Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:44 20.04.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: KID,понеделник е веченови [re: Xм]  
Автор1 (Нерегистриран)
Публикувано14.04.08 13:42



А замисли се тогава как ще звъниш на 070017111 когато интернета ти спре?



Тема Re: KID,понеделник е веченови [re: A]  
Автор lvaylo (Master)
Публикувано14.04.08 14:38



Аз пък почти съм сигурен, че си прав, точно това ще възнамеряват 25+15+9, точно това си мислят басирам се





Тема Re: KID,понеделник е веченови [re: lvaylo]  
Авторs.o. (Нерегистриран)
Публикувано14.04.08 15:59



Минава се на план минимум за 8 лева, т. е. плащаш си за номера и от там нататък ползваш други VOip доставчици от чужбина, има ги много, много, чийто цени са по-ниски от на бТК, освен това имат и дълги гратисни периоди за безплатни разговори.

Ето http://voipfree.hit.bg/



Тема Re: KID,понеделник е веченови [re: lvaylo]  
Авторs.o. (Нерегистриран)
Публикувано14.04.08 16:12



Сетих се още нещо. С чуждестранните доставчици си все едно с предплатена услуга. Зареждаш пари, ползваш гратисен период и после ти взимат от сметката, която е безсрочна, т. е. плащаш колкото потребяваш, а не както при бтк месечен абонамент, говорил неговорил...



Тема Re: KID,понеделник е веченови [re: s.o.]  
Автор lvaylo (Master)
Публикувано14.04.08 20:09



Бе тука малко не схванах какво искаш да кажеш, нали говорим за БТК, аз съм на 7.80 лв на месец, даже и тва не ми трябва, имам телефон за да ме търсят.
Ако над тия 7.80 ми искат още 8.90 за да говоря "безплатно" с цяла България- ми няма да стане, но ако е се включва към интернета(ADSL пакета) ще се включа, макар че още не позлвам ADSL на БТК.
Ако ще говорим за други доставчици на IP телефония, знам, че има много и по изгодни от тия....БТК де





Тема Re: KID,понеделник е веченови [re: lvaylo]  
Авторoня (Нерегистриран)
Публикувано14.04.08 20:22



Тва де го предлага бТК май само KID го харесва.Дано поне той ползва тази услуга...ама как я хвали магарето му с магаре...баси мекерето е!!!



Тема Re: KID,понеделник е веченови [re: A]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано14.04.08 20:40



Ако имаш вече ИНет, то защо ти е тази услуга с месечна такса?
Както вече са казали из темата, чуждите ВоИП доставчици ти я предлагат много по-изгодно, като може да се намери и такива, които таксуват бТК за 0 ст. през гратисния период (4 месеца, което значи 36 лв при бТК). Иначе е по 1-1,5 цента/мин., но за сметка на това към Зап.Европа и Америките е безплатно за 4 месеца и 1 цент/мин. после...до изчерпване на кредита. Колко ли ще е евтинията към тези дестинации на бТК???


Много добре е обяснено безмислието в .

Все пак браво на бТК, че се отваря към новостите и към така критикуваната до вчера от нея заради "некачествеността" си ВоИП услуга...дет се вика "по-добре късно...", но също и "сетила се Мара да се побара"

Ще съм любопитен да чуя отзиви за качеството на услугата. Аз лично вече почти 2 год, ползвам почти всекидневно ВоИП разговори и имам акаунт при едни немци. Разговорите с Англия, Холандия, Германия, Белгия, САЩ са кристално чисти, по-добри и от такива през бТК-телефон. Обаче към бТК са горе-долу, понякога и с брум.

Редактирано от Cтepн™ на 14.04.08 20:42.



Тема Re: KID,понеделник е веченови [re: Cтepн™]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано14.04.08 20:46



Ами в сайта на бтк пише, че качеството е добро. Това разбира се изобщо не е основание да им се вярва. Аз съм ползвал VoipDiscount по едно време и наистина към Западна Европа качеството на сигнала беше прилично, но към БТк беше истинска трагедия, а тука въпросът е, че имаш хиляди минути към бтк. Бих се вързал, ако не ми искат пари за телефон, но дали ще пуснат такъв гювеч?



Тема Re: KID,понеделник е веченови [re: Cтepн™]  
Автор lvaylo (Master)
Публикувано14.04.08 20:59



Обаче кажи за какво ми е да плащам 8.90 за VoiceIP след като Ебтака ми предлага бърз IDSL и мога да осъществя през PC и Skype раговор без пари, а други чуждестрани доставчици ми предлагат за 3 месеца примерно за 20 лева да говоря с цялото бтк за тия пари.... тая оферта да не е за пенсионери дето не са в час и не могат да си направят елментарна сметка.
От друга страна пенсинерите не се интеруват от това, значи нас по младите ни правят на балъци





Тема Re: KID,понеделник е веченови [re: Cтepн™]  
Автордpyr (Нерегистриран)
Публикувано14.04.08 21:01



Ако говориш 50-100 минути - става (докато не изхвърлят България отново и не изгориш на много по-висока цена - има доста прецеденти).
Можеш ли да ми посочиш провайдер, който ти дава около 3 часа разговори всеки работен ден за 8.90 на месец с ДДС?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.