Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:28 23.06.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема outнови  
Авторout (Нерегистриран)
Публикувано10.03.08 13:05



BG | EN

Частни Бизнес Указател Инвеститори БТК онлайн
Прес материалиПрезентацииФинансови отчетиИнтервюта и изказванияСнимки, аудио и видеоУслуги за журналисти
Начало
За нас | Новини | Кариери | Контакти | Карта на сайта
bTc - About us начало » новини » прес материали

БТК с нова организационна структура в полза на клиентите си
04.03.2008

Управителният съвет на Българската телекомуникационна компания (БТК) прие нова структура на компанията. Новата организация на работа е изградена върху принципа на обслужването на клиентите за всички услуги, които телекомът предлага - фиксирани, мобилни, интернет и др.

„Телекомуникационният пазар е по-динамичен от всякога и все по-конкурентен: офертите са разнообразни, а ценовите предложения - все по-силни”, заявява Бернар Москени, Главен изпълнителен директор на компанията. „За да сме изцяло обърнати към нашите клиенти, за да посрещаме и отговаряме на нуждите им, както и за да бъдем по-конкурентни и бързи, БТК и vivatel ще работят в една обща структура”, допълва той.

Като резултат от промяната се създават три различни направления, които да доведат до по-бързото въвеждане на продукти на пазара. Това са направленията за домашни клиенти, бизнес клиенти и продажби на едро.

Трите нови структури ще бъдат подкрепяни от едно направление за обслужване на клиентите, който ще може да разпознава пълния профил телекомуникационни услуги, които всеки клиент използва.

Любов Кирилова ще оглави пазарът на домашните клиенти, а бизнес клиентите ще бъдат поети от Нейчо Величков. Грант Гайп ще ръководи обслужването на клиентите. Нов Главен търговски директор ще ръководи тези направления, като в преходния период Бернар Москени, с подкрепата на Гари Радклиф, ще координират дейността им.

В същото време основните подкрепящи функции ще бъдат групирани в една организационна структура. „Финанси” на групата ще се ръководят от Елена Георгиева, а „Човешките ресурси” - от Евгения Георгиева. Правните дейности и „Регулация” ще бъдат управлявани съответно от Русин Йорданов и Павел Велчев.

В момента тече процес на оптимизация на структурите по експлоатация и информационни технологии, която ще подпомогне и ускори развитието на продуктите и услугите на компанията. Севдалин Станев ще оглави експлоатацията на мобилните и фиксирани мрежи, включително и управлението на собствеността, а Ивайло Йосифов ще ръководи информационните технологии.

Останалата част от структурите на компанията остават непроменени. Новата организационна структура влизат в сила от началото на март месец.

„Промяната на фокуса към клиентите е гаранция за развитието на компанията и ще ускори процеса по взаимодействие между всички направления”, пояснява Бернар Москени „Това ще превърне телекома в оператор за интегрирани услуги с една визия, обща стратегия и еднакъв подход към клиента”, казва още той.


За допълнителна информация:
Връзки с обществеността и корпоративни комуникации
Българска телекомуникационна компания АД
тел.: +359 2 949 46 24
e-mail: pr@btc.bg
www.btc.bg
Print
130 00 & 118 00 x

Бързи връзки
БТК ADSL
ТЕЛЕФОН
MAN





Copyright © 2007 БТК.
Начало

За нас | Новини | Кариери | Контакти | Карта на сайта

www.btc.bg | www.vivatel.bg | www.callcentresbulgaria.com |



Тема Re: outнови [re: out]  
АвторГлapyc (Нерегистриран)
Публикувано10.03.08 21:27



Да бе, къде са ви търговците - 9 месеца чаках оферта от БТК за 100 мегабита (тогава, сега ни трябват поне 2-но повече) до Варна. Миналата седмица получих отговор с оферта от ... хм да кажем толкова конкурентна, че все едно сме 98-ма година. Айде мерси.
Ако някой не вярва да ви пусна и мейловете и колко пъти съм звънял и колко месеца от БеТаКа ми "назначаваха търговец". Смешници! Може и Иво Пеев да питате, като сте толкова отворени и сте все шефове в това БеТаКа.



Тема Re: outнови [re: Глapyc]  
Автор.. (Нерегистриран)
Публикувано11.03.08 02:32



И аз чакам от половин година :) . бтк няма да ти даде изгодна (пазарна,доколкото може да има пазарни цени в междуградския пренос) цена по обясними причини.

Въпреки, че това е доста глупаво от тяхна страна - ти така или иначе си даваш парите на друга фирма за тези 100М , що да не ги вземат те. Ми щото как така ще си завъждат конкуренция . Глупаво.

Аз ако бях на тяхно място, щях да събера всички клиенти на алтернативните оптики из страната. Смятай, ще си увеличат прихода от раз със стотици хиляди, да не кажа и повече, и то без почти никакви допълнителни разходи.

Да, ама нали бтк са най-великите - какво ги интересуват там няколкостотин хиляди допълнително.



Тема Re: outнови [re: ..]  
Автор.. (Нерегистриран)
Публикувано11.03.08 02:39



p.s.

и благодарение на "далновидната" им политика, аз имам повече клиенти в един блок, отколкото бтк има телефони в същия. А най-големия парадокс, е , че нашата инсталация е вътрешна, а бтк-айската виси кат простор на ЛАН-ка . Утре ще взема да го снимам, щото това не е за изпускане.

И това не е в София, не е дори в голям град. Това е в забутаната провинция.



Тема Re: outнови [re: out]  
Автор 3мeй (Дърт козел)
Публикувано11.03.08 06:39



Интересно дали ако БТК и Вивател с с обща структура няма да се окаже че имат повече от 30 процента от пазара заедно




Pecunia non olet!

Тема Re: out [re: Глapyc]  
АвторKoнkypeнция (Нерегистриран)
Публикувано11.03.08 09:42



има и други телекоми, които биха предложили качествена услуга. Ако желаете ето mail-a ми - teolili@mail.bg. Не ви давам служебния, за да не прозвучи като реклама.



Тема Re: outнови [re: Koнkypeнция]  
Авторcakoтo (Нерегистриран)
Публикувано11.03.08 18:33



е да, знаем всеки върти на часно километри... иначе къв смешен домейн има адреса на твоя телеком: mail.bg да не би да е на безплатен мейл-хост-сървър? Че и спинозните си имат домейн aids.bg



Тема Re: outнови [re: cakoтo]  
АвторKoнkypeнция (Нерегистриран)
Публикувано12.03.08 09:20



За твое сведение имам и служебен, който е на телеком, но заради такива като тебе не го публикувам.



Тема Re: outнови [re: Koнkypeнция]  
АвторBapнa (Нерегистриран)
Публикувано13.03.08 00:39



Прати инфо на: benito@all.bg че ме заинтригува.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.