Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:24 01.05.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Новата уловка...  
Авторuser (Нерегистриран)
Публикувано02.04.08 19:44



Ако ЕДИН месец преди изтичането на договора не се прекрати, той се подновява автоматично за ЕДНА ГОДИНА. Досга беше след изтичане всеки месец се подновява за един месец.



Тема Re: Новата уловка...нови [re: user]  
Автортoпyзa (Нерегистриран)
Публикувано02.04.08 20:18



Е и какво от това?



Тема Re: Новата уловка...нови [re: user]  
Авторadsl (Нерегистриран)
Публикувано02.04.08 20:39



3.4. В случай, че в Договора не е посочено друго, след изтичане на
избрания със Заявката срок, същият автоматично се продължава за нов срок
от 1 (един) месец, докато една от страните не уведоми другата с едномесечно
писмено предизвестие за намерението си да прекрати ползването на Услугата......



Тема Re: Новата уловка...нови [re: adsl]  
АвторБTKFRlEND (Нерегистриран)
Публикувано02.04.08 22:31



Това вече не е така! Има специални условия към новите договори и това е така наречената нова уловка. Нали такова нещо подписах аз!



Тема Re: Новата уловка...нови [re: БTKFRlEND]  
Авторare (Нерегистриран)
Публикувано03.04.08 02:43



аре оди да ти го турят манафите



Тема Re: Новата уловка...нови [re: are]  
АвторMeнтop (Нерегистриран)
Публикувано03.04.08 08:46



Имам го новия договор за 6 м просто рябва да предупредиш месец преди да се окажеш... това е



Тема Re: Новата уловка...нови [re: Meнтop]  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано03.04.08 09:10



Абе хора, стига вече с тези уловки, недоверие и песимизъм :)))
Ми че то 20 лева, да речеш на кръчма да идеш - ще ги дадеш само за таксита. Какви уловки, какво прекарване за някакви си 20 лева :)))) А стига вече :))))



Тема Re: Новата уловка...нови [re: :)]  
АвторADSL User (Нерегистриран)
Публикувано03.04.08 09:22



Това е вярно. Получих ей това по мейла след онлайн заявка

2. След изтичане на избрания от вас срок на Договор, същият се продължава автоматично за нов период от 12 (дванадесет) месеца, докато една от страните не уведоми другата с едномесечно писмено предизвестие за намерението си да прекрати ползването на Услугата преди изтичане на първоначално уговорения срок или съответния срок, за който е продължен Договора.

Но аз съм абонат на АДСЛ от 02.2005 год. Така че не ми пука осонбено за тая "уловка". Все пак са 9 мбит за 25 лв.

П.С.
Аз съм от Габрово.
Преди АДСЛ тука нета беше от рода 1 Гб за 40 $ + фреесървър.





Тема Re: Новата уловка...нови [re: ADSL User]  
Автор Sensation Blue (минаващ)
Публикувано03.04.08 09:33



И аз съм от Габрово... ама май всички останали тук сте по големи Габровци и от нас.. кво сте се размрънкали за тея 12 месеца.... от скоро съм с АДСЛ и даже 20 лв за 512 кбита е по добре от лановете в града. В договора ми си пишеше за тази т.нар "уловка". Ама поне пише.
Докато скоро реших да си спра GSM-a на мтел макар че го имам от 7 години... и го държах заради хубавия номер... да ама и аз така разбрах обаче без да съм бил изобщо уведомяван че договора ми бил изтекъл но се "самоподновил" за нови 12 месеца... така че ако има педераси в комуникациите това са МТЕЛ защото след 7 години абонат никакви преференции не ми дадоха за разлика от Глобул, на които плащам по малко от на мтел но при мтел имах некви мършави 20 мин. безплатни само към мтел, а на глобул имам 50 към всички и 50 към глобул и отделно 600 безплатни в групата... ама айде да не се отклонявам....
Проблема не е вече в договорите а дали АДСЛ-а ще остане стабилен (не че беше много) при тези нови скорости... верно не спира при най малкия дъжд като Кабеларките ама пък ДНС сървърите се ебават, модемите забиват... и т.н. но поне е поправимо и може да се избегне с правилните настройки...
така че дерзайте :)



Тема Re: Новата уловка...нови [re: Sensation Blue]  
Автор.. (Нерегистриран)
Публикувано04.04.08 06:49



Ми мрънкат хората, щото не обичат да ги ебават тихомълком. А уловката не е нова, а е почти от 9 месеца.

Това показва само клко малко хора си четат заявленията/договорите.

Имаш ли работа с голяма фирма - първото условие преди да подпишеш е да прочетеш 5 пъти договора , вкл. и това със ситните букви. Не се отнася само за бтк.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.