Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:13 01.06.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Бря! Не мога да повярвам!!!  
АвторAДCЛko (Нерегистриран)
Публикувано27.03.08 17:17



Имам около година и 5 месеца до изтичането на стария договор. Днес отидох в бизнес-центъра на БТК и оттам ми казаха, че мога да преподпиша, като и трите параметъра на договора - цена, скорост и срок ще са по-добри, т.е. вместо 31 ще плащам 20 лв, от 2 ще мина на 6(3) мб, и ще сключа нов договор за 1 година, вместо да съм вързан още 1 г и 5 месеца.
Та, това наистина не го очаквах от БТК и ако няма някаква врътка, която засега не става известна, това е първото свястно нещо, което виждам от тях.





Тема Re: Бря! Не мога да повярвам!!! [re: AДCЛko]  
АвторHиcтeл (Нерегистриран)
Публикувано27.03.08 17:54



Е и ти преподписа ли ?

Гледам сега има опция на сайта на БТК да се мине на тези планове онлайн - ще е голямо удобство - довечера ще го пробвам,че сега нямам името и паролата ми от my.contact.bg



Тема Re: Бря! Не мога да повярвам!!! [re: AДCЛko]  
Авторgogo163 (Нерегистриран)
Публикувано27.03.08 18:15



това е първото свястно нещо, което виждам от тях.
Аз пък преди 2,5 години видях от тях първия свястен интернет от началото на НЕТ-а в нашия град. Пробвал съм всички доставчици, дори имах и оптична връзка. НИто един от тях не може да се мери със стабилност на връзката и неповредени компютри. Пак казвам-става дума за среден по големина град. НА друго място може да има и добри ЛАН-аджии.





Тема Re: Бря! Не мога да повярвам!!!нови [re: Hиcтeл]  
АвторAДCЛko (Нерегистриран)
Публикувано27.03.08 18:22



Ми как няма :)) При тези условия как да не преподпише човек :)) Още утре отивам. Тук там се чуват мнения, че сега като скочи броя на абонатите ще се влоши качеството на връзката...ще видим, де, дано са си направили добре сметката.



Тема Re: Бря! Не мога да повярвам!!! [re: gogo163]  
АвторO878 (Нерегистриран)
Публикувано27.03.08 19:37



Нистел, пробва ли онлайн подновяването? Ако да, дай отзиви.





Тема Re: Бря! Не мога да повярвам!!! [re: O878]  
Авторm (Нерегистриран)
Публикувано27.03.08 19:49



Хм, нищо не става с онлайн подовяването. Пак те канят да отидеш до БТК центъра или да поръчаш онлайн по стандартната процедура. Явно пак сте се виси по опашки в БТК центровете.



Тема Re: Бря! Не мога да повярвам!!! [re: m]  
Авторuser (Нерегистриран)
Публикувано27.03.08 21:51



Ми поръчай си онлайн де, що да висиш по опашки. То самото минава към новите условия става чрез поръчване на нов пакет, било в център или онлайн. Все едно сега ставаш абонат.



Тема Re: Бря! Не мога да повярвам!!!нови [re: m]  
АвторHиcтeл (Нерегистриран)
Публикувано27.03.08 23:31



Аз току що поръчах онлайн - пише,че ще ми пратят мейл с потвърждение и после щели да ми пратят пакет по куриер - какво ще има в тоя пакет за мен е мистика





Тема Re: Бря! Не мога да повярвам!!!нови [re: O878]  
Автор Пeтъp_ (професора :))
Публикувано28.03.08 10:27



аз пробвах но от вчера не съм получил имейл, а и загубих номера на поръчката и май ще ида до близкия офис

а пакета е нов модем
всъщност днес получихме пакети "инсталирай сам" и май ще се възползвам от тях

Редактирано от Пeтъp_ на 28.03.08 10:57.



Тема Re: Бря! Не мога да повярвам!!!нови [re: Пeтъp_]  
Автор kostadinis (запознат)
Публикувано28.03.08 12:50



Искам да попитам,ако си настоящ абонат,примерно както съм аз със едно-годишен договор сключен на 15.11.2007,трябва ли да преподписвам договора или автоматично ще бъда включен на тарифа с по висока скорост?Може би е рано за този въпрос,но все пак новите оферти са доста изкушаващи!И разбира се колко време би отнело това?

Сменя ли се модема или нещо друго по техническото оборудване?Ако някой знае,нека да помогне с отговор!Мерси предварително!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.