Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:38 28.06.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема "Експлоатация" или "Продажби?нови  
Автор FishAndChips (InDaHouse)
Публикувано26.02.08 00:45



Видях някакви мнения кое било първо, кое второ в БТК. Според вас - кое е най-важното в една фирма /глобална, тотална и т.н. като БТК/ - продажбите или експлоатацията?

Mark, Up please


Тема Re: "Експлоатация" или "Продажби?нови [re: FishAndChips]  
Авторvolf (Нерегистриран)
Публикувано26.02.08 16:53



Първо се гради, после се ползува!
1. Експлоатация



Тема Re: "Експлоатация" или "Продажби?нови [re: volf]  
Авторoня (Нерегистриран)
Публикувано26.02.08 17:33



прав си!но аз мисля/ама понякога си мисля,че мисля,а то нищо не мисля/,че за да градиш тий нужен пазар,а пазара тва продажбите...аве къф тоя шибан въпрос...по-добре кажете ква чистка са задава и ши има ли мънгизи за маркираните ...иначе въпроса ала-бала



Тема Re: "Експлоатация" или "Продажби?нови [re: FishAndChips]  
Автор.. (Нерегистриран)
Публикувано26.02.08 19:47



В която и да е фирма , малка , голяма - няма значение, номер едно са "продажби". Логично е, ако човек помисли малко :) .



Тема Re: "Експлоатация" или "Продажби?нови [re: ..]  
АвторFSK (Нерегистриран)
Публикувано26.02.08 20:02



Стария въпрос за кокошката и яйцето-ако питате мен и двете са важни,само да има синхрон и да са равнопоставени,а не както в БТК/Експлоатацията е рая,а Продажби са върха/!!!



Тема Re: "Експлоатация" или "Продажби?нови [re: ..]  
Автор FishAndChips (InDaHouse)
Публикувано26.02.08 21:28



Е, но ако Експлоатацията върши работата на Продажби? Засуква се малко историята, гледаме вече близо две години сеир, демек - майтап.

Абонатът иска два телефона /каквото и да означава това/, дава му се един ISDN /каквото и да означава това/. Абонатът има ADSL, но трябва да му се пусне SDSL на същия номер

Банкомат - /SDSL/ иска абонатът да се пусне след 1-во число, но му се пуска "спешно" на 25-то /таксата, деее/ Киртак някакъв иска тел /обикновен/ - но има 5-6 "проучвания" /с отговор ОК/ за него, а той пък - няямаа тел! Една фирма се изнася от една стая, но другата фирма - НЕ може да има телефони... защо - не знам... Искаш телефон в София - може го получиш в Разград - как? Лесно... Смяяях

Mark, Up please

Тема Re: "Експлоатация" или "Продажби?нови [re: FSK]  
Автор FishAndChips (InDaHouse)
Публикувано26.02.08 21:51



Мамаму. Защо Експлоатацията е Рая? Само сигурното е, че Продажби са Върха.

Mark, Up please


Тема Re: "Експлоатация" или "Продажби?нови [re: FishAndChips]  
Автор.. (Нерегистриран)
Публикувано26.02.08 23:46



Грешки на растежа. Ако бтк беше перфектна, на нас - останалите, щеше да ни е мноого трудно :)

Та така - вчера взехме поредния бтк-айски клиент . Познай защо - проблеми с билинга , и то сериозни проблеми :) .



Тема Re: "Експлоатация" или "Продажби?нови [re: FishAndChips]  
Авторjohny4 (Нерегистриран)
Публикувано27.02.08 08:03



Колега FishAndChisp, крайно време е да спрем да се делим на Експлоатация, Продажби, ИТ, Билинг, Финанси и т. н. Докато Експлоатация счита, че Продажби са "враго", а те мислят обратното, нищо хубаво няма да се случва. Просто не можем един без друг и никой не е по-важен от другия!



Тема Re: "Експлоатация" или "Продажби?нови [re: johny4]  
Авторfsk (Нерегистриран)
Публикувано27.02.08 12:19



Така е-имаме обща работа/за раята-употрбих турцизъм,но се получи игра на думи/




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.