Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:57 01.07.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Как *Бе Така се трогна от проблема минови  
Автор*БeTakoвaн (Нерегистриран)
Публикувано31.10.07 19:43



Миналият петък около 10 сутринта някакъв по своя инициатива решил да копае с багер в началото на улицата ни и както може да очаква - скъсал жицата. Познайте кога светкавично действащите технически екипи на ебетака ми пуснаха телефона и интернета? Кой каза понеделник? Щото позна. През всичкото това време обажданията на 130 доведоха до никакъв резултат. В събота казаха, че са записали и че ще пратят екип, а в неделя вече откровено ми съобщиха, че екипи нямало и ще го оправят в понеделник. Та, като резултат от петък сутринта до понеделник сутринта - нито телефон, нито интерент. Интересно ми е, няма ли някакъв нормативен акт, който да задължава тези говеда да действат в рамките на някаъв срок? И изобщо - на кого мога да се оплача аз като потребител, когото въпреки, че от поне 4 години насам няма месечна сметка под 50 лева, никой не бръсне за нищо?



Тема Re: Как *Бе Така се трогна от проблема ми [re: *БeTakoвaн]  
АвторБTK (Нерегистриран)
Публикувано31.10.07 19:50



Ми ти що не отидеш да потърсиш оня с багера? Срока за отстраняване на кабелна повреда е 5 раб.дни

тъй че пляскай с ръце, че толкова бързо са я отстранили.



Тема Re: Как *Бе Така се трогна от проблема минови [re: *БeTakoвaн]  
Автор DTMF (старо куче)
Публикувано31.10.07 19:53



Ако на техниците им плащаха в събота +извънреден труд , предполагам нямаше да имат нищо против да отстранят повредата веднага))

Редактирано от DTMF на 31.10.07 19:54.



Тема Re: Как *Бе Така се трогна от проблема минови [re: DTMF]  
АвторБTK (Нерегистриран)
Публикувано31.10.07 19:58



Извънареден труд отдавна е мръсна дума в БТК. Да не говорим че е последните дни от месеца и оскъдния бюджет за такъв тип ремонти е изчерпан и няма материали за отстраняване на повредата. Ама бравос на колегите супер бързи - още в понеделник свършили работата и отде ли са намерили някое изостанало парче кабел да закърпят положението? Бравос.



Тема Re: Как *Бе Така се трогна от проблема минови [re: *БeTakoвaн]  
Авторburst (Нерегистриран)
Публикувано31.10.07 20:19



Много е лесно да обиждаш или да си недоволен. По-лесно е отколкото да си сдържан и да проявиш търпимост.
Някой самоинициативно като копае да не трябва до него да седят екипи на БТК и да чакат да скъса кабел! Освен това да не мислиш, че преди да е констатирана щета нещата се случват бързо. Като те удари някой на пътя и вината е негова вместо да чакаш КАТ да не тичаш до най-близкия сервиз и да си плащаш за ремонта ВЕДНАГА и тогава да правиш констатации на щетите.
Каквото и да напишеш повече с първия си пост оставяш впечатление на Както ти каза човека реакцията е била в рамките на вписания и предвиден за това срок след като в понеделник ти е бил възстановен сигнала.
Говедо в случая си ти, защото вместо да четеш пишеш!



Тема Re: Как *Бе Така се трогна от проблема минови [re: БTK]  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано31.10.07 23:17



Мчи как... Затова по празници, където трябва да се плаща двойно/тройно - няма дежурни... някъде...

/. Няма бюджет? Ама за частните фирми има бюджет, може би с конкурс, може би неусвоен...



Тема Re: Как *Бе Така се трогна от проблема минови [re: ...]  
Авторdtmf (Нерегистриран)
Публикувано31.10.07 23:22



И комаддировките ги секнали....да си знаете, да не се притеснявате





Тема Re: Как *Бе Така се трогна от проблема минови [re: dtmf]  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано31.10.07 23:25



Мамка му... и се спеше в хотели, в договорни отношения.. ееех... минало, назабравимо, 2-3 месеца назад...



Тема Re: Как *Бе Така се трогна от проблема минови [re: burst]  
Авторmi da (Нерегистриран)
Публикувано01.11.07 08:05



Говедо съм наистна, че плащам всеки месец сметки над 50 лева. Това е вярно. То затуй сме на дереджето си - тук клиента е говедо. Мен правилата на това тъпо соц предприятие не ме интересуват. Интересува ме това, че според нормалната логика, след като нямам телефон и интерент не е възможно от ебетака да ме оставят 4 дена без нито едното, нито другото и то защото вътрешния им ред бил такъв. В същото време лъжливите реклами за денонощна поддръжка и други подобни дивотии текат нон-стоп. Ами, остава да се надяваме че ще дойдат времена, вкоито наиситна ще има повече избор.



Тема Re: Как *Бе Така се трогна от проблема минови [re: burst]  
Авторmm da (Нерегистриран)
Публикувано01.11.07 09:05



burst, точно и на място, аман от идиоти дето си мислят че света се върти около тях и всички са им виновни
а за такования, ходи да се репчеш на онзи с багера, той ти е проблема не телекома, но хей дай да насерем малко в някой форум бтк те и без това си знаят защо.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.