Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:21 03.06.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: БТК,изгубихте един клиентнови [re: Sensation Blue]  
Авторmutant (Нерегистриран)
Публикувано04.04.08 16:03



Slagash nekaf kyf da e podpis i si gotov.
Nikoga nikoi v nishto nema da se usamni, vervai mi.



Тема Re: Ти що пак пишеш от мое име? М?нови [re: .]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано04.04.08 16:43



Как аз бе ти пишеш от мое!!!!!!!!!!!





Тема Re: Ти що пак пишеш от мое име? М?нови [re: .]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано04.04.08 16:51



ей,мишки,аз съм оригиналната точка.ша ви изтреба сички ,ментаци такива





Тема Re: БТК,изгубихте един клиентнови [re: aдcл]  
Автор MoPcKu (известен)
Публикувано04.04.08 18:14



Че те и лелките от Български Пощи са най-невротизираните и крещят за щяло и нещяло...като не им харесва работата да ги освобождават бе...






Тема Re: БТК,изгубихте един клиентнови [re: MoPcKu]  
Автор Sensation Blue (минаващ)
Публикувано04.04.08 18:28



В Габрово нямам лоши наблюдения за каките. Даже като си пусках адсл-а понеже трябваше да си прехвърля телефона на мое име каката каза че ще ми напише заявката за да стане веднага след прехвърлянето и после ми се обади на ГСМ-а да ида да си взема АДСЛа :)
А каката в кабеларката може да е била готина ама тогава си я земи у вас, не мисля че това е достатъчно условие да има добър нет... а и тук си немаме такива екстри ;)



Тема Re: БТК,изгубихте един клиентнови [re: aдcл]  
Автор:( (Нерегистриран)
Публикувано04.04.08 18:29



Важното е че баба ти още е клиент на БТК. Тя е по-платежоспособна от теб. Всички мизерници - при кабеларката.



Тема Re: БТК,изгубихте един клиентнови [re: :(]  
Авторaдcл (Нерегистриран)
Публикувано04.04.08 19:28



дрън та пляс.....





Тема Аматьори!нови [re: .]  
Автор dot (cartoon)
Публикувано05.04.08 10:40



Вече не ми е интересно...и "пуснах водата"!





Тема Re: БТК,изгубихте един клиент [re: aдcл]  
АвторADSL_N (Нерегистриран)
Публикувано05.04.08 12:30



Каката с големите цицки ще е любезна естествено докато не станеш постоянен клиент на местната кабеларка. Вижда се то, че и те се изхвърлят във скорости и глупости. ПЪк на оназ нервната от БТК-то да и се беше позъбил и беше казал искам да видя началника ви и да видиш как ще смени тончето или да пуснеш жалба. Не забравяй при кабеларката най-малкия дъжд и интернета спира.



Тема да да ама днес вали.нови [re: aдcл]  
АвторCopинa (Нерегистриран)
Публикувано06.04.08 10:26



Виж са оправия няма. И на мене ADSL-а ми е към телефонния номер на на баба ми която е с над 70% увреждания и от тук таксата и е само 1.80 има и включени минути които никога не изговаряме въпреки че сме в "3"*милионна София. Имаме и "2ри интернет" към Ежроком, щото пък там за 39.60 пък плащаме и TV и Интернет и Телефон (иначе телевизията е само 22лв). Но като завали... Познай какво остава? Само една телевизия.. Нито нет нито телефон. А при btk наистина нещата не са така!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.