Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:12 12.06.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Скородста на ADSL се вдига  
Авторoня (Нерегистриран)
Публикувано23.03.08 17:11



А сега...чухте ли,че през април/лъжовния месец/ ши ни донесе по-голяма скорост на нета и то за същите мънгизи....УРААААА



Тема Re: Скородста на ADSL се вдиганови [re: oня]  
Авторs.o. (Нерегистриран)
Публикувано24.03.08 09:58



Както практиката показва, това значи, че и тези на лан ще имат по-високи такива...Ура....



Тема Re: Скородста на ADSL се вдиганови [re: oня]  
Авторs (Нерегистриран)
Публикувано24.03.08 19:22



срещу подновени двугодишни договори





Тема Re: Скородста на ADSL се вдиганови [re: s]  
Авторoня (Нерегистриран)
Публикувано24.03.08 19:47



Мекеретата /наблюдаващ,кид.../да кажат или отрекат.Ко мълчат кът п****!?



Тема Re: Скородста на ADSL се вдиганови [re: oня]  
Авторs (Нерегистриран)
Публикувано24.03.08 21:09



Май от *Бе Така са съкратили клакьорския състав. Но и без него ще ти кажа, че 100 на 100 ще има елемент на преподписване. На всеки е ясно, че *Бе Така използва монопола си, както и това, че вече без интернет не може и така плющи здраво потребителите, които нямат друга алтернатива. В същото време разликата между цените с 1 и 2-годишен договор е доста голяма, явно целтана *Бе Така е да държи абонатите доживот. Сега ще подадат сиренцето с двойната скорост и ще имат успех, разбира се, поне докато дереджето на конкуренцията е такова.



Тема Re: Скородста на ADSL се вдиганови [re: s]  
Авторoня (Нерегистриран)
Публикувано24.03.08 21:29



Да се надяваме,че мекеретата съ обадят...да потвърдят или отрекат ...не може постинг без тях-отидоха им паричките



Тема Re: Скородста на ADSL се вдиганови [re: oня]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано25.03.08 00:18



Ще бъдете доста изненадани... и това се отнася до всички писали до момента, а и не само те. До колкото знам четвъртък е деня на оповестяването



"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертета."

Тема Re: Скородста на ADSL се вдиганови [re: KlD]  
Автор Tomasz ()
Публикувано25.03.08 05:37



Значи да чакаме 4(5) годишни договори ?





Тема Re: Скородста на ADSL се вдиганови [re: Tomasz]  
Авторzapoznat (Нерегистриран)
Публикувано25.03.08 06:56



shte se prepodpisvat dogovorite, no shte ima uvelichenie na skorosta nad dva puti...



Тема Re: Скородста на ADSL се вдиганови [re: zapoznat]  
Авторsd (Нерегистриран)
Публикувано25.03.08 09:24



Айде дано , че всички приятели ми се подиграват с тези 512кб



Тема Re: Скородста на ADSL се вдиганови [re: KlD]  
Авторoня (Нерегистриран)
Публикувано25.03.08 11:55



А така...ама снеси нещо де...дей четвъртъка...кажи им,че 50% съ дигни скороста...кажи кот знайш,нали затова е форума-да се науча нещо у аванс



Тема Re: Скородста на ADSL се вдиганови [re: oня]  
Авторpesho kelesho (Нерегистриран)
Публикувано25.03.08 12:31



Вдигат и преподписват защото Орбител пуска АДСЛ през април... та стискат монопола, защото по хубаво от секса бил само монопола...



Тема Re: Скородста на ADSL се вдиганови [re: pesho kelesho]  
Авторoня (Нерегистриран)
Публикувано25.03.08 13:17



...тва за секса и монопола напрау уби рибата....брауууу



Тема Re: Скородста на ADSL се вдиганови [re: pesho kelesho]  
Авторbitch (Нерегистриран)
Публикувано25.03.08 13:41



А ти правил ли си някога секс, или да ти оставя телефон



Тема Re: Скородста на ADSL се вдиганови [re: zapoznat]  
Автор Tomasz ()
Публикувано25.03.08 13:56



Мислиш ли че е възможно технически да се вдигне скоростта над 2 пъти ?

Доколкото си спомням като пуснаха бюджетните скорости почти всички които сме на 4 мегабита изревахме ... при голяма част от клиентите това е максималната скорост ... след това връзката става нестабилна ... а колкото повече клиенти има по жиците толкова по-голям шанс за drop.
А ако понижат цените на старите пакети прекалено много сами си го връзват (в станьолче) защото тези които сме на скъпите пакети просто ще преподпишем за същите (на по-ниски цени) ... за това залагам че ще има 4(5) годишни договори.

Аз бих се радвал да качат UPLOAD скоростта



Ако пуснат 4096/512 (безкрай) на 33-34лв бих преподписал ... пък ако оправят проблемите с броя на конекциите бих преподписал с удоволствие





Тема Re: Скородста на ADSL се вдиганови [re: Tomasz]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано25.03.08 19:09



Купи ли си химикалката вече? Ммм я направо ходи в БТК Центъра - там имат и мастило и химикалка и договор... няма да съжаляваш



"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертета."

Тема Re: Скородста на ADSL се вдиганови [re: oня]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано25.03.08 19:09



има бе... от всичко по малко... и цени, и скорости, и договори... кот щеш сичку има



"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертета."

Тема Re: Скородста на ADSL се вдиганови [re: KlD]  
АвторHиcтeл (Нерегистриран)
Публикувано25.03.08 20:54



Нещо много негативно трябва да се отчете,че вмомента качеството на услугата е паднало с пъти отпреди 1 година - скоростите се постигат само с теглене с множество конекции (торенти) а сайтовете като Youtube ,VBox7 в пиковите часове не може човек да гледа клипче без да му буферира през 10 секунди.С други думи станахме много маймуни на клона а ако готвят нещо революционно и запазят същите коефициенти за разпределен трафик ще се радваме ако си запазим сегашното дередже ..



Тема Re: Скородста на ADSL се вдиганови [re: bitch]  
АвторOtveqn (Нерегистриран)
Публикувано25.03.08 21:36



Мегалан вече вдигна скоростите





Тема Re: Скородста на ADSL се вдиганови [re: Hиcтeл]  
Авторls1 (Нерегистриран)
Публикувано25.03.08 21:43



Има нещо вярно в това, че услугата не е като преди година две. Не го казвам да се заяждам и моля ланаджийчетата да не изпадат в екстаз.



Тема Re: Скородста на ADSL се вдиганови [re: KlD]  
Автор Tomasz ()
Публикувано25.03.08 23:50



Да си нося и моливче ?

Ама да не се окаже първоаприлска







Тема Re: Скородста на ADSL се вдиганови [re: Tomasz]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано26.03.08 14:23



В отговор на:

... пък ако оправят проблемите с броя на конекциите бих преподписал с удоволствие


Айде пак неподготвени изказвания! Проблем с "броя на конекциите" няма! Излязоха ми пришки на пръстите да го пиша.
Ако ще влачиш найси торента - купи си един хубав aDSL рутер с повечко памет ( ако искаш да имаш рутер де ) или направо си качвай PPPoE сесията на компютъра.

btw: Въпроси "Как?" за второто не чета и не им отговарям отговарям.



Тема Re: Скородста на ADSL се вдиганови [re: .]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано26.03.08 16:36



Я за тоя хубав рутер, то и професионален да си взема каква полза като модема рутира още веднъж?
Не съм чувал да предлагате услугата с бриджнат модем... това е едно от нещата които ме възпират дори и за тест да я пускам, да чакам на кол център за да си пусна за малко терминално пренасочване не ми е мечтата.

Welcome to the real world!




Тема Re: Скородста на ADSL се вдиганови [re: Tomasz]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано26.03.08 17:18



1-ви април е другата седмица, не тая



"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертета."

Тема Re: Скородста на ADSL се вдиганови [re: Hиcтeл]  
Авторbau (Нерегистриран)
Публикувано26.03.08 17:40



как не разбрахте, че проблема с vbox е в капацитет на самия сайт. защо всеки си мисли, че доставчика му е виновен като тегли отнякъде по бавно. отворете www.speedtest.net или някой друг сайт за тест на скоростта и тествайте на воля.

Чух, че цените падат , а скоростите се качват доста и дълги договори няма да има вече. Само хубави работи!!!





Тема Re: Скородста на ADSL се вдиганови [re: KlD]  
Автор Tomasz ()
Публикувано26.03.08 19:01



До четвъртък остават 5 часа ... няма ли да споделиш все пак "изненадващите" нови условия







Тема Re: Скоростта на ADSL се вдиганови [re: .]  
Автор Tomasz ()
Публикувано26.03.08 19:10



Аз торенти почти не влача ... но понякога пак ми се случва да направя 250+ връзки ... и започва голямото спичане, а когато спича някои софтуери започват да правят още повече връзки ...



То това "Как" го има по някакви форуми ... дали е вярно не знам ... не ми се иска да ровя в "собствеността на БТК".

Ако някой предложи качествено ADSL решение до 100-120лв което е одобрено от БТК ... сериозно мога да се замисля





Тема Re: Скородста на ADSL се вдиганови [re: bau]  
АвторHиcтeл (Нерегистриран)
Публикувано26.03.08 19:13



До едно време и аз се залъгвах така,но спрях да вярвам - като отида в София нагости и пробвам през Мегалан прави МВ–ти и зарежда за секунди всичко във Vbox-a.Youtube не мисля,че може да пестят от пари за трафик и по всяко време трябва най-малкото да можеш да гледаш в реално време без да буферира.

Сайтове като www.speedtest.net , testmy.net и подобни явно са настроени с максимален приоритет - разбира се там ще ми дава винаги максималната ми скорост.Ползвам една малка програмка,която ми показва по всяко време трафика ми и в пикови часове рядко надвишава 50-100кб а съм на "4 мегабита" - на БГ торентите поне си ги прави 450-480кб,на чужди горе долу половината ..

Наскоро имаше тема във форума на Арена за триковете,които прилагам интернет доставчиците и това за тези сайтове като speedtest беше една от разглежданите шашми.

Та имайки предвид всичко това нещо не съм особено въодушевен от евентуалните увеличения - надявам се да ме опровергаят ..



Тема Re: Скородста на ADSL се вдиганови [re: Hиcтeл]  
Автор Tomasz ()
Публикувано26.03.08 19:55



Интернет не е крава ... от която всички доят ... интернет е взаимна свързаност.
Наистина има сайтове към които в пиковите часове връзката е по-зле, понякога при едни доставчици това се усеща повече от колкото при други, има сайтове, които ограничават максиалната скорост по сесия/или за едно ip ... също има и такива които правят такива ограничения за "определени ip-та/доставчици" ... но проблема е пак във взаимната свързаност.

Когато си с ADSL и теглиш от БГ торент ... ти пак теглиш главно от клиенти на другите доставчици ... защото upload-a на ADSL-a е малък и всеки ограничава още повече за да не спича горкото ADSL-че.

Ако нощем сайтовете за които говориш се отварят както трябва ... значи проблема е повече във взаимната свързаност (не е лимитиране от страна на даден сайт).

Какво предпочиташ - БТК да започне да "филтрира" връзките които водят към другите доставчици ... и ако има съмнение за торент ... да го лимитира? Да тогава каналите ще са по-свободни ... и vbox ...и другите страници ще се отварят по-бързо, но ще ти трябват много повече връзки за да теглиш торенти с максимална скорост ... само където горкото ADSL-че не държи на бой



Едно вдигане на UPLOAD скоростта (без вдигане на DOWNLOAD) би решил този проблем частично (защото торент трафика ще има по-голяма вероятност да остане между клиентите на БТК) ... но това все пак е ADSL и такава промяна може би ... би повлияла отрицателно на други параметри.

При мен нещата в пиковите часове се въртят около 400-420kb/s в останалото време към 490kb/s, което е и максимума на 4 мегабитовия пакет. ... но явно съм се паднал на канал с други като мен - малкотеглещи.

А за това, че в някои държави някои доставчици лимитират торентите, нормално, високите скорости се дават за престиж ... за бърз достъп до информацията при нужда, не за да теглиш какво ли не само и само за да запълваш канала ... софийските доставчици са изградени с идея за бързо вътрешно - взаимно споделяне на информация (интернет е просто екстра) ... БТК е някъде по средата





Тема Re: Скородста на ADSL се вдиганови [re: Mopфиyc]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано26.03.08 21:12



Защо трябва да рутваш втори път? Качваш сесията на новозакупеното устройство и с и гледаш кефа. Модема на бТк го прибираш на сигурно място в долното чекмедже...
бтв: Като казах рутер имах впредвид Ethernet - аDSL - подобен на тези които дават от бТк.
И да! И аз не съм чувал за услуга "бридж" но това не пречи да я използвам





Тема Re: Скоростта на ADSL се вдиганови [re: Tomasz]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано26.03.08 21:19



Дефинирай понятието "Одобрено от бТк"

И добре прочети - съвета ми е не да се ровиш в собственноста на бТк, а да я замениш....с твоя.
И ми е крайно любопитно как от една работна станция можеш да направиш 250+ едновременно отворени TCP връзки.



Тема Re: Скоростта на ADSL се вдиганови [re: .]  
Автор Tomasz ()
Публикувано26.03.08 21:41



За същаление Skype при стартирането си ... а и при най-малкия дроп прави 50+ UDP връзки (гадна работа но някои хора го предпочитат пред icq).

И ... за да реша отчасти проблема с "многото връзки" съм боцнал едно рутерче с възможност да трепе бързо всички връзки които не са "Established" (от което има минимален ефект). А щом имам рутерче и повече от едно PC в къщи защо да не вържа и другите



Ако не "Одобрено от бТк" ... то "Съвестимо с бТк" ... или "работещо безпроблемно с бТк" ... до сега никъде не съм засичал някой да е писал "купих си такъв и такъв ADSL и сега върви по-добре от синята кутийка".





Тема Re: Скоростта на ADSL се вдиганови [re: Tomasz]  
Автор.. (Нерегистриран)
Публикувано27.03.08 00:21



ehe, отдавна не се бях смял толкова,

и как допълнителния рутер "трепе" tcp сесиите ? . Рутерите, освен тия които правят NAT , не се занимават със сесии още по малко пък трепането им :)

Освен това файдата е точно никаква, защото адсл рутера (бтк-айския) , си записва сесиите и ги пази до изтичане на таймаут-а, или до затваряне на сесията.

Торент клиентите масово не затварят приключените сесии, та затва тоя проблем.

UDP и сесия (връзка) са несъвместими понятия :) btw, не знам дали адсл рутера пази в паметта NAT-натите UDP пакети, лично аз не виждам смисъл, ама съм се нагледал на какво ли не .



Тема Re: Скоростта на ADSL се вдиганови [re: ..]  
Автор Tomasz ()
Публикувано27.03.08 00:46



Не съм се изказал точно ... QOS + възможност за контрол в/у връзките (не че няма софт решения за това).

Нелогично, но има ефект







Тема UDP и...нови [re: Tomasz]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано27.03.08 09:53



...сесия са две несъвместими неща. UDP-то е на принципа "Пращам пък ако стигне" и няма устройство което да пази каквато и да е било информация за изпратените UDP пакети. Т.е аргумента ти сФири отФсекъде.
В момента на екрана ми има 11 таба на Firefox. Всеки от тях докато рендира страницата отваря по 10 връзки. ИНет-а се разхвърля на още 10-12 ПЦ-та и досега нито веднъж не е отказвал заявка заради прекалено много сесии.
Ама никой не влачи от торенти. А когато го правя ограничавам броя на сесиите до определено ниво...

В отговор на:

... до сега никъде не съм засичал някой да е писал "купих си такъв и такъв ADSL и сега върви по-добре от синята кутийка".


Може би защото всички са доволни? Или не им се дават $XX или YY€ и предпочитат копчето и реването по форумите.
бтв: В къщи PPPoE сесията ми е качена на NetBSD box с 1GHz CPU, 20GB HDD и 256MB RAM на цена от 30-на лева. Работи мноооооого по-добре от синята ( моята е оранжева но това е тема на друг въпрос ) кутийка - не забива посмъртно.



Тема Re: Скоростта на ADSL се вдиганови [re: ..]  
Автор Пeтъp_ (професора :))
Публикувано27.03.08 16:55



За трепането на сесиите - в неофициалния фирмуер за wrt54 има възможност да се настроят времената за затваряне на различните видове конекции, така вместо след час една сесия може да се затвори след 10 минути. пример:
echo "600 1800 120 60 120 120 10 60 30 120" > /proc/sys/net/ipv4/ip_conntrack_tcp_timeouts



Тема Re: UDP и...нови [re: .]  
АвторTomasz (Нерегистриран)
Публикувано27.03.08 18:25



Съвсем не казвам че многото връзки са ми голям проблем (ADSL-a не е правил проблеми откакто го смениха).

Но понякога мноооооого спича ... като се намножат half-open-те.

iptables -I FORWARD -p tcp --dport 8081:65535 -m connlimit --connlimit-above 50 -j DROP
написано на правилното място (не в ADSL-а) съм чувал че помага



Не ми е проблем да купя кутийка за $xx, но не искам да имам проблеми с доставчика си

Иначе съм виждал в интернет клуб (на biz) при bridge вързани 20 и повече щайги и всичко си бачка без проблем.



Тема Re: Скородста на ADSL се вдиганови [re: KlD]  
Автор teou (непознат)
Публикувано27.03.08 19:31



Знае ли някой какво стана с казуса адсл без телефон? Задължиха ли ги вече да развържат 2те неща? Ако някой знае моля да каже, мерси!

http://vilamalina.hit.bg/


Тема Re: Скородста на ADSL се вдиганови [re: teou]  
Авторuser (Нерегистриран)
Публикувано27.03.08 22:03



Няма такъв казус. Като нямаш телефон, по какво ще ти докарат ADSL-а? Може и по наета линия. Ама и тя струва пари. Другия вариант е да си построиш собствена линия до DSLAM-а, ама пък тя струва МНОГО ПАРИ!



Тема Re: Скородста на ADSL се вдиганови [re: user]  
Авторnetman (Нерегистриран)
Публикувано27.03.08 22:24



А да предположим, че клиента си закара оптика до съответната централа, дали ще му позволят да не ползва телефония?



Тема Re: Скородста на ADSL се вдиганови [re: netman]  
Авторteou (Нерегистриран)
Публикувано27.03.08 22:36



informirani ste kolkoto baba ot selo... kato ne znaete mal4ete pone...kazus ima i btk be6e globena 250000 lv ot kzk. samo ne znam kakvo stana posle

Редактирано от KillingTime на 27.03.08 22:50.



Тема Re: Скородста на ADSL се вдиганови [re: teou]  
Автор gesh75 ()
Публикувано27.03.08 22:49



Супер бързи ADSL скорости и нови vivatel планове с до 7 часа разговори за българските потребители

27.03.2008

Четири нови ADSL пакета със скорости до 12 мегабита и vivatel планове с включено безплатно време за разговори и мобилен интернет започва да предлага БТК ГРУП от днес. Новите предложения на телекома включват повече стойност за клиентите и предлагат уникални за българския пазар услуги.

Компанията отбелязва 4 години от старта на ADSL услугата с 24 пъти по-високи скорости, по-ниски цени и краткосрочни договори за сигурната и надеждна ADSL връзка. Така ADSL потребителите могат по – лесно да избират подходящата за тях ADSL услуга и получават по - голяма свобода в достъпа си до световната мрежа.

Четирите нови пакета – два за домашни и два за бизнес клиeнти – със скорости от 6 и 12 мегабита, заменят изцяло досегашните пакети БТК ADSL. Скоростта на стартовия пакет за домашни потребители БТК ADSL Start се увеличава драстично до 6 мегабита, като цената е само 20.00 лв. на месец. Срещу 25.00 лв. клиентите могат да ползват новата 12-мегабитова услуга БТК ADSL Tempo. Така само за пет лева повече скоростта на пакета скача двойно.

Със същите скорости са и новите бизнес пакети, които предлагат възможност за ползване на собствено уеб пространство и електронна поща и покриват нуждата от връзка със световната мрежа на целия офис. Всички бизнес пакети включват статичен IP-адрес, до 40 електронни пощенски кутии, безплатен домейн и много други екстри, които са необходими за гладкото функциониране на всеки офис.

За да улесни клиентите, които искат бърз и сигурен достъп до световната мрежа БТК премахва двугодишните договори за ADSL. Клиентите имат възможност да избират между 6 месечен и едногодишен срок на договор, а пакетите могат да включват допълнителни услуги, като уеб пространство, електронна поща, модем за безжична връзка и др. Всички настоящи ADSL клиенти ще бъдат информирани лично как да преминат към новите по-високи скорости.




Тема Re: Скородста на ADSL се вдиганови [re: Otveqn]  
Автор kostadinis (запознат)
Публикувано28.03.08 15:09



Хайде някой от "кухнята" на БТК да вземе да внесе малко повече яснота по въпроса за новите планове,защото на сайта им има само общи неща!Особенно по точката за настоящите абонати и преподписването на договора,ако има такова въобще?!



Тема Re: UDP и...нови [re: .]  
Автор.. (Нерегистриран)
Публикувано30.03.08 01:43



Сега ако кажеш къде ги има тия конфигурации :

NetBSD box с 1GHz CPU, 20GB HDD и 256MB RAM

по 30 лв, ще черпя по бира, щото до скоро ги купувах по 70-80, а напоследък вече и по 40-50 лв. Ама за 30 лв нямааааа :(



Тема Re: UDP и...нови [re: ..]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано30.03.08 08:52



Добре де! Мен и 40 лв. ме устройват!
бтв: Има. На парче. И нямат кутии!



Тема Re: Скородста на ADSL се вдиганови [re: Tomasz]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано30.03.08 14:48



Предполагам вече установи, че всичко казано от мен е вярно



"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертета."

Тема Re: Скоростта на ADSL се вдиганови [re: Tomasz]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано30.03.08 14:53



мога да ти предложа качествено dsl решение за под 200лв, мисли по-бързо само и се обади когато го измислиш.

"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертета."


Тема Re: Скородста на ADSL се вдиганови [re: KlD]  
Автор Tomasz ()
Публикувано30.03.08 21:08



Мдаааааа



Жалко че никой не обръща внимание на онлайн заявките ... утре ще се ходи до бТк ... че трябва да се види колко ще издържи горкото ZTE





Тема Re: Скоростта на ADSL се вдиганови [re: KlD]  
Автор Tomasz ()
Публикувано30.03.08 21:12



Интересно какво ли е то







Тема Re: Скоростта на ADSL се вдиганови [re: KlD]  
Автор.. (Нерегистриран)
Публикувано31.03.08 05:46



Абе тука разни хора обещават 100m MAN порт за под 200 лв , ти ша го будалкаш с адсл :)

Да бехте малко раздвижили и цените на МАН-а :) , или ще се сетите отново като стане късно.



Тема Re: Скородста на ADSL се вдиганови [re: Tomasz]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано31.03.08 23:37



Какво ще рече "никой не обръща внимание на on-line заявките"?

"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертета."


Тема Re: Скоростта на ADSL се вдиганови [re: ..]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано31.03.08 23:39



Ох... а ти питаш от интерес към теб лично или просто ей така? Ако е първото обади се и ти и ще видим какво ще правим



П.С. Приемам само сериозни преговори да водя. Ти колко сериозен си?

"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертета."

Тема Re: Скоростта на ADSL се вдиганови [re: Tomasz]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано31.03.08 23:39



Ами такова, каквото ти трябва. Въпрос на преговори е. Сериозно, обади се и дефинирай нуждите си и ще ти кажа какво може да се направи.

"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертета."


Тема Re: Скоростта на ADSL се вдиганови [re: KlD]  
Автор Tomasz ()
Публикувано01.04.08 16:22



Като гледам новите условия ... ме устройват за години напред ... стига "синята кутийка" да не започне да забива







Тема Re: Скоростта на ADSL се вдиганови [re: Tomasz]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано01.04.08 22:32



Ти си знаеш

Ако те кефи синьото, нема нужда да взимаш черно

"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертета."


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.