Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:57 18.06.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Незабранена тема и на място! Има ли БТК Интернет?  
Автор FishAndChips (InDaHouse)
Публикувано01.02.08 00:16



Служител съм на БТК и питам в Клуб Доставчици на Интернет! Ако има - харесва ли ви, а ако не го има - защо не ви харесва?

Mark, Up please


Тема Re: Незабранена тема и на място! Има ли БТК Интерн [re: FishAndChips]  
Автор justuser (непознат )
Публикувано01.02.08 01:19



Батенце, това си е чиста реклама. Плащаш ли си за нея?
Дали другаря Сталин ще те награди с орден за проявената инициатива? Защото друго няма да получиш...



Тема Re: Незабранена тема и на място! Има ли БТК Интерн [re: justuser]  
Автор FishAndChips (InDaHouse)
Публикувано01.02.08 01:57



Значи, пробвай нет от БТК, после си говорим!

Кажи, че не ти харесва... И тука ще се напъплят малкият Сталинчо KID, другарката Сталинка Наблюдавающая и ще обяснят как е! Мамму&прасе. Ще си напускат и темички... и? ТИ, човече, влизал ли си във форума за "Фенове на Българска Телекомуникационна Компания" /т.е. "БТК"/ да видиш какво шоу е???

Mark, Up please

Тема Re: Незабранена тема и на място! Има ли БТК Интерн [re: justuser]  
Автор FishAndChips (InDaHouse)
Публикувано01.02.08 02:07



И - забележи - днес след 08:30 - колко от това, което АЗ съм написал за комуникации, а и ти... си ми отговорил - ще е онлине във форумите

Сега е 02:07

Mark, Up please

Тема Re: Незабранена тема и на място! Има ли БТК Интерн [re: FishAndChips]  
Автор justuser (непознат )
Публикувано01.02.08 02:10



Имаме доверие на нашия модератор, че няма да ни посече току-така, а ще продължим да си пишем по темата и днес по някое време (ако това имаш в предвид).



Тема Re: Незабранена тема и на място! Има ли БТК Интерн [re: justuser]  
Автор FishAndChips (InDaHouse)
Публикувано01.02.08 02:20



KillingTime не е И на този клуб? О! Ми - защо да приказвам за БТК във форум на БТК? Като има форум за Доставчици на телекомуникационни услуги, а БТК май е случайно един от тях! Какво може да се пише по тема, която е приключена преди години? БТК, де... На всичките им пари... им трябваха 20-тина човека, които да разбират от нещо. Еее... Пример: ЕДИН ПЪТ за 10 месеца не ми казаха, кой, как, защо, откъде, накъде, евентуално - дали разбира от телефонийка, прави продажбите на БТК... Ма... То имах и др. питания, другаря Модератор освирепе, та ги изтри с месеци назад! Смммешници!

Mark, Up please


Тема Re: Незабранена тема и на място! Има ли БТК Интерн [re: FishAndChips]  
Автор justuser (непознат )
Публикувано01.02.08 02:24



Не търси причината в модератор, а в себе си.
Как пък другите хора си пишат, споделят и нямат твоите проблеми с форума?
Не се опитвай да замесиш и очерниш други за собствените ти грешки и действия.
И най-накрая - не сменяй темата, която сам си написал.



Тема Re: Незабранена тема и на място! Има ли БТК Интерннови [re: justuser]  
Автор FishAndChips (InDaHouse)
Публикувано01.02.08 02:28



Мой грешки, действия? Очерням някого? Темата я смени ти - правел съм срита реклама на БТК... Е - не може да кажа лошо с/у БТК, не мога и хубаво. Четейки темите тука, като се почне от... и се стигне до... са реклама+яко плюене



Mark, Up please

Тема Re: Незабранена тема и на място! Има ли БТК Интерннови [re: FishAndChips]  
Автор justuser (непознат )
Публикувано01.02.08 02:50



В интерес на истината гледам да се пазя от плюенето, както сам каза. За съжаление по някой път казаната истина изглежда точно по този начин, но това не значи, че тя трябва да се спестява!



Тема Re: Незабранена тема и на място! Има ли БТК Интерннови [re: FishAndChips]  
Автор RazoR (Дебил)
Публикувано01.02.08 10:35



Пич, що не спамиш с малоумните си изяви форума на БТК? И без това вече не влизам там заради твойте неадекватни простии и писания, поне не сери в тоя форум.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.