Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:32 27.09.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Да питамнови  
Автор FishAndChips (InDaHouse)
Публикувано31.01.08 23:43



В "Клуб (Доставчици на Интернет)" - може ли да се коментира БТК или това трябва да се прави в клуб БТК?

Mark, Up please


Тема Re: Да питамнови [re: FishAndChips]  
Автор justuser (непознат )
Публикувано31.01.08 23:51



Сигурно може. Ама то БТК е толкова доставчик на интернет, колкото аз съм космонавт. Могъщият ADSL сигурно на село е мечта (като печката от едноименната марка).



Тема Re: Да питамнови [re: justuser]  
Автор FishAndChips (InDaHouse)
Публикувано31.01.08 23:56



По принцип се "подвизавам" в БТК клуб-а, защото много ги обичам - някак си цялостно. Обаче има нов Админ - Killing Time се нарича и - много странно- на него НИЩО лошо казано с/у БТК не му харесва. Просто исках да проверя колко ще ми изкара 1 /едно/ мнение/ неизтрито. Иначе - просто, уважаеми Г-не, не сте минал през клуб БТК, за да разберете за интернета! Извинявам се - за да разберете КАКВО е интернет!



Mark, Up please

Тема Re: Да питам [re: FishAndChips]  
Автор justuser (непознат )
Публикувано01.02.08 00:03



През клуб БТК съм минал с един стационарен телефон, който с радост ще тресна в главицата, дето ми снади кабела на 1.5 м. над запечатаната кутия в мазето на блока (и дето само техници могат да пипат). И дето писах жалби и БТК нищо не направиха. Добре, че имам приятели (техници от друг район), та провериха кабела и ми отвориха очите.

Сега пак имам стационарен телефон. Но той няма нищо общо с БТК (и за щастие). Съвсем друго е и справката за проведени разговори да ми е достъпна 24 часа в денонощието. И като се обадя в БТК за проблем, да не ми вдига някаква недоволна кокошка, все едно съм просяк и НЕ И ПЛАЩАХ ЗАПЛАТАТА.



Тема Re: Да питамнови [re: justuser]  
Автор FishAndChips (InDaHouse)
Публикувано01.02.08 00:10



О, Г-не, заповядайте и в Център на БТК, където се продават услуги! Ще ви обслужат перфектно и компетентно! Не се притеснявайте, ако вместо телефон получите ISDN - някак е по-хубаво, елитарно, а евентуално може и да ви го доставят на адреса, където Ви трябва!

Mark, Up please


Тема Re: Да питамнови [re: FishAndChips]  
Автор justuser (непознат )
Публикувано01.02.08 00:14



АК 47 с приставка за гранатомет дали върви в комплекта?
Може би влагам доста от личното ми преживяване преди няколко години, но аз си имам една народна приказка наум: "Пременил се Илия. Погледнал се - пак в тия"...

БТК е out of space поради тромавостта си при вземане на решения, което пък е в следствие на това, че много време я управляваха нещастници на хранилки, които пък вземаха на работа свои протежета... и така с държавни пари и влияние на монополист си построиха свят от мечти.
Само дето не осъзнаха, че има такива като мен - недоволни клиенти, които като Ботев са се клели и ще разрушат годишния баланс на БТК малко по малко (като термити ще я изгризкаме).

P.S. Някак не мога да разбера тромавостта на хората да научават новото и съответно да се пригаждат към него (и да го използват оптимално). Има толко фирми вече, които предлагат VoIP телефония, която излиза в пъти по-евтина, а на всичко отгоре е и безплатна в мрежата на повечето оператори (за собствените им телефонии).
В толко западни фирми съм бил (по служебни дела), как нито една не ползваше БТК, някои си караха номера от Америка...

Редактирано от justuser на 01.02.08 00:23.



Тема Re: Да питам [re: justuser]  
Автор FishAndChips (InDaHouse)
Публикувано01.02.08 01:50



Ta... Реклама? О, да! Поинтересувай се малко - на мене ми ЗАБРАНИХА... още малко, да пиша в клубчето за свирки&розови панделки на БТК. А това, че съм си плюл на сурата, за разлика от 90% мои колеги, които ги е... шубе... и че обянсявам 10-тина месеца, че БТК е out of space - знаеш ли какво ми се случи? М? Че ми се пусна и IP-то, а и мобилният тел директно по клубовете, а пък ми обясниха, че ще ме уволнят 101 пъти. Опс - служител съм на БТК, ноо - не съм издал ттайнички, освен - видни такива, които хората не са ги забелязалии!

На мене - тъпият задник от БТК, познатите ми си "карат" номера от Америка... а аз - гледам как се правят комуникации.

Батенце, цитирам те - ако някой от админите на клубовете те делне тебе или мнението ти, сори, рекламодатели и т.н.!

Та - ти каза: "...тромавостта си при вземане на решения, което пък е в следствие на това, че много време я управляваха нещастници на хранилки, които пък вземаха на работа свои протежета... и така с държавни пари и влияние на монополист си построиха свят от мечти..."

Нещастниците от хранилките още си живуркат, като пичове&пички, а протежетата им се развиват добре. Казвам го положително! Да не се делкаме, де. Иначе - мечти? Казал съм го - в таз фирма ще останат само шефчета да работят, да творят, да копат и т.н.

Mark, Up please

Тема Re: Да питам [re: FishAndChips]  
Автор justuser (непознат )
Публикувано01.02.08 02:16



Това е още една тема, в която се опитваш прилежно да ми намекнеш нещо, което няма да стане. От много време пиша в този форум, спазил съм всички правила и нямам едно изтрито мнение. Така че забележките, че ще ме изтрият с мненията ми ги запази за себе си. А за тази простотия - БТК ще скачам на нож на всеки, който се опитва да я пробутва на хората.
Аз съм препатил, това е личен мой experience, придобит в реалността и който ще споделям с всеки, колкото и когато намеря за добре.

Редактирано от justuser на 01.02.08 02:17.



Тема Re: Да питамнови [re: justuser]  
Автор FishAndChips (InDaHouse)
Публикувано01.02.08 02:23



Единствено намеквах на KillingTime /който би трябвало да чете понякога/, че се престара да ми трие със мноого задни дати мои мнения. Е - нито те знам, нито те познавам, казх ти какъв съм, а някои пък се оказа, че не им харесва БТК служител да говори с/у БТК.

Mark, Up please


Тема Re: Да питамнови [re: FishAndChips]  
Автор justuser (непознат )
Публикувано01.02.08 02:26



И тук ще ти го кажа: сменяш темата и като политиците търсиш под вола теле.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.