Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:18 31.05.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема kolegi ot eksploataciqнови  
Авторfsk (Нерегистриран)
Публикувано25.12.07 01:45



колеги от експлоатация нека да подадем заедно молби за напускане то за 375 лв заплата вече не може да се живее!!!та тогава да ги видим от къде ще намерят обучени кадри А???всичко зависи от нас КОЛЕГИ компанията се крепи на нас и на никой друг!!!СРАМОТА 375 лв заплата ли е????? ВЕЧЕ А????МИЗЕРСТВАМЕ В БОГАТАТА КОМПАНИЯ БТК...искам да работя за нея щото ме кефи ...но не мога тока да си плащам вече зима е все пак.....



Тема Re: kolegi ot eksploataciqнови [re: fsk]  
АвторД (Нерегистриран)
Публикувано25.12.07 12:51



Дайте да се организираме за една стачка, за начало ще спрем телефоните на полиция, пожарна и наетите линии на банки и подобни





Тема Re: kolegi ot eksploataciqнови [re: fsk]  
Авторvui4o (Нерегистриран)
Публикувано25.12.07 17:24



глад и мизерия е там! не е като при майка ми да дадат по 4 заплати за Коледа и Нова година.



Тема Re: kolegi ot eksploataciqнови [re: fsk]  
Авторжkexйa (Нерегистриран)
Публикувано25.12.07 18:18



аре и без това вече ми писна



Тема Re: kolegi ot eksploataciqнови [re: Д]  
АвторEkcплoaтaция (Нерегистриран)
Публикувано26.12.07 00:35



Стачка му е майката , ама синдикатите големи капути бе

Повечето са купени



Тема Я кажи [re: fsk]  
Автор6TK (Нерегистриран)
Публикувано26.12.07 12:42



какво успя да завлачиш,само тоя месец





Тема Re: kolegi ot eksploataciqнови [re: Ekcплoaтaция]  
АвторД (Нерегистриран)
Публикувано26.12.07 14:06



Дайте масово да се откажем от синдикатите, да не им плащаме месечни вноски. Аз отдавна си го мисля но не знам къде и какъв документ да попълня. И от фалшивата закрила суъщо искам да се откажа



Тема Re: Я кажинови [re: 6TK]  
Автор7 (Нерегистриран)
Публикувано26.12.07 14:08



Идиот си ти, единственото спасение е втора работа,освен тази в БТК, и да си пазим силите най вече за втората работа,понеже от там идва хляба, а в БТК става само за пенсия и стаж



Тема Хм, синдикатите...нови [re: Д]  
Авторнз (Нерегистриран)
Публикувано26.12.07 23:40



Преди няколко дена идва един синдикален местен член, да подписваме някакви декларации точно за този членски внос. И за какво да подписвам като не съм видял полза от тях. А ако имаше кой да организира стачка, сигурен съм, че почти всички от новосъздадените "мобилни" групи, както и от кабелната мрежа ще се включат без да се замислят. Казвам за тях, защото върху тях имам наблюдения, макар и да не съм наблюдаващ

, и въпреки че тука пак някой ще започне да говори как хората нямало да смеят, че да не изгубят местата си. Напротив, тези които най-много се притесняваха за местата си вече отдавна не са в БТК. Те си заминаха с първата и втората вълна. И аз в началото си виках, дано не ме махнат, но сега вече ми е почти все едно. Не се махам, защото все пак се надявам на някаква положителна промяна, и защото ми харесва работата, която върша.



Тема Re: kolegi ot eksploataciqнови [re: fsk]  
Автор.. (Нерегистриран)
Публикувано26.12.07 23:55



Пич, аре са - да видя БТК - оказа се, че пак за 3 дена празници /да не обясня колко са, всъщност!/ - ако няма хора от експлоатацията - квоооум? Пичка Ви Лелина! Вижте си статистиката - 2-3 дена да няма фийлд-техник - НАСРАНИ СТЕ! Пригответе лок-аут техници






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.