Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:06 11.05.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Как да ги разкарам тези бТК и тъпия им АДСЛ?  
АвторBиoлoa (Нерегистриран)
Публикувано01.10.07 19:57



Вчера около 19:15 най-неочаквано с първите капки дъжд, висококачествената и високоскоростна услуга на бТК - АДСЛ спря! За повече от 24 часа! Телефонните линии които бяха дали за поддръжка, 0700 17 111 от стационарен и 087 17 111 от мобилен, изобщо не отговаряха! Вчера даваше направо заето, а днес цял ден въртях от службата и в крайна сметка съм прослушала около 3 часа траурна музика Тън тътънтън тън тън тъън и “Моля изчакайте в момента всички наши оператори са заети”. На 4-5 пъти ми вдигаха някакви идиоти от една кредитна компания, и ми предлагаха кредит – на което също бях учудена каква наглост си позволяват! Като няма интернет да предлагат кредити?????????ЩО ЗА НАГЛОСТ??????. Връщам се в къщи! Децата подивели! Не стига че, учителите им стачкуват ами и пощата да ги остави без чат??? С дъщеря ми направо не може да се комуникира вече! След като не е била онлайн на скайпа да си дудне с нейния вече е неадекватна и за офлайн фейс ту фейс разговори – абе бТК не разбира ли че някой негови клиенти имат деца в тежък пубертет??? Малкия и той, щото онази на него си го изкарала… Ужас и разправии. Звъна пак на 087 17 111 и О ЧУДО, нема и 45 секунди и някой вдига и се почва: Ми то цела България няма включете, изключете това направете онова направете пак не напраяиха хакерка! Накрая тръгна!
О чудеса! Тръгна!
Но искам да ви питам как да ги разкарам тея нещастници? Да пиша ли жалби и до къде? КРС,? КЗП? Маглена Кунева едва ли тая ще си мръдне пръста но все пак направо в Брюксел да пиша? Дайте съвет!@!!!!!



Тема Re: Как да ги разкарам тези бТК и тъпия им АДСЛ?нови [re: Bиoлoa]  
Авторfsk (Нерегистриран)
Публикувано01.10.07 20:10



мадам ,вие сте проредното "бисерче" тук...:)



Тема Re: Как да ги разкарам тези бТК и тъпия им АДСЛ?нови [re: fsk]  
Авторtaralin4o (Нерегистриран)
Публикувано01.10.07 20:26



damm, edin restart na modema e slojno ne6to dori mnogo slojno



Тема Re: Как да ги разкарам тези бТК и тъпия им АДСЛ?нови [re: fsk]  
АвторBиoлoa (Нерегистриран)
Публикувано01.10.07 20:52



не знам аз кво съм ама ти само мен си чакал, как ли си успял за 3 минути да ми прочетеш мнението, че и да го коментираш? Wunderkind!!!!



Тема Re: Как да ги разкарам тези бТК и тъпия им АДСЛ?нови [re: taralin4o]  
АвторШльokaв (Нерегистриран)
Публикувано01.10.07 21:01



яко няма какво да напишеш по темата иди се учи, и как се пишат бърлгарските букви. Тва че искаш да кълвеш тука както кокошка безцелни символи, си го задръж докато не те подгони някой петел да ти го опне!



Тема Re: Как да ги разкарам тези бТК и тъпия им АДСЛ?нови [re: Bиoлoa]  
Авторsys (Нерегистриран)
Публикувано01.10.07 21:55



Комплекси ли избиваш, що ли!?





Тема Re: Как да ги разкарам тези бТК и тъпия им АДСЛ?нови [re: sys]  
Авторcom (Нерегистриран)
Публикувано02.10.07 00:19



...тази ли? едва ли... но щльокавикавия определено, от време на време все това прави?



Тема За 13 мин...нови [re: Bиoлoa]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано02.10.07 10:08



Математиката не ти е най-силната страна май...
По темата: Чети ОУ!



Тема Re: За 13 мин...нови [re: .]  
Авторhm (Нерегистриран)
Публикувано02.10.07 13:07



и къде там пише за укроятяване на озверели пубери???
много си интересен! а жената повдига правилно проблема!
То оня ден в Неделя май нямаше интернет нали?



Тема Re: За 13 мин...нови [re: hm]  
Автор~.O (Нерегистриран)
Публикувано02.10.07 13:45



не знам как така в цяла българия е нямало нет, но знам че моя модем не съм го гасил вече може би 3 месеца и всичко си е наред
проблема на "недоволната" госпожа е че не е пробвала най логичното нещо щом нещо свързано с изчислителна техника не работи - рестарта
а това с децата беше весело, представям си какво е у тях






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.