Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:05 19.04.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Ехх БТК...пак издънка!!нови  
Автор immortal_bg (Българин)
Публикувано15.04.08 20:32



Здравейте!! Днес вече тотално мита за БТК падна в очите ми...след 3 - те дена в началото на тази година когато сигурно половината България нямаше нет и тези дни не отпаднаха от фактурите ни но и неуспешната свръзка с 0700 17 111 денонощна ADSL поддръжка, където никой не вдигаше отсреща и месечните сметки се оказах в плюс на фирмата и сега пак ситуация и тя е следната, когато излязоха новите пакети интернет аз си подадох молбата за 12 мегабита...всичко добре чакам си аз да ме пуснат и еврика новата скорост е дошла но не от 12 мегабита а от 6

а аз изрично в интернет си подадох молбата за 12...направо да си умреш от кеф!! Ето това е нашия български телеком....а и друго 2 месеца и половина, че може би и повече след като св включих към АДСЛ чаках първата си фактура...опс тя не дойде никаква интересно!! Поздрави!!

България над всичко

Редактирано от immortal_bg на 15.04.08 22:04.



Тема Re: Ехх БТК...пак издънка!!нови [re: immortal_bg]  
Авторoня (Нерегистриран)
Публикувано15.04.08 21:27



...подаваш си за 1 Мб,чакаш 12 Мб,а ти идват 6 Мб...ако мойш си опръй постинга



Тема Правописна грешка!!нови [re: immortal_bg]  
Автор immortal_bg (Българин)
Публикувано15.04.08 22:06



Сорка грешката е правописна но случват се и такива ситуации...



България над всичко

Тема Re: Ехх БТК...пак издънка!!нови [re: immortal_bg]  
Автор bluesprite ()
Публикувано16.04.08 00:13



Провери дали линиятата ти позволява да ти пуснат 12 Mbit, може да няма техническа възможност.



Тема Re: Ехх БТК...пак издънка!!нови [re: immortal_bg]  
АвторБoндю (Нерегистриран)
Публикувано16.04.08 06:44



Ами да си беше си пуснал нет по лан - нямаше да имаш и проблеми и нет.Голямо плакане всички тук бе!



Тема Re: Ехх БТК...пак издънка!!нови [re: immortal_bg]  
Автор immortal_bg (Българин)
Публикувано16.04.08 07:18



Здрасти!! Ами да ти кажа не вярвам да не ги поддържа линията ми тези 12 мегабита защото много други хора покрай мен са на 12 мегабита...и ми е интересно ние по старите клиенти защо не сме на тази скорост която сме пожелали...ще кажете модема всички казват модемите ги поддържат и щом са пуснали обявата без да се налага да се сменя модем следователно може!! А и мога да кажа, че не плача понеже съм клиент плащам си всичко както трябва и мисля трябва да получавам нужното обслужване?!?! Е при нас възможност за интернет по LAN няма възможност поради други фактори!! До скоро и поздрави!!

България над всичко


Тема Re: Ехх БТК...пак издънка!! [re: immortal_bg]  
Автор MoPcKu (известен)
Публикувано16.04.08 12:16



Последно се чу за голямо сменяне на модеми, занчи не позволяват скороста старите!
А за плакането ме кефят ланаджиите как злобеят, че им бягат клиентите...






Тема Re: Ехх БТК...пак издънка!!нови [re: immortal_bg]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано16.04.08 18:21



Не съм на АДСЛ и не съм гледал договор или ОУ, но имам чувството, че за теб аз си подадох молбата за 12 мегабита означава, че трябва да получаваш 12 мбпс гарантирани, а според договора ти подозирам, че не е за 12 мбпс, а до 12 мбпс


Отделно...гледайки реклами...разбирам, че ИНета е до 12 мбпс интернал и до 9 мбпс екстернал. Къде са сега онези писачи тук дето разправяха, че щом има делене вътре/вън, то това не е Интернет, а Интранет



Тема Re: Ехх БТК...пак издънка!!нови [re: Cтepн™]  
Автор immortal_bg (Българин)
Публикувано16.04.08 18:50



Брат да ти кажа мен това много много не ме интересува честно вътре вън...знам това, че подадох заялвение е по - точната дума за 12 мегабита скорост и получавам наполовина даже бях един от първите може би, които направиха тов!! Знам, че получавам 9 мегабита интернет скорост, 1 мегабит ъплоуд http://www.btc.bg/bg/adsl/homepackage/details/2 вместо да пиша и пиша!! Но пак така или иначе не си свършиха работата или по точно я свършиха наполовина!! Поздрави!!

България над всичко


Тема Re: Ехх БТК...пак издънка!!нови [re: immortal_bg]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано16.04.08 19:20



Е, точно за това говорих:
Максимална скорост на Метро download (локален трафик)-12 Мbps
По писанията ти съдя, че си достатъчно интелигентен за да правиш разлика между максимална и постоянна/гарантирана

.
Така че имаш ли НЯКАКЪВ ИНет, то бТК си е изпълнила договора...друг е въпроса, ако е почнало да им пука И за мнението на клиентите им, не само за портфейлите им.

И мен не ми пука интернал/екстернал...просто се сетих как преди време, при старта на АДСЛ, някои се пенявиха, че ето това е истинския ИНет...без делене и само бТК го предлага. Затова не се сдържах.

ПП:Максимална скорост...12 Мbps - доколкото си спомням началните уроци на Сиско академията, там изрично пишеше, че мбпс не мери скорост, а broadband, което...най-близо на български...е честотна лента. Аз лично, в конкретно този случай и смисъл, го превеждам като дебит, което е всичко друго, но не и скорост.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.