Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:44 23.04.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Измамите на БТК  
Автор KAPPABG (непознат )
Публикувано01.05.08 09:37



Много ми е интересно да разбере вие как си дешифрирате това изречение от сайта на БТК
"Тези с 0700 и останалите кратки номера са на цената на един градски разговор. Всички се избират директно от цялата страна"

Според това съобщение когато набираме хелпдеска разговора, който ще проведем е на цената на ЕДИН градски разговор. Никъде не се упоменава за отчитане на минута или начин на отчитан при различните абонаметни планове. Бих искал да разбера някои които е на стандартна тарифа към БТК разговора към ХЕЛПДЕСКА отчита ли го.
Най-наглото в този телефон е, че дори и висенето се отчита. Аз лично си чакам разпечатката от мобилният защото там имам висене 30 минути слушайки глупостите им как всички консултанти са били заети. Да не говоря за висенето като плъх и от домашният ми телефон.
Има ли смисъл въобще да се занимавам със жалбички. Започва да ме е яд, че им станах абонат на тези. Защо разговора към хелпдеска не се направи да безплатен или оппсс забравих на кухите каки от хелпдеска заплати трябва да се плащат. За мъжкия състав няма да коментирам досега съм попадал на читави хорица. Ама каките са пълна трагедия





Тема Re: Измамите на БТКнови [re: KAPPABG]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано01.05.08 10:20



Ще подкрепя идеята телефона ADSL Help Desk на БТК да стане 0800.

За пълнота да отговаря и на останалите въпроси:
Разговорите от мобилен телефон към 07001**** са на цената на разговор към БТК.

За абонати на БТК цените на разговорите към 0700*** са дадени на страницата за

. Цените на минута в лева с ДДС са:
                  Стандартeн   Минимум  Ограничен

Първоначална цена 0.132 0.000 0.000
Силен трафик 0.018 0.216 0.264
Слаб трафик 0.000 0.180 0.228



Цените на градските разговори са дадени на .

Цените на минута в лева с ДДС са:
                  Стандартeн   Минимум  Ограничен

Първоначална цена 0.132 0.000 0.000
Силен трафик 0.018 0.216 0.264
Слаб трафик 0.000 0.180 0.228

Редактирано от нaблюдaвaщ на 01.05.08 11:31.



Тема Re: Измамите на БТКнови [re: KAPPABG]  
Автор Пeтъp_ (професора :))
Публикувано01.05.08 12:40



ами който иска да мине тънко е добре да знае че на ограничени тарифи чакането на хелпдеска може да му излезе солено
аз съм на стандартна, и като звъня случайно улучвам слабия трафик и не съм забелязал да имам някакво набутване от чакането



Тема Телефоните за поддръжканови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор Q23 (чудо)
Публикувано01.05.08 13:11



Добре би било телефоните за поддръжка да са безплатни за абонатите.
Звъня рядко на поддръжката (всякаква в БТК, а услуги ползвам доста) и не ме вълнува особено този разход, но би било добър израз на отношение към клиента.
Какво му трябва на човек...


Редактирано от Q23 на 01.05.08 13:12.



Тема Re: Измамите на БТКнови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано01.05.08 13:35



даже и да не стане 0800, то поне може GW да не отваря линията и да пуска музика...нека си дава свободно или заето...пак ще ядосва хората, ама поне няма им бърка в джоба



А за 0800...уж сте най-големите и най-великите, а само при вас абонатите ви плащат за поддръжка



Тема Re: Измамите на БТКнови [re: Cтepн™]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано01.05.08 14:47



Твоя LAN доставчик няма обявен 0800 номер.

Или поне не се открива лесно.

Ако има - извинявай, ако няма - не се заяждай.





Тема Re: Телефоните за поддръжканови [re: Q23]  
Автор KAPPABG (непознат )
Публикувано01.05.08 17:37



Не става въпрос за 1-2-5 лв. Въпроса е принципен защо трябва да ни отчита висенето като паяци на телефона. Не съм убеден, че винаги тези консултанти са толкова заети като например малките часове на денонощието. БТК АДСЛ е услуга повечето големи компании се стрямят телефонните консултации да не влият на сметката на клиента. В нашата фирма също имаме 0700 но там клиента си плаща един градски разговор, а ако се обажда от мобилен то е за наша сметка. Великата компания никъде не упоменава как при съответните планове се очита великият хелпдеск. Както казах тук един нека си дава знак свободно ама защо да плащам за чакане. Това ако е обслужване. Аз попитах всеки които прочете изречението "На цената на един градски разговор" как си го дефинира. Това повечето хора ще разберат, че плащаш първоначалните там и не отчита нататък. Може и аз да съм тъп, но така написано подвежда. ОСвен това телефона ми е на възрастен човек и БТК МИНИМУМ ни е добре не ми трябва да плащам стационарен и мобилен като мобилния ми е по изгоден от стационарният на БТК.



Тема Re: Телефоните за поддръжканови [re: KAPPABG]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано01.05.08 18:23



Надявам се вече да си разбрал, че от при абонаментен план БТК Минимум разговорите към 0700 се таксуват съответно по 0.216 лева на минута за часовете на силен трафик и по 0.180 лева на минута за часовете на слаб трафик. Това са цени с ДДС.

За безплатни разговори от мобилен телефон към 0700 номер мисля, че бъркаш. Не е зле да го провериш преди да звъннеш от мобилен на 0700 номер.

Съобщението на цената на един градски разговор изписано по този начин, т.е. съдържащо в себе си израза на цената на не е подвеждащо. Твоя отговорност е да провериш каква е цената. Дадох вече линкове и информация за цените.

Прав си да си недоволен от по-големи времена на изчакване да се освободи оператор. Тук БТК има какво да подобрява.



Тема Re: Телефоните за поддръжканови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор тъпия (смотания)
Публикувано01.05.08 20:18



Какво имам против теб ли...нали тва пита ...ей такива простоти ми писват...постоянно си на позицията на бТК...аз имам проблем с услуга която ми предлагат и трябва да им заплатя за да ги уведомя/премирно някой скъсал кабела им и аз си плащам за инфото което им подавам/ ...а си и плащаш дорде никой не ти обръща внимание дорде чакаш на опашката им кажеш,че нещо им не у ред...чат ли си мекере...трудно ти е да си чат...беше престанал да участваш и тва ти беше мъдро решение...ама си го нарушил...натириха ли та от бетекату...смотаняк си!!!

Редактирано от тъпия на 01.05.08 20:20.



Тема Re: Телефоните за поддръжканови [re: KAPPABG]  
Автор value (unknown)
Публикувано01.05.08 20:32



Сега умишлено не вдигат поноже имат проблеми с пускането на новите скорости но и преди не вдигаха веднага.
Кофти е такава голяма компания като БТК да прави ланаджийски изпълнения.
От кога закъсаха толкова, че да не могат да намерят пари за заплатите на хелпдеска и да разчитат на набутването на хората от висенето в очакване на оператори не знам.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.