Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:18 10.06.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема БТК буклуцинови  
Автор immortal_bg (Българин)
Публикувано18.02.08 20:11



Здравейте!! Искам да споделя пълното си разочарование от БТК вече е с икзлючение на интернета им (но може по бърз да е и без телефо но това е тема за друго обсъждане) да си дойда на въпроса. В началото на Януари месец когато почти в цялата държава нямаше интернет става следната история!! Нали има телефон 0700 17 111 за проблеми и аварии....и така звъня аз и никой не вдига отсреща само се казва "моля изчакайте" като в сайта им за този телефон се споменава само, че е на цената на селищен разговор http://btk.bg/bg/hq.php но какво се оказва, когато получавам фактурата си че ми е отчитано на минута а не самия разговор и следователно трябва да платя доста голяма сума и защо?? Защото имам 40 минутно чакане на телефона и с никой от операторите не успях да се свържа и 3 дена нямах интернет и грам информация за това защо нямам...ако на това не му се каже буклукчава работа здраве да е

мисля първо да пробвам на 0800 15 500 да видим там какво ще кажат ако ли не мисля към агеницята за защита правата на клиента...дайте един съвет?!?!?!



Тема Re: БТК буклуцинови [re: immortal_bg]  
Авторoня (Нерегистриран)
Публикувано18.02.08 21:24



въпроса ти е много актуален.тука има едно мекере бетекайско-наблюдаващ,но той по такива теми мълчи кът дупи или чати нищо.иначе си напълно прав-се едно да те таксуват при получаване на знак заето при изходящо избиране.тая простотия си седи от време оно и секи мърмори,но нищо.вземат ти мънгизи без да са ти свършили услуга и то каква услуга...нета за кайто си плащаш съ прейбал


НАБЛЮДАВАЩ ДЕ СИИИИИ!



Тема по-добре:нови [re: immortal_bg]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано18.02.08 21:57



Писмена жалба.

Редактирано от нaблюдaвaщ на 18.02.08 22:13.



Тема Re: по-добле:нови [re: нaблюдaвaщ]  
Авторoня (Нерегистриран)
Публикувано18.02.08 22:00



и ко...бития-бит,ибания-ибан....говори по същество по проблема,а не се едно нета ти на трафик...или тъ шупе дън тъ изхвърлят от майчицата ти компания



Тема Re: БТК буклуцинови [re: immortal_bg]  
Авторyжac (Нерегистриран)
Публикувано18.02.08 22:03



Ама ти вярно ли чака 40 минути? Тя тъпотията не ходи по гората, а по хората.
Всички телефони от серията 0700 /включително и тези примерно на CEZ-България/ са на цената на градски разговор / не на 1 градски разговор/- но времето по минути се отчита



Тема Re: БТК буклуцинови [re: yжac]  
Авторoня (Нерегистриран)
Публикувано18.02.08 22:09



и ко-40 мин гр.разговор ко ши напрай...я помисли ...а и той чака,а не говори...няма извършена услуга ...чат ли си



Тема Re: по-добре:нови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор 3мeй (Дърт козел)
Публикувано19.02.08 05:01



И какво би променила жалбата?Официално разговора започва щом се чуе музиката - това и ще пише в разпечатката




Pecunia non olet!

Тема Re: по-добре:нови [re: 3мeй]  
АвторMor (Нерегистриран)
Публикувано19.02.08 09:20



Е това е патеент на БТК как да спечелим от некачествена услуга.



Тема Re: БТК буклуцинови [re: oня]  
Авторhehe (Нерегистриран)
Публикувано19.02.08 11:08



А ако ти ми звъннеш, аз ти приема обаждането но ти мълча XXмин. защото ти не затваряш, няма значение мобилен, стационарен телефон какво правим?
пускаш пак оплакване, че не си получил услугата да говориш с мен ли?





Тема Re: БТК буклуцинови [re: oня]  
Авторyжac (Нерегистриран)
Публикувано19.02.08 11:20



Е не са прави на паднал от Марс. Няма извършена услуга, ама линията е била отворена. Близко е до ъкъла, да затвориш и след време пак да набереш.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.