Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:39 25.05.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Измамите на БТКнови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано01.05.08 20:42



Имах предвид абонатите на другите телекомуникационни оператори, упс, вече са предприятия...те си имат безплатен *88 и 123.

Щом става дума за моя ИСП (не е ЛАН), той си има нормален градски номер и това е нормално - абонатите му са само във Варна и разговора си е градски. Но за разлика от бТК не ги кара да слушат по 30 мин. музика, а центомерът да цъка.
Това беше основното в поста ми...нз умишлено ли го заобикаляш...нека е 0700, но GW да отваря линията (приема повикване) само, когато има свободен оператор.



Тема Re: Измамите на БТКнови [re: Cтepн™]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано01.05.08 22:00



само при вас абонатите ви плащат за поддръжка
Припомням какво самия ти си написал -за да ме разбереш. Подразни ме неправилно използваната дума "само".

И пак имаш нужда от корекция - БТК има аналог на *88 и 123 - това е 080015500 (можем да сдобавим и 13000), но не и 070017111, който е само за ADSL.

Прочети пак написаното от мен. Ако четеш внимателно ще откриеш, че нямаме особени различия по същество. Колкото и да е невероятно.





Тема Re: Телефоните за поддръжканови [re: тъпия]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано01.05.08 22:02



Ти имаш проблем само със самия себе си.

Когато го проумееш, ще ти олекне. И не само на тебе.

Късмет!





Тема Re: Измамите на БТКнови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано01.05.08 22:18



ок, съгласен съм, не съм се изразил правилно, а и наистина не знаех за 080015500...като нямам стац.тлф откъде да зная.

Обаче сега задавам едно въпросче, без недомлъвки - Защо GW на хелпдеска ви (070017111) не е настроен да "приема" повикването само когато има свободен оператор? Защо не дава свободно или заето, а товари сметките на потребителите с музика?



Тема офтопикнови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано01.05.08 22:24



Ох, малко ми е неудобно да те товаря, но ми е страшно интересно как би се включил в тази

?
Не за друго, а защото помня с какво настървение отричаше ВоИП-услугите - че са калпави, че са без входящ номер, че е псевдо-разговор, че бТК няма как да си позволи толкова некачествена услуга и т.н.
Ако ти се включва, де...твоя воля



Тема Re: Измамите на БТКнови [re: Cтepн™]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано01.05.08 22:25



Първото написано от мен в тази тема бе: Ще подкрепя идеята телефона ADSL Help Desk на БТК да стане 0800.

Което би решило проблема със сметките основно на клиенти с абонаментни планове Мимимум и Ограничен. При стандартния план проблема е по-малък.



Тема Re: Измамите на БТКнови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор ADSL2 (непознат )
Публикувано01.05.08 22:30



звездичката се опитва да бъде остроумна, но демонстрира тъпота.

Моето лично мнение е, че за АДСЛ абонатите също трябва да има 800 номер, така е по белия свят.



Тема Re: Измамите на БТКнови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано01.05.08 22:33



...което може и да стане някога, а премахването от музиката от 0700 може да стане веднага...но не е изгодно.



Благодаря, нямам повече въпроси...увъртането е също отговор...отивам да поркам



Тема Консултантите са заетинови [re: KAPPABG]  
Автор Q23 (чудо)
Публикувано02.05.08 00:05



Съмнявам се, че БТК целенасочено кара абонатите да слушат колко е важно обаждането им за да събира стотинки през това време.
По-вероятно е консултантите наистина да са заети - ключът е в броя на тези консултанти. Ако са 2-3 за цялата страна и всеки обяснява някому как да си ресетира ADSL-модема или къде да цъкне с мишока - очевидно ще бъде зает дълго. Особено в малките часове - нощният труд е скъп.
Основната икономия идва от намалените разходи за персонал.
Това е положението - корпоративен бизнес, корпоративен начин на мислене.
На първо място са акционерите.
Забелязвам признаци на влошаване на качеството на продукта - до скоро нямах големи забележки, но да няма по празниците кой да ти възстанови прекъсната международна линия с дни - не е било! Кофти значи.





Тема Re: Телефоните за поддръжканови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор KAPPABG (непознат )
Публикувано02.05.08 12:50



Не казвам, че са безплатни. Там пак в сайта на БТК е описано за номера 0700 каква е системата за отчитане. Съобщението на "цената на ЕДИН градски разговор" Разковничето е в думата един. Обикновенният потребител четейки това съобщение ще си каже, че плаща един градски разговор. Нещата не са описани. Въпроса е в това ползвам тяхните услуги всяка уважаваща себе си компаният ще намери начин телефонните консултации да не бъркат в джоба на клиентите им. Но безобразието докато чакаш да ти отчита разговор това е пълна лудост. Да слушам простотията вашето обаждане е важно за нас. Да важно е защото им осигурява приход. Нека да си вися 20-30-40 минути ама да не ми отчита. БТК определено има проблем с консултантите си. Малко са им. Безумно е да си представя, че операторите са под 10 на смяна като се има в предвид, че от цялата страна се звъни на този номер. Абонатите на АДСЛ надали са 2000-3000 .




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.