Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:33 30.04.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема интересинови  
Авторвoeвoдaтa (Нерегистриран)
Публикувано15.12.07 22:11



аве колеги ние сме хората които определяме правилата все пакбез нас няма да има бтк нали ...ние сме гръбнака и скелета...нали нека да изискваме по добро заплащане от работодателя и разбира се КОЛЕДНИ ПРЕМИИ независимо от сумата важно е че ТОЙ се е сетил за нас копащите канали и омазани с кал.....не слагам точки и запетай защото съм неграмотен.....но си върша работата както се полага....но децата ми гладуват колеги да гладуват....



Тема Re: интересинови [re: вoeвoдaтa]  
Авторшeф (Нерегистриран)
Публикувано16.12.07 06:04



или копаш или чупката


Коледни премии му се приискали.



Тема Re: интересинови [re: вoeвoдaтa]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано16.12.07 09:46



Страшно е, ако гръбнака и скелета на бТк са неграмотни.



Искаш тези неграмотни да определят правилата? Ами няма как да стане. Поне докато те самите се определят като такива.

Чудя се дали поне за момент се замисляш за ефекта от твоите писаници. На практика те пораждат само отвращение към теб. Този начин на мислене е присъщ на определена етническа група... ама това е отделна тема...



Тема Re: интересинови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор DTMF (старо куче)
Публикувано16.12.07 12:48



Че за 300-400 лв заплата да не би да очаквате грамотни хора да работят в БТК


Тук там някои от етническите малцинства, някой бездомен и т.н. Каквато заплатата , такъв ще е и персонала занапред.

Редактирано от DTMF на 16.12.07 12:51.



Тема Re: интересинови [re: DTMF]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано16.12.07 14:10



Съгласен съм с теб, че каквато заплатата , такъв ще е и персонала. Но поддържам и обратната теза: какъвто е човека, такава е и заплатата му.

За да не кривнеш в незасегнати от мен области ще напомня - говорим за грамотността и си мислим за лоялността. И двете се заплащат, когато има за какво да се плаща.





Тема Офтопикнови [re: DTMF]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано16.12.07 14:26



Нали ти ми беше дал линкове за картата на Бг и на някои градове на джава?
Също и Бг-Англ. и Англ-Бг речници...онези, големите? emoDict...дето са по няколко МВ.

Можеш ли да ми дадеш линковете пак?
Бях ги свалил, но нещо е станало и ги нямам в компа си JAR-овете...щях да ги давам на колеги, а аз инсталирам директно на телефона от компютъра през ВТ; нямам инсталации в тела.

ПП: Интересно, оставихме ВТ и вързахме телефоните с 2 кабела към комп...намерих в картата на Моторолката къде са инсталираните карти и речници, а в другия панел на ТоталКомандера беше другия телефон...с най-обикновено влачене копирах джавите (само .jar файловете, на същото име има още 4 файла от по 1-3 кВ). Когато другия телефон беше Моторола или СЕ - джавите тръгваха, макар че в списъка имената им излизаха с някакви странни икони. Когато обаче опитахме към Нокия - пълна скръб...един речник тръгна някак си, но нито една карта



Тема Re: Офтопикнови [re: Cтepн™]  
Авторfsk (Нерегистриран)
Публикувано16.12.07 15:06



Наблюдаващ,човека се "гаври" с нас,май не го разбра--не е неграмотен и глупав..докога във "великата ни фирма" ще се държат,като щтрауси едва ли копае,защото копаят външни фирми не ние--тук изнемогват,разберете хора,колкото и да не ви пука--назрява стачка--бесът на славянина е прочут,колкото и роби да са славяните,като тръгнат казвам ви ще се срине всичко,ко искате ме слушайте...няма време много,но на мен хич не ми пука: лет'с тхе шоу бегин--и без тва момчетата няма кво да губят-=те са последната ви клйощава миля.....





Тема Re: Офтопикнови [re: fsk]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано16.12.07 15:44



Проблем е, че се гаври (без кавички) нито където, нито с когото трябва.

Дали няма какво да губи не ми се дискутира.





Тема Re: Офтопикнови [re: Cтepн™]  
Автор DTMF (старо куче)
Публикувано16.12.07 19:27



ето линка



В нокиите обикновенно има ограничение до около 1 МБ, и големите карти не тръгват



Тема Re: Офтопикнови [re: fsk]  
Автортъпия (Нерегистриран)
Публикувано16.12.07 19:47



какви външни фирми ве тъпънар...кът са скъса кабела кой копа...тъ ибъ у мамътъ тъпъ...що съ изказваш неподготвен




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.