Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:03 02.06.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема от три дена нямам интернет!!!ADSLнови  
АвторБeceн (Нерегистриран)
Публикувано04.01.08 16:52



Бесен съм от три дни нямам интернет ,сключил съм един шибан договор че не мога и да се откажа.Значи звъня веднага на телефона за подръжка 070017111 (това бил телефон за 24 часово обслужване при технически проблеми ,7 дни в седмицата) и така в продължение за три дена през 15 мин тази 24 часова подръжка никой не вдига,да ми даде крако обяснение защо нямам нет.На третия ден отивам в близкоя клон на БТК и питам за някави други телефони ,в центлния на БТК ми казват имало голям проблем ,отстранява се .От Ст.Загора съм ,а има квартали където има нет ,но така и никой не благоволява да вдигне телефона да провери статуса ми какво става аз от големия проблем ли съм или просто някоя завеяна касиерка не отразила ,че съм си платил нета и телефона ,тъпия им модем след като го рестартирвах 300 хил. пъти си се логва все едно всичко е 6+.Днес успях да говоря с една учтива лелка по горещия им телефон ,която ме увери че ще преде на техниците неспокойствието ми ,понеже аз не мога да се свържа с тях.Искам да съсздам комитет за борба с БТК...в момента това го пиша от нета на М-Тел през мобилния си телефон...плащам им една кошница пари а накрая не ми вдигат телефона поне да ми обяснат какво става





Тема Re: от три дена нямам интернет!!!ADSLнови [re: Бeceн]  
АвторXмм (Нерегистриран)
Публикувано04.01.08 17:18



Да - наистина не е приятно каот няма услуга - но - НО - договорите се сключват пожелание - а не насила :)) нали така - а ако сега се ядосваш значи преди време не си помислил достатъчно - приеми го в най-положителния възможен смисъл - не се заяждам.

Поздрави



Тема Re: от три дена нямам интернет!!!ADSLнови [re: Бeceн]  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано04.01.08 17:19



Добре дошъл в играта!! Преди няколко месеца нямах 4 дена, като естествено минах по целия път - от звъненне на корифеите от хелпдеска = които освен да ти кажат да рестартираш друго не могат - до звънене на повреди, откъдето 3 дена ме лъгаха че ще оправят повредата...Който не е страдал, той не знае. Освен това говедата прекрасно знаят, че си вързан с договора и можеш да се оплачеш единствено на арменския поп и откровено ти сеподиграват. Това ще продължи още дълго време, за съжаление, защото както и да си говорим на много места втк си е монополист - няма сносна конкуренция и се възползва от това.



Тема Re: от три дена нямам интернет!!!ADSLнови [re: :)]  
АвторXмм (Нерегистриран)
Публикувано04.01.08 17:52



Е то всички Телекоми/Мобилни Оператори/Каблелни тука в БГ - на говоря за разни квартални неофициални :) гледат да те вържат с договор :) не е ли така :) ?

Е и човек кат са ожени например па какъ договор сключва после разтрогването понякога е много тегаво финансови и секак :)))

Погледнет от позитивната страна на нещата :)



Тема Re: от три дена нямам интернет!!!ADSLнови [re: Бeceн]  
Авторcпokoeн (Нерегистриран)
Публикувано04.01.08 19:19



тъпанар!



Тема Re: от три дена нямам интернет!!!ADSLнови [re: Бeceн]  
АвторADSuckL (Нерегистриран)
Публикувано04.01.08 19:44



И аз съм от Стара Загора, и аз от 3 дена нямам интернет на работата си!

Работя с програма, която изисква винаги връзка с VPN, а без нета не мога (логично) да вляза в него. Съпорта им е ужасен, а да се свържеш на 070017111 си е като 6-ца от тотото!!! Докато се свържа с тях ми отне поне 4-5 часа звънене! Отговорът беше, че имат проблеми заради електроразпределителните дружества, но не можаха да ми обяснят как така съседите до нашия офис имат интернет, а аз нямам?! Дано в понеделник най-накрая оправят проблема си, защото не вярвам някой от БТК да дойде и да ми изработи работата за 3 дена назад в понеделник!

P.S. От други форуми разбрах, че и други абонати от Стара Загора и Пловдив са имали тези 3 дни проблеми с BTK ADSL... явно наистина имат някакъв проблем.

@Бесен, драсни, ако имаш друг телефон освен 070017111, спомена за някакъв сервизен, ще съм ти благодарен!



Тема Re: от три дена нямам интернет!!!ADSLнови [re: Бeceн]  
Автордoвoлeн rope-дoлy (Нерегистриран)
Публикувано04.01.08 22:25



Ами аз от 2 години и половина съм на БТК АДСЛ и за това време нета ми спря само веднъж около 22 часа и на другия ден по обяд вече имаше. Вярно, че от време на време има проблеми с ДНС-ите, но аз съм му намерил цаката. Аз съм от Раднево и нашия нет идва от Стара Загора, но тия дни няма проблеми. Явно нещо по трасетата може би, щом казваш, че има квартали където има нет. Може и нещо с енергото. Може би в Стара Загора има няколко централи и в някоя да има проблем. Тук в Раднево централата е една, но то и целия град е 5 километра от карай до край. Ама пък проблеми няма (чукам на дърво

).



Тема Re: от три дена нямам интернет!!!ADSLнови [re: Бeceн]  
Автор C.Capъeв ()
Публикувано05.01.08 09:06



случва се.. аз от 20 дни чакам да ми пуснат графики на 2 vlan-a (не че по принцип ми трябват.., аз графики на вланите съм си пуснал, но в договора ми пише "Възможност за наблюдение на... през уеб страницата на БТК")
assign-али са ми някакво PA space, още чакам да ми опишат mnt-routes i mnt-domains, за да мога да си оправя ревърса и route обектите.. говорим по телефона с една много учтива какичка, още от преди да им стана клиент.. ако и се обадя, предполагам ще засили някой малоумник да отдели 5 минути и да конфигурира каквото е нужно.. но не ми е удобно да занимавам каката с неща, които не и влизат в задълженията..
и тук, забележи, става дума за доста голяма кошница с пари ;)


Редактирано от C.Capъeв на 05.01.08 09:07.



Тема Re: от три дена нямам интернет!!!ADSLнови [re: Бeceн]  
Автор welcom_to_hell (I'll be back...)
Публикувано05.01.08 13:56



Брат не си само ти в това положение...и при мен така беше едвам тази сутрин си дойде интернета а за телефона няма нужда от коментар едвам успявах да се свържа с автоматичното меню и отгоре на всичко един оператор не вдигна телефона да ми обясни защо е станало всичко това и къде се крие повредата...40 мин съм седял на слушалката и пак никой няма

тука направо бих казал има подвеждаща реклама там където винаги преди прогнозите за времето по телевизиите се казва "Вашата интернет връзка не зависи от прогнозата на времето..." наистина в това време е нормално да се случи повреда или нещо подобно но да има кой да ти каже причината а и това нямаше!!! Звъня им на горещия телефон и операторката май и се спеше и само ми каза да има повреда в цяла България работи се по въпроса е и....3 дена без интернет, надута сметка на телефона и кой ще поеме тези разходи?!?!?! Поне за 3 дена да намалят фактурата но се съмнявам че и това ще стане да я намалят за това че не сме успели да се свържем с телефона им за повреди...но надали това ще стане!!



Тема Re: от три дена нямам интернет!!!ADSL [re: ADSuckL]  
АвторБeceн (Нерегистриран)
Публикувано05.01.08 15:03



...никаква промяна днес е четвърти ден,нито мога да се свържа с телефона за техническата им подръжка нито го има нета...вдигна ми само една кака от горещия им телефон..но не си говорихме на горещи теми...значи пробвах да пусна пинг до кое да е IP реално и доста отдалечено - пинг имам с почти никакви загуби,значи мрежата съществува....обаче няма нет ...ето какви телефони ми дадоха в пощата но нищо не се получава като се обадих ,всеки прехвърля топката на ония малумни техници които сигурно още са махмурлии от НГ....днес е събота ,сигурно ще го ударят на сън
0800100, 080015500, 130...били безплатни но това кой го знае






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.