Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:01 18.05.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Bernard Moscheni ще бъде новият CEO на БТК от 2008нови  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано30.10.07 21:30





29.10.2007

Българската телекомуникационна компания (БТК) обявява, че от 1 януари 2008 г. Бернар Мошени ще бъде назначен за Главен изпълнителен директор на компанията. Той ще смени на този пост Мартин Щауб, който ще остане член на Борда на директорите на БТК.

Преди да се присъедини към БТК, Бернар Мошени е Главен изпълнителен директор на Мобистар (Mobistar), листван на белгийската фондова борса телекомуникационен оператор. По време на успешното му управление Мобистар увеличава своя пазарен дял и броя на клиентите си. От февруари 2000 г. Мошени е Главен изпълнителен директор на румънския оператор Orange Romania. Той постъпва в компанията като Главен финансов директор и участва в процеса по ребрандирането й през пролетта на 2002 г. С 4,5 милиона активни потребители през октомври 2004, Orange Romania е неоспорим лидер на пазара на мобилни услуги в страната. Бернар Мошени има повече от 15 години международен опит в областта на телекомуникациите в страни като Франция, Италия, Мексико и Румъния.

“Основната цел на БТК е да предоставя уникални решения на своите бизнес и домашни потребители. Компанията ще продължи да предлага модерни и висококачествени решения, които обединяват фиксирани, мобилни и интренет услуги на най-добри цени. БТК ще се превърне в най-доброто място за работа в страната, като привлича талантливите българи. Ние възнамеряваме да усвоим лидерските позиции наследени от Мартин Щауб като се съсредоточим върху увеличаването на броя на клиентите на мобилните ни услуги и подобряването на отношението ни към клиентите” каза Бернар Мошени. Той набеляза трите основни приоритета на компанията през следващите месеци:
- продължаване на трансформацията на БТК в компания, ориентирана към клиентите
- ръст на мобилните услуги на vivatel и превръщането му в най-предпочитания мобилен оператор в страната
- увеличаване на портфолиото и качеството на услугите за българския бизнес.




Тема Re: Bernard Moscheni ще бъде новият CEO на БТК от 2008 [re: нaблюдaвaщ]  
Авторaдcл (Нерегистриран)
Публикувано30.10.07 21:48



Аз пък чакам да ми изтече договора,и да се махна завинаги от БТК





Тема Re: Bernard Moscheni ще бъде новият CEO на БТК отнови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор DTMF (старо куче)
Публикувано30.10.07 22:08



БТК ще се превърне в най-доброто място за работа в страната, като привлича талантливите българи

_Това са празни приказки с които ни залъгват от години:))



Тема Re: Bernard Moscheni ще бъде новият CEO на БТК отнови [re: DTMF]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано30.10.07 22:20



Дай му поне шанс.



Пусни Google да видиш разликата. Затова съм дал името му на латиница.



Тема Re: Bernard Moscheni ще бъде новият CEO на БТК отнови [re: нaблюдaвaщ]  
АвторMaминCлaдъk (Нерегистриран)
Публикувано30.10.07 23:54



Наблюдаващ не си ли разбрал или не четеш вестници, намери днешния "Стандарт" и прочети какви са нашите заплати и какви са на румънците, и какви ще станат. Защо не ви е светнало че в тази държава имената не работят.Нищо не може да ме накара да повярвам че ще светне в края на тунела.По София са различни заплатите от провинцията и затова нехаете.Не ми се пише повече темата е кофти.



Тема Re: Bernard Moscheni ще бъде новият CEO на БТК отнови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор Гaмбa ()
Публикувано31.10.07 00:35



Всичко е поредната медийна изява като всичко в бамбуковата ни държава.Сто пъти като представиш нещо за много хубаво и не само,че започват да ти вярват ами и ти самия си вярваш.Не знам оттук нататък каква ще бъде основната цел на БТК,но досега съкратиха персонала си драстично,"оптимизираха" услугите като автоматизираха предоставяните услуги,така че като наближи събота ще правим молебени да не стане някоя авария защото компютъра си почива през уикенда,намалиха драстично и техническия персонал на когото му се взема акъла да върши същата работа която са я вършили поне 3 -4 пъти повече хора и всичко това без да увеличат заплатите на хората и ако си мислят с мижави 300 лева да накараш някой да се трепе от работа и надскочи себе си няма да стане.Според мен печалбите на компанията отиват да се пълнят джобовете на шефовете и собствениците и за публични акции и реклами с цел привличане на нови клиенти,но не и как да се помисли и подобри обслужването.По-горе забравих да кажа,че се изградиха и буфери между ощетени клиенти и управата на компанията с цел замазване и забутольосване на проблемите.
Много смешно ми звучи " - продължаване на трансформацията на БТК в компания, ориентирана към клиентите" на фона на моите патила за няколко месеца абонат на БТК.Все пак ви желая успех във всичките си начинания, но аз лично след прекратяване на договора си не смятам повече да давам парите си на вашата компания защото разочарованието ми е тотално



Тема Re: Bernard Moscheni ще бъде новият CEO на БТК отнови [re: MaминCлaдъk]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано31.10.07 07:13



Аз не чета

, а ти не разбираш написаното в тях.

Я се замисли БТК дали е в бюджетната сфера или дали там работят държавни служители.

При случай ще питам за заплатите в .



Тема Re: Bernard Moscheni ще бъде новият CEO на БТК отнови [re: Гaмбa]  
Авторlt;lt;gt;gt; (Нерегистриран)
Публикувано31.10.07 16:42



Гамба, ако ръководителя е кадърен промяната може да е положителна, работя в компания с около 700-800 души персонал и мога да кажа че благото на една такава компания зависи много от кадърноста, желанието и хъса на ръководитеял (или изпълнителния директор ако искаш)
дано да има подобрение с новия бос, от това не само служителите, а и ние потребителите ще имаме изгода



Тема Re: Bernard Moscheni ще бъде новият CEO на БТК отнови [re: нaблюдaвaщ]  
АвторДълrия (Нерегистриран)
Публикувано31.10.07 17:39



Бе да ибъ твойта мама простъ...на всяко гърне похлюпак съ прайш...



Тема абсолютно! Аз мога да пея!нови [re: DTMF]  
АвторПeвицaтa (Нерегистриран)
Публикувано31.10.07 18:11



Имам страхотен глас, и не ми трябва студио за корекция. На участия съм била аплодирана от много хора!
Надявам се че няма колежките ми а също и аз да стигнем до там, че да развиваме таланта си в бТК!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.