Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:39 30.05.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Има ли някой идея.........??  
Автор sentOO (непознат )
Публикувано17.10.07 17:31



Аз съм на БТК на 4 Мбит скорост и до сега принципно не съм имал някакви сериозни проблеми със скоростта.Обаче забелязах че последните няколко дни драстично е паднала скоростта на доунлод от дата.бг.Преди това теглеше с около 510-520 килобайта,а сега са някакви мизерни 25-30.Не знам дали пак не са пуснали някакви филтрации или нещо от сорта да ограничават скоростта.Иначе към останалата част от света......няма проблем.Ако някой има някаква идея за това,моля да пише.
Благодаря предварително!!



Тема Re: Има ли някой идея.........??нови [re: sentOO]  
Авторtaralin4o (Нерегистриран)
Публикувано17.10.07 18:49



Abe data i ADSl ima nekyv problem ot niakolko dni , ako moje niakoi s drug dostav4ik da kaje kak e data.bg



Тема Re: Има ли някой идея.........??нови [re: taralin4o]  
Авторmutant (Нерегистриран)
Публикувано17.10.07 20:35



mi aZ vchera kato biah na rabota dyrpah ot datata edvam s 8kB/s, a tam ne sym na ADSL. Inache predi sym teglil s 500k.



Тема Re: Има ли някой идея.........??нови [re: mutant]  
Автор sentOO (непознат )
Публикувано18.10.07 00:48



Не изключвам разбира се и вероятността от БТК да са осрали пейзажа.......спомнете си за запора към Арена преди няколко месеца..!





Тема Re: Има ли някой идея.........??нови [re: sentOO]  
Авторtaralin4O (Нерегистриран)
Публикувано18.10.07 01:05



abe toia put mai ne e BTK mai, vij i kolegata se oplakva a ne e na BTK



Тема Re: Има ли някой идея.........??нови [re: sentOO]  
Автор Гaмбa ()
Публикувано18.10.07 01:26



Аз съм на БТК и теглех днес с няма и половин мегабит ,същото цял ден е и от сайта на YouTube.Вечерта преди да се прибера бях у брат си и той е на ЛАН доставчик и нямаше проблеми с двата сайта.След като се прибрах и видях как продължава връзката ми да е кофти позвъних на денонощния телефон и след 10 минутки ми вдигна Калоян убеждавайки ме в модема,че не бил рестартиран три дни.В момента отново не мога да тегля както трябва от двата сайта.Ето връзката ми одеве:


а ето и преди малко:

но отново е мъка тегленето от двата сайта и изобщо последните дни не съм доволен от връзката си ,която идва на конекции ,прекъсва ,а особено миналата седмица направо си нямаше нет



Тема Re: Има ли някой идея.........??нови [re: sentOO]  
Автор sentOO (непознат )
Публикувано18.10.07 11:28



Нещата не са се променили и положението си е все същото.Снощи пробвах да тегля през прокси,но нямаше никаква разлика.Най-интересното обаче е,че човека през който минавам тегли от датата с нормална скорост....около 10 Мбит/сек......аз тегля от него с 300-350 К,а от датата пак върви на 23-30.Просто не виждам някаква сериозна логика в цялата тая работа.Има нещо оцапано по пътя или пък някой реже здраво,но не мога да разбера кой.Ако някой разбере нещо по въпроса нека пише.



Тема Айде пак се почна...нови [re: Гaмбa]  
АвторATM (Нерегистриран)
Публикувано18.10.07 12:12



...тези сайтове са базирани на ping изчесления,не на frame/second.
Че има има забавяне и съвсем друг проблема,от някъде има от някъде няма.
Не може да се оправи веднага.





Тема Ахааа..да си дойдем на думата..нови [re: sentOO]  
АвторATM (Нерегистриран)
Публикувано18.10.07 12:14



..минавам през някой - еми там ти е проблема,има си програмки за тая работа
за да теглите по-равно.





Тема Re: Ахааа..да си дойдем на думата..нови [re: ATM]  
Автор sentOO (непознат )
Публикувано18.10.07 16:37



Какво искаш да кажеш с това "има си прорамки за да теглите по равно"..?? Моя човек който ползвам като прокси има скорост 20Мб/с доунлоуд и 10 Мб/с ъплоуд.Казвам това защото отчитам факта че моя доунлоуд в случая се явява негов ъплоуд,но си мисля че 30к си е около 250Кбит,разликата е голяма според мен.Не разбирам много на тези неща и за това си правя прости кръчмарски сметки.Но в крайна сметка проблема си остава.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.