Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:01 23.04.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: KID,понеделник е веченови [re: дpyr]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано14.04.08 21:11



Ако наистина трябва да говориш всеки ден по 3 часа с бТК - ОК.
Но ако става дума само за инцидентни разговори, то за 9 лв./месец (4,5 Е) аз мога да говоря от моя ВоИП оператор, който няма фрий към бТК и я таксува по 1.5 цента/мин, 300 мин./месец. Не са много хората, който говорят по 5 часа/месечно с бТК...по-скоро го правят през мобилните



Но, както казах, добре е, че и бТК се включва в наддаването...конкуренцията е хубаво нещо, а личния избор - още повече.
Така че говоря основно за себе си...аз говоря всекидневно с Англия (4 месеца фрий и още 4-5 с 10-те си евро...или малко по-малко, когато е към мобилен), а към бТК звъня веднъж на 2 месеца Колкото и да е евтина тарифата на бТК, то толкова няма да е...не че не може...щом швабите могат и бТК може...ама алчността е по-голяма



Тема Re: KID,понеделник е веченови [re: Cтepн™]  
Автордpyr (Нерегистриран)
Публикувано14.04.08 21:36



Така е, не споря.
Но истината е, че за всяка малка фирма тези три часа всеки работен ден са реалност. И спестяването хич не е малко.
Но имам и познат, който го имаше този проблем в къщи - 300+ лева градски и междуградски от домашния му (роднини в провинция, разговори на децата, т.н.)
За него това е спестяване от около 250 лв. месечно. Не са много тези случаи - главно защото не всеки е можел да си го позволи.
За мен има огромни положителни промени в БТК от началото на годината, но все пак те са голям кораб - няма как всичко изведнъж да стане европейско.
Ако не друго, Finarea (тези дето измислиха схемата с депозита и безплатните разговори - voipstung, etc.) ще включва България по-често в безплатните дестинации (поради все пак намалялото търсене при тях след "отпушването" на БТК), и пак ще спечели крайния потребител - вярвай ми.



Тема Re: KID,понеделник е веченови [re: lvaylo]  
Авторcanadian (Нерегистриран)
Публикувано15.04.08 18:14



вас ви правят на балъци не само от бтк, но и от всеки мобилен доставчик, ма още не сте го осъзнали.



Тема А за по-големи клиенти?нови [re: дpyr]  
АвторQ23 (Нерегистриран)
Публикувано15.04.08 20:08



Най-после БТК предлага практически плоска тарифа - за което си мечтаех от много години. За сега за домашните клиенти и малкия бизнес, но знае ли човек - може да се сетят и да разширят услугата и към големите клиенти

. Ще почакаме, ще разберем. Лично аз ще се радвам на развитие в тази посока.
До колко е изгодна за таргет групата си - не знам и не ме вълнува особено. Но прогресът следва да бъде уважен.




Тема Re: KID,понеделник е веченови [re: canadian]  
Автор lvaylo (Master)
Публикувано15.04.08 22:32



вас ви правят на балъци не само от бтк, но и от всеки мобилен доставчик, ма още не сте го осъзнали.

Абе путьо, аз не съм на БТК и за кви мобилни доставчици ми говориш ???



Тема Re: А за по-големи клиенти?нови [re: Q23]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано16.04.08 06:57



Хм, прогрес. Щеше да бъде прогрес, ако се беше случило по времето, когато имаха много клиенти и не беше почнло масовото закриване на телефонните постове поради неадекватанта им политика. Нещо направено от зор вероятно не може да се нарече прогрес.



Тема Re: KID,понеделник е веченови [re: lvaylo]  
Авторcanadian (Нерегистриран)
Публикувано16.04.08 16:59



дришльо, земи си прочети писанията и се опитай да ги осъзнаеш. след това се опитай да разбереш че съчетанието "не само от" в комбинация със "мобилни доставчици" не означава, че ти си говорил за това, а само подчертава че ви ебат на поразия, факт, който очевидно е и причината за невъздържания ти отговор.

я си преброй мобилните телефони в джоба или сим картите ако си прошляк и имаш само един телефон



Тема Re: KID,понеделник е веченови [re: дpyr]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано16.04.08 18:24



В отговор на:

Ако не друго, Finarea (тези дето измислиха схемата с депозита и безплатните разговори - voipstung, etc.) ще включва България по-често в безплатните дестинации (поради все пак намалялото търсене при тях след "отпушването" на БТК), и пак ще спечели крайния потребител - вярвай ми.



Вярвам ти
От твоите пръсти в ушите на Finarea



Тема Re: KID,понеделник е веченови [re: canadian]  
Автор lvaylo (Master)
Публикувано16.04.08 19:48



Бе няма ди отоговарям, че ми псина от теб, освен с т'ва... да ТИ ЕБА МАЙКАТА

... и за справка, ако искаш пиши на лична, да се срещнем та да видиш дали няма да ти я еба, аз съм от Варна, педал недоклатен

Редактирано от lvaylo на 16.04.08 19:57.



Тема Re: А за по-големи клиенти?нови [re: Xм]  
АвторQ23 (Нерегистриран)
Публикувано16.04.08 20:17



И сега няма да откажа 600-800 часа на PRA и само месечна такса...
пък нека да са само до БТК в София и страната.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.