Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:21 10.06.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Уточнение - за плюещите БТК и за някои въпросницинови  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано03.11.07 00:02



Това, че тук някои плюят БТК е нормално, а и силно бих се зачудил, ако някой се изцепи: "Еваллла, БТК!" И се обоснове.

Та за плюещите БТК: Ако са клиенти - те никога нямат право, ако са служители - те пък няма как, къде, на кого да кажат някаквото си мнение... Ако са конкуренти - да го духат, но конкурентите на БТК обикновено се пцуват помежду си в клуб "Доставчици на Интернет", където... за съжаление никой не бръсне за слива БТК поради обясними причини.

Какво стана с въпросниците, м? Да направим БТК ГРУП едно убаво работно место... Мамкаму, няма да се очудя, ако вече някой е отговорил от мое име.

Казвайте? Вътрешен одит, бля, бляяя, бляяяяя.. до мене въпросникът не стигнааа, а и до моите колегииии... имаше го на някой мейли, дет си ги хаквам, защото ми иде отвътре... и каквоум?

Как мина анкетата за мнението на служителите за работата им в БТК?

Възпитанието ми пречи да цитирам въпроси от въпросника... ама ако конкуренцията иска шоу...





Тема Re: Уточнение - за плюещите БТК и за някои въпросннови [re: ...]  
Автор Гaмбa ()
Публикувано03.11.07 00:08



Хубаво е и отвреме-навреме човек да е малко невъзпитан,тъй че давай смело с въпросите





Тема Re: Уточнение - за плюещите БТК и за някои въпросннови [re: Гaмбa]  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано03.11.07 00:49



Тц, не съм стигнал дотам, няма и да стигна, тайните си на фирмата, в която работя, да ги изнасям, еле пък - продавам, на когото и да било. Въпреки светлите примери. Може да съм постоянно невъзпитан, но съм елементарно коректен... та не рабрах - как мина "разпитът" на служителите? Някой не рабраха, че имало такъв, де





Тема Re: Уточнение - за плюещите БТК и за някои въпросннови [re: ...]  
АвторEkcплoaтaция (Нерегистриран)
Публикувано03.11.07 01:03



Гръмки лозунги ... да си ги заврат отзад





Тема Re: Уточнение - за плюещите БТК и за някои въпросннови [re: Ekcплoaтaция]  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано03.11.07 01:11



Ти - кажи! На въпросника - отговори ли?

Изобщо - видя ли го??? Някой да ти го даде... да ти каза, че има такова нещо...

Мале, ма съм саркастичен



Тема Пак не си в часнови [re: ...]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано03.11.07 09:50



Поне си последователен - когато те питат за мнението ти си мълчиш, когато всичко е приключило - решеш по форумите.

С поведението си тук непрекъснато доказваш, че възпитание напълно ти липсва. Така че и качествено шоу няма да можеш да направиш.





Тема Re: Уточнение - за плюещите БТК и за някои въпросннови [re: ...]  
Автор Гaмбa ()
Публикувано03.11.07 09:59



Оказа се,че в служител от София е проблема,просто не е предал по-надолу информация за проблема ( или е нямало кой да предаде с тоз оскъден състав),щели да ме компенсират с отбивка от сумата.Казах им,че техните два лева не ми трябват ,по-добре е да си изпълняват ангажиментите и да бъдат коректни с клиентите си.Мисля си,че ако си траем относно проблемите правим лоша услуга на компанията и вместо разни мишки да използват обидни квалификации и остра доза сарказъм към тези които изкарваме на показа грешките ,по-добре е да се замислят и ако са интелигентни хора да си направят нужните изводи .



Тема още малконови [re: Гaмбa]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано03.11.07 12:21



Хубаво е и отвреме-навреме човек да е малко невъзпитан, тъй че давай смело с въпросите

Като отговор ще ти припомня един (стар) виц: Как ходят на среща англичанин и българин?
Англичанинът - бръснат до синьо и леко пийнал.
Българинът - пиян до синьо и леко бръснат.


И сега наблюдаваме ефекта от окуражителните ти слова.





Тема Я стига...нови [re: нaблюдaвaщ]  
АвторVV (Нерегистриран)
Публикувано03.11.07 13:56



Не знам, Вие Господин "наблюдаващ", в кое ниво от йерархията сте, но смятам че ако на тези, които се представат като клиенти на БТК и не може да се има 100 % вяра на писаниците на всички(макар че наистина в повечето случаи са основателни), то тези които се представят като служители на същата тази компания са си напълно прави в изказванията(дори и да не са служители, знаят много добре състоянието в компанията). Та и аз се чудя, дали крайния резултат от анкетата ще е обективен. Особено като се има и впредвид коя част от персонала основно е попълнила анкетните листи, при какви условия работи тя, какви заплати получава. Май изводите, които биха си направили най-висшестояшите в компанията биха били по-точни ако се поровят из форуми, отколкото като се даде маса пари за някаква си анкета


Само не казвайте, че тука само си ревем анонимни.Не виждам особен смисъл и ако не сме.Защото, началниците на ниско ниво знаят това, което пишем по форумите, т.е. и на тях им казваме същото.То след като цялата страна го знае
На Bernard Moscheni ли да се оплакваме. Но проблема е, че май на никой горе не му дреме за всичко това. Вярно е,че има много некадърници и сред нас, обикновените работяги. Но нали точно тези, които са най-отгоре трябва да се справят с тези въпроси. А това, което правят май не е правилния път...



Тема Какво "стига"?нови [re: VV]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано03.11.07 15:13



Оставяме клиентите настрана. Форумите са за това - когато някой не е доволен да го сподели. Което означава, че Обслужване на клиенти не са го обгрижили достатъчно или че той не знае за съществуванено им. И че някой друг е създал повод за неговото недоволство. Доколко всяко недоволство има реално основание е съвсем друг въпрос.

Ако обаче служители на една компания мълчат като партизани на разпит по време на някаква анкета, а след това реват по форумите, че резултатите й не са представителни или че са направо изкривени, за какво става дума?

За елементарна простотия или за тъп магарешки инат?
Ето ти клипче за

. Ето и .

Позицията ми е ясна: не е необходимо цялата страна да го знае проблема, трябва началниците ти да го знаят и да го ескалират за разрешаване. Форума няма да помогне за решаването на проблемите дори може да ги задълбочи. Не знам доколко резултатите от анкетата ще корегират откритите проблеми, но съм сигурен че по несподелените шансовете за разрешаване са по-малки.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.