Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:29 12.06.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Е*ах ги у БТК-тонови  
Автор xploda (непознат )
Публикувано17.05.08 23:54



Баси,тва е най най най калпавия простия долния нет който някога съм имал.Честно.Направих онлайн заявка за повишаване на "новите скорости" от на мама си у п*тката време не са се сетили да го повишат.Беше със статус неразпределени,после с R0 или RО(толкова им е калпав шрифта че не мога да разбера нула ли е или О,на уебмастъра им много поздрави по първородна линия).Самата връзка цепи мрака на 17 и половина,разпада си се когато си поиска както си поиска (върнах се '95 ,га имаше Dial-Up).Модема смотания се рестартира и той когато си иска.Хелп деска им е*ан пък въобще го няма,па случайно ако някой отговори то той е с компетенциите на 15 годишен геймър,знаещ да прави мрежа на CS.Ама иначе се имат за нещо.Педали калпави.Мамито ви смотана бетекарска да е*а.Дет вика един авер-грозни че и с претенции.Ах да има някой друг и секунда няма да търпя тва ама няма мамито му пуста.

Редактирано от KillingTime на 18.05.08 21:21.



Тема Re: Е*ах ги у БТК-тонови [re: xploda]  
Автор xploda (непознат )
Публикувано18.05.08 11:44



Баси,тва е най най най калпавия простия долния нет който някога съм имал.Честно.Направих онлайн заявка за повишаване на "новите скорости" от на мама си у п*тката време не са се сетили да го повишат.Беше със статус неразпределени,после с R0 или RО(толкова им е калпав шрифта че не мога да разбера нула ли е или О,на уебмастъра им много поздрави по първородна линия).Самата връзка цепи мрака на 17 и половина,разпада си се когато си поиска както си поиска (върнах се '95 ,га имаше Dial-Up).Модема смотания се рестартира и той когато си иска.Хелп деска им е*ан пък въобще го няма,па случайно ако някой отговори то той е с компетенциите на 15 годишен геймър,знаещ да прави мрежа на CS.Ама иначе се имат за нещо.Педали калпави.Мамито ви смотана бетекарска да е*а.Дет вика един авер-грозни че и с претенции.Ах да има някой друг и секунда няма да търпя тва ама няма мамито му пуста.

KillingTime защо го редактираш бе?Да не те жегна нещо,а?Нямам право да изразя недоволството си от смотаните бетекари ли?Дай някоя основателна причина.



Тема Re: Е*ах ги у БТК-тонови [re: xploda]  
Автор inorder (непознат)
Публикувано18.05.08 12:14



Обобщенията винаги са неверни, но все пак... не се притеснявай приятелю съвсем скоро ще има алтернатива...



Тема Re: Е*ах ги у БТК-тонови [re: xploda]  
Автор тъпия (смотания)
Публикувано18.05.08 13:44



Прав си!Тука няма свобода на словото-ако критикуваш БТК-ту,KillingTime ти трий постинга!?Ама я го хвали-мой ти го и одебели съ види и от кьоравите.
Изобщо за БТК-ту кът да мъртвец....или хубаво или нищо



Тема Re: Е*ах ги у БТК-тонови [re: тъпия]  
Автор KillingTimeМодератор (V.I.P)
Публикувано18.05.08 14:15



Я пак погледни? Изтрил ли съм го?



Тема Re: Е*ах ги у БТК-тонови [re: KillingTime]  
Автор KillingTimeМодератор (V.I.P)
Публикувано18.05.08 14:17



Каквото си искате пишете за БТК, аз не съм служител , не съм пристрастен, единствено ползвам ADSL и домашен телефон ! Просто се въздържайте от обиди и простащини !



Тема Re: Е*ах ги у БТК-тонови [re: xploda]  
Автор T-Com (скоро и мобилни)
Публикувано18.05.08 18:09



Спокойно, съвсем скоро ще можеш да ползваш ADSL от друг оператор. Важното е да не подписваш дългосрочен договор с БТК.



Тема Re: Е*ах ги у БТК-тонови [re: T-Com]  
Автор ADSL2 (непознат)
Публикувано18.05.08 18:45



По жиците на бтк или новият оператор ще си прекарва негови?



Тема Re: Е*ах ги у БТК-тонови [re: тъпия]  
Автор ADSL2 (непознат)
Публикувано18.05.08 18:48



Я раздуй ся що такваз омраза сипеш към бетекато? Кажи ти лично как пострада от него? И кажи що ся сърдиш на бетекато, а не се сърдиш на некадърните управници които се ебават толкоз дълго с целолупния български народ, включая теб?



Тема Re: Е*ах ги у БТК-тонови [re: ADSL2]  
Автор тъпия (смотания)
Публикувано18.05.08 19:20



Ако зема ти разпраям ши треба бая са пише/20+ години вътре у системата/.И не си ма разбрал-не мразя бТк,а ме яд кога някой изразява негативи и да са трий постинга му.Що не трий модератора на мекерето словата/та то кът путка чати/под путка имай у предвид стил,а не пол за секс,ама мекерето не плъю по бетекату,то там ближе.Иначе бТк си е нормално компания с + и - и всеки да си казва както го чувства от неговата камбанария.А да ти кажа дори дън харесвам тва де мислиш,още повече не харесвам тоя де ти пречи да си го кажеш.Разбра ли нещо до тука,ако си ОК...малко объркано съ изразявам,ама чатя тва де мисля и са мъча да мисля тва де чатя




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.