Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:53 22.05.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема БТК - пълно безхаберие....нови  
Автор MУTPA ()
Публикувано06.11.07 23:04



То ясно, че ако съм у центъра на София, нема начин да не ми пуснат телефон. Да ама кат си некъде по у периферията и направо си ебало майката.

Преди два месеца подадах молба за телефон у Млинова долина и уж в началото неква любезна кака вика, нема проблем. Ама после, почна трудното. Секи ден ми звънят от район Младост и район Хладилника, да ма питат къф е адреса, щот не можели да разберат, коя цинтрала требе да ма обслужи. И така цел месец ма тормозиха. Накрая звъня аз на некф началник и му викам, абе уйчо ко става? Пък той зе да проверява и накрая ми вика, нема техническа възможност значи.

Да ги еба и у шибаната компания. При полужение, че сичките ми комшии имат телефони, не можаха да разберат кой район требе да свърши работата.

Seeya! Между нас да си остане, работата е осрана (Fatal error) [/ i]


Тема Re: БТК - пълно безхаберие....нови [re: MУTPA]  
Автор.. (Нерегистриран)
Публикувано06.11.07 23:16



Гледам интернет имаш -> заделяш 100 лв и си купуваш IP телефон или АТА и проблема ти е решен. Телефонни оператори - колкото щеш



Тема Re: БТК - пълно безхаберие....нови [re: MУTPA]  
Автор DTMF (старо куче)
Публикувано06.11.07 23:20



ми ако живееш някъде в тъча и няма кабели наблизо- няма техническа възможност, или си прекарваш кабел на собствени разноски))



Тема Re: БТК - пълно безхаберие....нови [re: DTMF]  
АвторИKc (Нерегистриран)
Публикувано07.11.07 15:15



МИ малинова долина, Едно поле, дето живеят само траверси и хомота... нема улици има кал вода нема



Тема Re: БТК - пълно безхаберие....нови [re: MУTPA]  
Авторзнaeщ (Нерегистриран)
Публикувано07.11.07 17:44



Казват ти че няма техническа възможност, за да им предлагаш кинти.
Така работят в БТК.



Тема Re: БТК - пълно безхаберие....нови [re: MУTPA]  
Авторьь (Нерегистриран)
Публикувано07.11.07 18:53



Мене говедата от ебетака само преди няколко години мекараха да копая, за да ми пуснат телефон. Копах и още как, а когато един нещастник дойде не хареса изкопа, та копах още. Радвам се, че тези времена вече отминаха и дойде време ебетака да се моли на хората. Явно будалите обаче като брой рязко намаляха вече :)))



Тема Re: БТК - пълно безхаберие....нови [re: ьь]  
Автор DTMF (старо куче)
Публикувано07.11.07 23:36



Спокойно , и сега се копае, от който има зор за телефон...и когато няма техническа възможност





Тема Re: БТК - пълно безхаберие....нови [re: DTMF]  
Автор.. (Нерегистриран)
Публикувано08.11.07 05:14



И после каналната мрежа била собственост на бтк.

За радост вече който иска телефон, не е нужно да копае, още по-малко пък да ползва услугите на бтк



Тема Re: БТК - пълно безхаберие....нови [re: ..]  
Автор MУTPA ()
Публикувано13.11.07 21:11



Тъй и направих. Пуснах си безжичен Нет, колкот и да не ми са щеше.

Seeya! Между нас да си остане, работата е осрана (Fatal error) [/ i]


Тема Re: БТК - пълно безхаберие.... [re: DTMF]  
Автор MУTPA ()
Публикувано13.11.07 21:11



Нема начин да нема, щот съседите ми са вързани към шибаното БТК.

Seeya! Между нас да си остане, работата е осрана (Fatal error) [/ i]



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.