Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:42 25.04.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема 12 Mb със стар модем?нови  
Автор vadon (непознат)
Публикувано09.04.08 19:35



Днес получих известие за приета поръчка. И се изненадах от следното изречение там: "За да получите новата си скорост, не е необходимо Вашето ADSL оборудване да се подменя или допълнително да се конфигурира."
Абонат съм от 2005 г. и естествено модемът ми е от старите, 831, тъмносив и по-голям /новите съм ги виждал и ги знам/.
Някакви идеи?



Тема Re: 12 Mb със стар модем?нови [re: vadon]  
АвторADSL4LiFE (Нерегистриран)
Публикувано09.04.08 19:55



Ами идеята е да се опиташ да им обясниш, че всъщност ти трябва модем, който да има възможността да 'развие' тази скорост, която ти предлагат. И аз съм стар абонат, от както пуснаха услугата през 2004, със същия ЗТЕ 831 модем и сега максимум 8мбита ДЛ, 1 мбит ЪЛ си ги държи.

Интересното е, че един приятел ходи във БТК Центъра и те също са му казали, че не е необходима подмяна на модема. Ама явно е!



Тема Re: 12 Mb със стар модем?нови [re: ADSL4LiFE]  
Авторoня (Нерегистриран)
Публикувано09.04.08 21:43



Трябва ти подържа ADSL 2+
Затва треба го подмениш или подменят



Тема Re: 12 Mb със стар модем? [re: vadon]  
АвторCвoй (Нерегистриран)
Публикувано10.04.08 00:54



В отговор на:
====================================================================================================================
Автор: vadon
Тема: Re: 12 Mb със стар модем
"За да получите новата си скорост, не е необходимо Вашето ADSL оборудване да се подменя или допълнително да се конфигурира."
====================================================================================================================
Ами естествено че така ще ти отговорят понеже трябва да го направят безплатно, а това са си нови разходи. Да не си мислиш че като продават 12 Mb и навсякъде могат да ги осигурят. Това си е сериозна скорост и в голяма степен зависи също от дължината на телефонната линия, но за това изобщо не обелват и дума. Въпроса е да тече рекламата и все повече клиенти да бъдат привлечени а кога ще получат обещаното не е важно. Тези пък които се занимават с продажбите и хабер си нямат от това което обещават.



Тема Re: 12 Mb със стар модем?нови [re: Cвoй]  
Автор MoPcKu (известен)
Публикувано10.04.08 09:56



Има една такава работа...






Тема Re: 12 Mb със стар модем?нови [re: Cвoй]  
Авторtoj (Нерегистриран)
Публикувано10.04.08 15:22



Свой, като не те кефят новите скорости недей да мигрираш към тях. Стой си на 4Мбита за 50 лева и си свиркай. Най-малкото цените са доста по-ниски от преди.



Тема Re: 12 Mb със стар модем?нови [re: vadon]  
АвторPetko (Нерегистриран)
Публикувано11.04.08 16:13



И на мен, когато ми обработиха поръчката, пишеше, че няма нужда се подменя модема, което ме учуди, но реших да изчакам. Няколко дена, след като ми пуснаха новите скорости, се обадиха да отида да си взема новия модем от бтк центъра.. Така че, няма място за тревоги :) Най-вероятно ще ти го подменят, или сам трябва да отидеш в бтк и да им обясниш положението.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.