Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:59 29.06.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема БТК добре ли са?нови  
Авторwiz (Нерегистриран)
Публикувано22.10.07 14:04



чудя се как да си обясня тва противоречие:

гледам редовно има обяви от БТК



15.10.2007 София Ръководител Бизнес Анализ
17.10.2007 София Старши Аналитик възстановяване след бедствия и аварии
15.10.2007 София Старши Бизнес Аналитик (GSS IT/4067)
15.10.2007 София Мениджър Връзки с клиенти на ИТ (GSS IT/4068)
15.10.2007 София Бизнес Аналитик
02.10.2007 София МЕНИДЖЪР ИТ ПРОЕКТИ
...............................................................................

и едновременно с тва чувам че в БТК няма смисъл да се работи и даже студенти не искат да работят за БТК

та се чудя тези които пускат обявите в измислен свят ли живеят, сънуват ли, просто пускат обяви само да отчетат деиност или има още нещо?

?



Тема Re: БТК добре ли са?нови [re: wiz]  
АвторHиkoлинa (Нерегистриран)
Публикувано22.10.07 17:43



ми нали за това си пускат обявите бе... Нещо не ти схващам логиката: Дори и студент не иска да работи за БТК => че ще е пълно с обяви за работа към бТК
къв ти е точно проблема!????



Тема Re: БТК добре ли са?нови [re: Hиkoлинa]  
Авторwiz (Нерегистриран)
Публикувано22.10.07 18:44



ми чудя се как може да пускат безсмислени обяви

тва ми изглежда подобно на дрънкането на глупости което е смешно

иначе съм далече от бтк и нямам проблем с тях





Тема Re: БТК добре ли са?нови [re: wiz]  
АвторEkcплoaтaция (Нерегистриран)
Публикувано22.10.07 19:21



Обяви се пускат , когато неможеш да намериш нещо.

Ама за тия пари има да търсят



Тема Re: БТК добре ли са?нови [re: wiz]  
Авторнy1 (Нерегистриран)
Публикувано22.10.07 20:34



На трева ли си или си минал на нещо сериозно?
Кое е безмислено, бе катил?
Истината е една - винаги си е заслужавало да работиш в тази компания, освен ако не си самонадеяно студентче с нереално високо мнение за себе си, мислещо, че света му е длъжен.
Ако можеш и не си мрънкач си заслужва.
Следват милиони словоизлияния от олигофрени, който не си знаят мястото и не заслужават да работят на това място.



Тема Re: БТК добре ли са?нови [re: нy1]  
Авторhr internal (Нерегистриран)
Публикувано22.10.07 21:40



Когато Дирекция ИТ се разраства, трябват и допълнително служители. А хора се търсят по различни начини, в това число и с обяви в сайтове за работа. Проста логика, не мислиш ли?



Тема Re: БТК добре ли са?нови [re: нy1]  
Авторwiz (Нерегистриран)
Публикувано22.10.07 22:20



ми питам да сравня информацията която имам, от доста места чувам че масово се напуска бтк и даже студенти предпочитат други компании

така като гледам маи тези които пускат обяви са зациклили
от тяхна гледна точка си вършат работата: търсят кандидати, няма, пак търсят, пак няма и така им минава работното време => вземат заплати което е добре за тях

ама погледнато отстрани изглежда безсмислено

сигурно в като казваш "Ако можеш" се разбира умение да се работи за минимално заплащане...



Тема Само не казвай, че...нови [re: wiz]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано23.10.07 15:29



...си станал сега и Бизнес-аналитик.





Тема Re: Само не казвай, че...нови [re: .]  
Авторwiz (Нерегистриран)
Публикувано23.10.07 15:40



хехехе дот ми те нещата са свързани и се преливат:
бизнес анализ, софтуерен дизаин и разработка на код са части от процес на правене на приложения

както ти писах преди време не очаквай без пари да показвам къв опит имам и как е най добре да се правят според мен и според доста други, какви грешки правят някои които целта им е да се работи за минимално заплащане и как евтиното всъщност може да излезе скъпо





Тема Re: БТК добре ли са?нови [re: нy1]  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано23.10.07 22:54



Капут малоумен! Тези обяви се пускат, за да се "преустрои" "наш човек" на шефче и да зема пари! Вервай ми, че ако тръгна да ти давам примери и то с имена - ще се понапикаш, еле пък как се сменя ценз за образование, за да се вместят неграмотни!



За неразбралите: Пробвай да си завършил Масачузет /ако знаеш кво е, лигльо ну1/, специалност "Телекомуникации"... няма И на интервю да те поканят, макар че.... цитирам изискване към една от последните длъжности, шефска и т.н... и .т.н.. "...предимство е кандидатът да знае английски..."

БТК - световна компания, ма шеф-отдел, ако евентуално може да си каже на английски името... ссмммееешно!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.