Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:01 19.06.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема от шест месецанови  
АвторADSL (Нерегистриран)
Публикувано08.01.08 16:16



имам АДСЛ и нямам никакви проблеми! Браво бТК!



Тема Re: от шест месецанови [re: ADSL]  
АвторKлakьopkoиндиkaтop (Нерегистриран)
Публикувано08.01.08 19:28



Опааа, пак се събрахме май :))))
Противоположностите де :))



Тема Re: от шест месецанови [re: ADSL]  
АвторAДCЛ (Нерегистриран)
Публикувано08.01.08 19:40



И аз така,само че от две години и половина.Но мисля,след шест месеца,като изтече договора,да се откажа заради това,че БТК ме принуждава да плащам таксата на ненужния ми телефон.Иначе,наистина съм много доволен от АДСЛ-а,но...........



Тема Re: от шест месеца [re: AДCЛ]  
АвторADSL (Нерегистриран)
Публикувано08.01.08 20:50



ми говори по телефона като мен



Тема Re: от шест месецанови [re: ADSL]  
АвторKoля1234 (Нерегистриран)
Публикувано10.01.08 19:56



И аз така, преди това бях на една фирма и ми скъсаха нервите! Високи цени, и бавна връзка. прекъсваше всяка събота



Тема Re: от шест месецанови [re: ADSL]  
АвторDanDan (Нерегистриран)
Публикувано12.01.08 19:36



Човека ти казва, че няма нужда от телефон, ти му предлагаш да се набутва още повече. Лижеш задници, или просто си на заплата в БТК да пишеш по форумите? Не знам дали знаеш, но заради тази практика с ненужния телефон, дето те карат да го плащаш БТК бяха глобени от Комисията по монопола с 250хил. лв., защото двете услуги нямат нищо общо.
Аз пък да ви кажа, от една седмица съм на АДСЛ и не е имало ден да не ми прекъсва нета по-малко от 5 пъти. Отвратително е! Преди доста време имах АСДН към тях и видях нещо което по принцип е невъзможно: АСДН-а прекъсваше! и то постоянно. Въобще всеки който ми се похвали с АДСЛ-а си за мене е мазохист.



Тема Re: от шест месеца [re: DanDan]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано12.01.08 19:51



За начало ни разкажи за мъките ти с АСДН. Не пропускай да уточниш какво включва тази услуга, как си я ползвал и как точно ти е прекъсвала.

После ни разкажи дали Интернета от

има нещо общо с други услуги предлагани от тях и дали се предлага отделно.



Тема Re: от шест месеца [re: DanDan]  
АвторAДCЛ (Нерегистриран)
Публикувано12.01.08 19:56



ти тъп ше излезеш май. аз си говоря по телефона, бре, толкова ли е трудно да го проумееш?
А туй дет го разправяш с прекъсванията иди го горазправяй на децата в детската градина, ма и те няма да ти повярват.
ако тва да имам нет дето не прекъсва с месеци е мазохизъм, да, мазохист съм... хахахахахаха


пс кво общо има асдн с адсл?



Тема Re: от шест месеца [re: DanDan]  
Авторsystem (Нерегистриран)
Публикувано12.01.08 22:56



Ей, тъпи ли сте или се правите на такива??? Не разбрахте ли, че АДСЛ е технология, специално разработена за телефонни линии. Как ще ви пуснат услугата ако нямате телефон, а??? По водопровода ли??????????????????????



Тема Re: от шест месеца [re: нaблюдaвaщ]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано13.01.08 12:12



Проблемът не е в предлагането на услуга 2в1, а в това, че бТК покрай търсената услуга Инет пробутва затихващата си Телефония...както навремето за да си купиш кило банани (ако "има техн. възможност", демек внос

) трябваше и задължително да си купиш и 2 кила лук - ето това прави бТК.
Докато кабелните 2в1 са с 2 еднакво търсени услуги...все едно за закупуване на кило банани трябва да купиш и кило мандарини.

В аванс...разбира се,ч е има потребители, които не искат кабТВ по някаква причина, а искат Нет...но на пазара винаги се търси баланс м/у средствата за начални инвестиции и подръжка и приходите. И пътищата са два - добър мениджмънт (казвам го с доста резерви в случая) - да предложиш най-масово търсен вариант и баланса да ти излезе, като отлично знаеш,ч е недоволни ще има - това избират кабелните оператори ИЛИ да разчиташ на стеклите се в твоя ползва преимущества и фино, по-пазарному да поизнудиш хората, нямащи друга алтернатива за Нет и да им пробуташ и "залежалата си стока"-запазената марка на плановата сож.икономика навремето и на бТК в момента.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.