Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:43 07.06.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Търся си HelpDeskнови  
Автор value (unknown)
Публикувано03.05.08 14:14



Търся някой добросъвестен служител, който просто би ми направил услуга да ми пусне най-после тези нови скорости, че не ми се чака вече. Ако все още е останал някой такъв, може да се свърже с мен на мейла посочен в потребителския ми профил.
Дали наистина ще се намери някой, който да направи един жест от негова страна ако и ще с това да се издигне в "очите на слепите"
Координатите за връзка няма да бъдат оповестени, за да се избегне злонамерения спам срещу човека.
Задължително обаче ще напиша ако наистина някой е откликнал на молбата ми в тази тема та да знаят хората, че имало и свестни служители.





Тема Re: Търся си HelpDeskнови [re: value]  
Автор Astra18nz (бързо пали)
Публикувано03.05.08 14:54



Ако договора ти е изтекъл прекратяваш услугата връщаш модем-а отиваш пиеш едно кафе връщаш се и казваш размислих подписваш нов договор взимаш ново оборудване и със сигурност ще си на новите скорости ... а и служителката ще закачи няколко десетки лева за нов абонат.

Аз от 07.04 съм на новите скорости... просто съм нов абонат.



Тема Re: Търся си HelpDeskнови [re: Astra18nz]  
Автор value (unknown)
Публикувано03.05.08 15:23



Договора ми изтича някъде октомври и много се двоумя дали да не го прекъсна.



Тема Re: Търся си HelpDeskнови [re: value]  
Автор Astra18nz (бързо пали)
Публикувано03.05.08 15:37



Това което предложих минава само ако е изтекъл договор-а... а относно това дали мислиш да го прекъсваш ти си знаеш най добре... Аз примерно избрах адсл-а защото е една от най надежните технологии и разпространени в европа. А лан доставчиците в моя град са трагедия, въпреки че съм виждал новопостроени кооперации кадето в мазето стига оптика и после по 2 суича на вход и всичко е прекрасно но това са изключително редки случаи. Избягахме от темата , та на въпроса с скоростите имаш няколко вариант като искаш нови скорости или чакаш или плащаш неустойки до ноемви или си пускаш 2-ри адсл и ноември спираш настоящия.

Редактирано от Astra18nz на 03.05.08 15:40.



Тема Re: Търся си HelpDeskнови [re: Astra18nz]  
Автор value (unknown)
Публикувано03.05.08 16:07



Ама си изобретателен иначе де.


И в моя град ланките са много зле.



Тема Направи си самнови [re: value]  
Автор D-rA ()
Публикувано03.05.08 17:46



Не беше ли споменал в друга тема, че от главата на бтк, въздушно около 50 м ти идва линията?
И още, че тази въздушна линия е осеяна със снадки?
В профила ти четох, че си компютърен специалист, което предполага, че си наясно, че всяка снадка (спайка) по такова трасе влошава честотните параметри на съединителната линия, което вероятно и хващат при тест на линията ти. Това за нормалната работа на телефонен апарат не се отразява кой знае колко, дори е незабележимо за слуха, но за високоскоростен адсл- как мислиш?
Спасението ти е в твои ръце- намери си или вкш или лпк (хем са и със стоманизирани жила) кабелче- изтегли си до кутията на бтк нова линия, след което поискай тест на трасето си. Вероятността да си в норми се доближава до 1-ца, след като както сам казваш комшията ти няма проблем.





Тема Re: Направи си самнови [re: D-rA]  
Автор value (unknown)
Публикувано03.05.08 18:26



Бъркаш ме с друг човек погледни пак темата в която си чел това.



Тема Re: Направи си самнови [re: value]  
Автор D-rA ()
Публикувано05.05.08 10:12



Да, прав си, за което се извинявам


Надявам се поне adsluser да го е видял и да опита да си самопомогне.

ПП. Срещал ли си проблем?



Тема Re: Търся си HelpDeskнови [re: value]  
Автор value (unknown)
Публикувано05.05.08 14:15



До сега никакъв HelpDesk не ме е търсил. Май ще си чакам някой хубав неизвестен ден господата да благоволят да ме включат а кога ще е това само Бог знае.



Тема Re: Търся си HelpDeskнови [re: value]  
Автор Astra18nz (бързо пали)
Публикувано05.05.08 16:19



Пробвай утре сутринта , най вероятно за минутка ще се свържиш към девет девет и нещо пробвай.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.