Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:08 25.06.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема "Преминаване" от 1 на 2 мбита ADSL (уж)нови  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано29.11.07 16:10



Преди 2 месеца преподписахме договор с БТК, като според новият трябва да преминем от 1 на 2 мбита. Само с малката подробност, че скоростта е все още 1 мбит, а вече 2-ри месец трябва да се плаща за 2 мбит. Звънях вече 2 пъти на поддръжката, от там казват, че били пуснали 2мбита отдавна, а май модемът се бил закачил на 1мбит или нещо от сорта. И 2-та пъти казаха, че ще пращат някой да оправи нещата, и 2-та пъти нищо...

Та някой имал ли е подобен проблем и как евентуално е бил решен? Дали не трябва да се пипне нещо по модема?



Тема Re: "Преминаване" от 1 на 2 мбита ADSL (уж)нови [re: 123]  
Авторms (Нерегистриран)
Публикувано30.11.07 05:27



за два месеца звънял бил два пъти - я иди да се гръмнеш, така или иначе интернет не ти трябва



Тема Re: "Преминаване" от 1 на 2 мбита ADSL (уж)нови [re: ms]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано30.11.07 09:30



Да, защото не го ползвам основно аз и съм извън града през повечето време. И един безплатен съвет - като нямаш какво да кажеш, по-добре не се изказвай неподготвен, защото само показваш колко комплексирано и олигофренясало нищожество си.



Тема Re: "Преминаване" от 1 на 2 мбита ADSL (уж)нови [re: 123]  
АвторATM (Нерегистриран)
Публикувано30.11.07 10:01



Звънни в хелпвай деска и им кажи да пуснат заявка за Line Administrative Status ->Down и после Line Administrative Status на UP и всичко ще е ок,освен ако не са се осрали в Женева ->Сибел и другите темподобни съсрвърчета





Тема Re: "Преминаване" от 1 на 2 мбита ADSL (уж)нови [re: ATM]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано30.11.07 10:18



Мерси, пич, това вече е приказка!





Тема Re: "Преминаване" от 1 на 2 мбита ADSL (уж)нови [re: 123]  
Авторms (Нерегистриран)
Публикувано30.11.07 20:03



наистина не ти трябва.
не разбра ли иронията че за два месеца си се обадил два пъти и се оплакваш? все още не сме в еропата



Тема Re: "Преминаване" от 1 на 2 мбита ADSL (уж)нови [re: 123]  
АвторXXXlll (Нерегистриран)
Публикувано30.11.07 20:23



ми и аз съм на мнение, оти дека не ти трее. иначе оти да не звониш през 3 часа, и да им казваш още нямам 2 мегабита! Накарай някой друг да звони. Например през вивател 17111 е безплатно!



Тема Re: "Преминаване" от 1 на 2 мбита ADSL (уж) [re: ms]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано01.12.07 18:55



Положението е такова, че основно майка ми го използва, а тя прави няколко строго определени неща и нищо не разбира от скорости и т.н. Аз съм извън града през повечето време и се прибирам само някой друг уикенд и само тогава го ползвам.

Затова не е кой знае колко фатално, въпросът е по-скоро принципен (въпреки че друго си е 2мбит, от време на време се теглят неща). Защо трябва да се плаща вече 2-ри месец за 2 мбит и да се получава 1мбит? И защо трябва да им звъня 4023492375409357289 пъти за да си свършат най-после работата като хората, за която всъщност вече сме им платили?

Майка ми беше споменала, че когато ходила да преподписва договора, преди нея имало жена, която нещо им бучала на тия, че вече 2-ри месец чака да й вдигнат скоростта. Явно проблемът не е индивидуален и на други се е случвало. Та това ми беше идеята, ако някой тук досега се е сблъскал с това, да сподели как се е оправил.

Иначе следващата седмица ще имам възможност вече и смятам да им се явя лично в офиса.

Разбра ли ме най-после? Исках някой ако има подобен опит или представа за това, да сподели. А мнения и наставления относно това, от какво нямам или имам нужда, не помня да съм искал. Мисля, че това си е моя работа и не касае никой в тоя форум.



Тема Re: "Преминаване" от 1 на 2 мбита ADSL (уж) [re: XXXlll]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано01.12.07 19:05



Както споменах, нямам нужда от съвети какво ми "требе" и какво не, още повече от хора, които изобщо нямат представа какво е положението тук. И не питам това, темата е друга, ти май не можеш и да четеш?



Тема Re: "Преминаване" от 1 на 2 мбита ADSL (уж) [re: 123]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано25.01.08 11:14



И в крайна сметка редно е да отбележа, в случай че още някой се озове в същата ситуация, че нещата се оправиха чак след като успях да ги убедя да пратят хора на място. Явно малко преди да дойдат проблемът вече е бил решен, защото тогава тестваха скоростта и сега вече показваше колкото трябва да е, за разлика от предната вечер и се оправдаха, че всичко си е наред и нищо не били бутали уж.. Както и да е.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.