Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:04 06.05.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Истината за Кабеларките! По НОВА  
АвторAnonsa (Нерегистриран)
Публикувано01.12.07 19:35



в Темата на Нова след малко! събота 01,12,2007
Какво всъщност са кабеларките!?
как нарушават законите?
Как богатеят на ваш гръб?
Гледайте!



Тема Re: Истината за Кабеларките! По НОВАнови [re: Anonsa]  
АвторTato (Нерегистриран)
Публикувано01.12.07 20:05



Neka parvo BTK da si vkara vsicki kabeli pod zemiata a sled tova zolbei.
Pedal takav.



Тема Re: Истината за Кабеларките! По НОВАнови [re: Anonsa]  
Автор RazoR (Дебил)
Публикувано01.12.07 20:08



Я ми покажи един кабел на БТК който има разрешение за строеж, узаконен е и за който е искано съгласието на етажната собственост. Така е, който губи пазара плаща да натопи конкуренцията. Не че натопените фирми не си го залужават, но БТК с нищо не е по законна от която и да е кабелна ТВ или читав ЛАН.



Тема Re: Истината за Кабеларките! По НОВАнови [re: RazoR]  
Авторcдж3434ж (Нерегистриран)
Публикувано01.12.07 20:41



Няма какво да питаш! Показаха едно малко офисче, явно беше вашто пълна излагация.



Тема Re: Истината за Кабеларките! По НОВАнови [re: Anonsa]  
Автор.. (Нерегистриран)
Публикувано01.12.07 23:49



леле утре кат хвана апарата и снимам, снимам , как цели квартали са с въздушни кабели на бтк. Та кой си плати това предаване ?



Тема Re: Истината за Кабеларките! По НОВАнови [re: RazoR]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано02.12.07 03:28



По закон на всяка сграда преди да бъде приет акт 16 (знаеш какво е мисля?) минава проверка (една от няколкото) дали има пуснати тръби по щранга между етажите и дали по тези тръби минава слаботоковата инсталация за домофон и телефон до всеки един апартамент. Не зависимо дали искат или не искат живущите на етажа или в кооперацията. Това е задължително. От тази гледна точка БТК има узаконени кабели във всеки един жилищен блок или кооперация поради простата причина, че за сега последната миля (3-та мрежа) се изгражда и поддържа от БТК. Ако сградата, блока и т.н. не желаят тя да е собственост на БТК не подписват договор за присъединяване и тогава се оправят сами за всички проблеми в последствие.
Същото важи и за бизнес сградите.

Едно мога да ти кажа със сигурност - в БТК няма нито един ръководител/директор, който ще си губи времето или парите да плаща на някой да топи конкуренцията по такъв начин.

"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертета."


Тема Re: Истината за Кабеларките! По НОВАнови [re: Anonsa]  
Авторrocт (Нерегистриран)
Публикувано02.12.07 11:12



Некадърните* ЛАНаджии са дошли по-късно на пазара и вместо да гледат
себе си и да правят нещата по-добре от предишните, само хленчат:

- Ми не гледайте нашите простотии, вижте кабелите на БТК-аааа



Поведение на женски полови органи.

"Чуждото нарушение НЕ оправдава твоето" - принцип в правото.

* - Определението "некадърни" предполага и наличието на кадърни. Те да не се засягат.



Тема Re: Истината за Кабеларките! По НОВАнови [re: rocт]  
Автор RazoR (Дебил)
Публикувано02.12.07 11:48



Предаването си беше поръчково. Не може да излезе някакъв цървул и да каже аз нямам интернет пролетта и есента. Еми кажи на кой доставчик си, не казвай - аз ползвам ЛАН. Ама нема кво да спорим за щастие пазара и търсенето определят развитието на дадена фирма/технология - а не една платена рекламна публикация



Тема Re: Истината за Кабеларките! По НОВАнови [re: RazoR]  
Авторrocт (Нерегистриран)
Публикувано02.12.07 12:13



Като някои ЛАНаджии се скъсват да плюят БТК и да й качват лош имидж,
така и скапаните ЛАНаджии прецакват кадърните си колеги.

Един вид - всичко се връща.

Да се съберът всички алтернативни доставчици, да се разберат
да няма простотии и така. Не върви плюейки, да казваш: "Плюят ме":)



Тема Re: Истината за Кабеларките! По НОВАнови [re: KlD]  
Автор RazoR (Дебил)
Публикувано02.12.07 12:22



Посочи ми един блок в който БТК е изградила мрежата си? Защото във всеки блок се полагат кабели от строителите които се плащат от живущите. И дори в това отношение БТК е много по облагодетествана от всички останали защото ползва наготово и безплатно изградена от другиго мрежа.
А за узаконените кабели - говорех за магистралните, наистина се е получило двусмислие




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.