Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:35 01.05.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Ще ми сменяват номера с цифров.  
Авторadsl (Нерегистриран)
Публикувано04.11.07 14:21



Това може ли да бъде причина да се откажа от адсл?Стария номер си ми е мн готин/с поредни цифри/,а сега ми дават нЕкакъв мнОо тАп номер

Мога ли да си запазя стария номер?



Тема Re: Ще ми сменяват номера с цифров.нови [re: adsl]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано04.11.07 15:31



Много мъка има на този свят, много...



Тема Re: Ще ми сменяват номера с цифров.нови [re: adsl]  
Авторmutant (Нерегистриран)
Публикувано04.11.07 16:18



Shto be?!
Toi ADSL-a si bachka mnogo dobre na cifrova linia.



Тема Re: Ще ми сменяват номера с цифров.нови [re: adsl]  
Авторaдcл (Нерегистриран)
Публикувано04.11.07 16:25



Не ме разбрахте.То ясно ,че адсл-а ще си работи,ама искам да се откача от него и договора.Та смяната на номера ми с друг,който аз не искам,може ли да бъде повод да откажа адсл -а и телефона?Все пак никого не съм молил за цифрова линия,още по-малко пък,да ми се сменя номера.Това за мен си е неудобство,с този номер съм от много време......



Тема Re: Ще ми сменяват номера с цифров.нови [re: aдcл]  
Авторtaralin4o (Нерегистриран)
Публикувано04.11.07 19:18



Много мъка има по тоя свят, ама много... На същия принцип щом жена ти си смени цвета на косата, нищо, че си доволен ще я ъпдейтнеш ли ???

А сега сериозно. Не неможе заради това да си прекратиш договора. И да те питам, щом си работи защо искаш да се отказваш. Лично за мен няма смисъл.



Тема Re: Ще ми сменяват номера с цифров.нови [re: taralin4o]  
Авторaдcл (Нерегистриран)
Публикувано04.11.07 20:14



Добре,кажете ми,това не е ли едностранна промяна от страна на БТК?Никой не ме пита искам ли цифров телефон/може пък да държа на аналоговата връзка

/,също така никой не ме пита дали съм съгласен да ми се сменява номера?



Тема Re: Ще ми сменяват номера с цифров.нови [re: adsl]  
АвторMlt;agt;lt;/agt; (Нерегистриран)
Публикувано04.11.07 20:48



Абе откажи се бе. Спри телефонния си пост. Кажи че не искаш да позлваш услугите гласова телефония, след като ти сменят номера защото има такава за 3 лв. месечна такса!



Тема Re: Ще ми сменяват номера с цифров.нови [re: taralin4o]  
Автор..... (Нерегистриран)
Публикувано04.11.07 21:15



Па аз да не си изкарвам пари от жената??? Нека цял свят да я я знае, после - който иска нека да я сменя. Номерът ми да го знае цял свят, аз да изкарвам пари с него... някой да ми го смени... "политиката" за "технологична" смяна на номера е позната само в БГ, демек - БТК!





Тема Re: Ще ми сменяват номера с цифров.нови [re: aдcл]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано05.11.07 20:44



Имам някакъв спомен, че номерата не са на клиентите, а на бТК...така че нямаш право на претенции.
Също така не ти определяш как да ти доставят услугата, с каква технология...ти имаш право на услуга "гласова връзка" за определена цена и не те интересува как бТК ти я осигурява, стига да не ти променя условията заради цифрата.
Но може и да съм се заблудил.



Тема Re: Ще ми сменяват номера с цифров.нови [re: Cтepн™]  
Автор FishAndChips (InDaHouse)
Публикувано07.11.07 01:46



Прав си. На тебе - колко пъти са ти сменяли номер? Ако са ти го сменяли със сигурност - няма да може да го докажеш, но все пак - обясни

. Наблегни и на "технологията" - защо така се получило!

И - забележи! ТИ ИМАШ ПРАВО НА УСЛУГА "ГЛАСОВА ВРЪЗКА"!!!! По принцип народа има право да мълчи + и на адвокат, който да му се осигури...

Ти, май, си търговец на някакви услуги или някой, който е свикнал да плаши хората, които му пазаруват услугите??? Договорите с БТК - направени са така, че юзера да има правото да си купи тел. апарат и да натиска бутончета, ако знае как да ги превключи на тон!!! Евваллла, затва стана фирмата един милиард - заради такива кат тебе!

Правило N1 - абонатът никога няма право.

Кааажи бе, вуйчо, какво значи изявлението: "Имам някакъв спомен, че номерата не са на клиентите, а на бТК...така че нямаш право на претенции." А ако фирмата е моя.. и ако случайно съм те назначил... знаеш ли как след това изявление - ...

Mark, Up please


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.