Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:49 18.05.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Споделени мисли  
АвторEkcплoaтaция (Нерегистриран)
Публикувано30.03.08 12:19



За съжаление тази иначе не лоша компания попадна в ръцете на шайка джамбази, които се интересуват само и единствено, колко може да се изцеди при поредната препродажба. Забележете, че до сега БТК не е имала собственик, чийто предмет на дейност да включва телекомуникации. Корупцията и безогледното източване на средства са публична тайна. Ще Ви дам само два примера: Аз работя /все още/ в отдел експлоатация. На работниците се раздават работно облекло и лични предпазни средства, които са с толкова ниско качество, че едва ли някой здравомислещ човек би ги използвал някога. Те обаче струват пари. Въпроса е кой ги прибира. На нечий изобретателен мозък му е хрумнало всички работници и служители притежаващи шофьорски книжки да преминават през едни пишман "опреснителни" курсове, че дори забележете наглостта им и изпити. Значи аз имам свидетелство за управление на МПС, издадено от КАТ. Това свидетелство е валидно в Република България, Европа и целия свят. То не важи само в системата на БТК. Ефекта от тези смехотворни еквилибристики разбира се е равен на нула, но скрития ефект е че всичко това също струва пари. Ето, че отново изниква горезададения въпрос: кой ги прибира? Да не говорим за безбожните средства дадени за нескопосани ТВ реклами, благодарение на които станахме обект на подбив от страна на клиентите ни. Да не говорим, че в тон с народната поговорка "на гол тумбак чифте пищови" сме станали вече спонсори на кой ли не. А в същото време в "портала" /вътрешния сайт/ най безочливо сме призовавани да даряваме средства от мизерните си заплати за лечение на болни деца на наши колеги. Разбира сe ние сме готови и си помагаме и без подобни кандърми. Въпроса е къде е тъй натрапчиво пропагандираната и толкова фалшива социална политика на ръководството на БТК? Сигурно никой няма да ми повярва, но работни инструменти не сме получавали от преди приватизацията. Само ние си знаем как успяваме да поддържаме /за сега/ необходимото качество на предоставените услуги. Е какво има за харесване в подобна скапана и ограбена компания. Всички свестни тук дават много а получават малко. Не е нужно да си гений за да видиш, че БТК целенасочено се води към гибел. Аз обаче, нямам намерение да стигам дъното.



Тема Re: Споделени мислинови [re: Ekcплoaтaция]  
Автор: (Нерегистриран)
Публикувано30.03.08 12:30



АДСЛ с 2 години договор и подарък тениска на Супер Любо :)))))
Ако това не е гениален маркетингов подход, няма кое :))))



Тема Лично мнение породено от споделените мислинови [re: Ekcплoaтaция]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано30.03.08 12:45



1. Нямам мнение за работното облекло. Възможно е и да си прав, но не си намерил най-подходящото място за решаване на проблема.

2. Напълно подкрепям провеждането на опреснителните курсове. Едва ли не си разбрал защо те бяха организирани. По-добре курсове, отколкото некролози и акции за събиране на кръв. От организацията на досега провежданите курсове има какво да се желае, но ако следиш внимателно темата вече знаеш за положителните промени и в тази насока.

3. За TV рекламите си се изказал много общо. Като споделиш какво точно те дразни можем да дискутираме и този проблем. Общо казано какъвто пазара - такива и рекламите. Рекламите на другите оператори не са нещо кой знае колко по различни.

4. За събирането на пари меко казано не си прав. А направо казано си безочливо гаден. Насила никой нищо не те е карал. Като не си искал - не си дал. Стой си потънал в дущевна мизерия и и не излагай на показ нозостта си!

5. За инструментите в Експлоатация важи написаното точка 1.

6. Не съм съгласен, че всички свестни тук дават много, а получават малко.

Толкова по същността. Кой колко работи избягвам да коментирам. Само за сведение - в някои от дните ми се събират над 12 работни часа. Това за хората, които ще реагират първосигнално на написаното от мен. Не им се сърдя - те толкова си могат.

На останалите - хубав и слънчев ден!





Тема Re: Споделени мислинови [re: Ekcплoaтaция]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано30.03.08 16:43



Много дълга и далечна за мен тема, но едно ми направи впечатление:
Всички свестни тук дават много а получават малко.
Е, те такова животно няма вече и в Бг...да си свестен, освен всичко друго, означава и да умееш да продаваш труда и знанията си.
Ако наистина си свестен, то ще си намериш адекватно на "свястността" ти работа тук или навън.
Ако получаваш малко и мърмориш - значи си свестен само в собствените си очи.
Изобщо в Бг сме световни шампиони по оплакване колко сме свестни, умни, работливи и велики, а колко ниско ни оценяват и как ни пречат да се развиеме.
Кой ти пречи, бе байно? С вериги ли са те вързали да бачкаш в бТК? Нали си свестен, умен и находчив...Европа те чака с адекватно заплащане. Или не ти стиска защото дълбоко в себе си знаеш, че с тази ти "свястност" и бТК ти е много?





Тема Re: Споделени мислинови [re: Cтepн™]  
Авторoня (Нерегистриран)
Публикувано30.03.08 22:02



Човека се оплака и го смотахте...еля сиирджията дай му да лиже по бТК-ту.Аве мекере и тва си е....тука не треба се споделят мисли де да подлагат на съмнение репутацията на бТК-ту....всеки работещ вместо да критикува да си оди у Европата...то и абонатите не треба са оплакват-иначе нема са абонати...и те у Европата...всеки де не аресва БТК-ту да си оди у странство...баси тъпънарите



Тема Re: Споделени мислинови [re: oня]  
АвторAнтиkлakьop (Нерегистриран)
Публикувано30.03.08 22:07



Мдаааа, явно и при новите цени и условия на *Бе Така клакьорската бригада няма да бъде съкратена...





Тема Re: Споделени мислинови [re: oня]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано31.03.08 18:37



Ебаси галоша си щом така си схванал написаното.
бТК ми е през оная работа, не я ползвам за нищо.
Обаче ми писна от оплаквачки, дето са супер профи, ама не ги оценяват, връзкарите ги пререждат, шефовете им са залупени и не виждат какви способни служители имат и т.н. навсякъде в Бг, не само в бТК.
Очевадно и ти си от този тип подсмърчащи цървули-некадърници.

Ама ревете си, мухльовци, то само това ви остана - да подсмърчате тук, където може да пишете всичко, а иначе да се свивате, че ако ви изхвърлят ще загубите и мизерните си 2-300 кинта.

Айде, ти си на ход, почни да обясняваш сега колко си велик и суперкадърен



Тема Re: Споделени мислинови [re: Cтepн™]  
Авторoня (Нерегистриран)
Публикувано31.03.08 20:53



Първо мисли и после чати...не трудно,съ спрайш!!!



Тема Re: Споделени мислинови [re: oня]  
Автор Astra1.8iGT (C18NZ, 92g.)
Публикувано03.04.08 00:35



Първо браво на "Експлоатация" да изтъкне на показ болните теми които го тормозят, много точно са изказани.
Второ "Наблюдаващия" не му стигат 12ч да огрее всички форуми това е ясно щом във вторник след обедната почивка почва с мненията. По които:
т.1 - Ясно е че нямаш мнение и без да го пишеш...
т.2 - Можеш да подкрепяш опреснителните курсове, но можеш ли да видиш ефект от тях ? (цитирай конкретни статистики)
т.3 - Икономия от 60 на 30мил. за оперативната дейност срещу 44мил. за реклами... (справка някой от последните финансови отчети на компанията)
т.4. - Гадна е компанията че се държи безочливо със служителите си и е още по гадно че не си го признава.
т.5 - Мислиш че това с инструментите не е обсъждано, а? Ако беше така нямаше човека да го пише тук.
т.6 - В повечето отдели няма стандартен механизъм за оценка за кадърността, но е факт че който може да работи го товарят повече от другите, без дори потупване по рамото за което. Въпреки субективността, факт е че всички свестни получават колкото останалите.

И "Стерн" просто не си в час, за да си, трябва да си (бил) част от системата...



Тема Re: Споделени мислинови [re: Astra1.8iGT]  
Авторoня (Нерегистриран)
Публикувано03.04.08 13:50



На Стерн не му обръщай внимание.Той само за участие...кът фон




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.