Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:52 26.06.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: M-Tel FIX - каква ли глоба очаква МТЕЛ?нови [re: DTMF]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано22.09.07 21:14



днес го питах изрично - каза, че е на план с такса 13 и нещо лв. и има 50 безпл. мин. само към бТК...доскоро е бил на 18 лв. за 150 мин., но не ги е изговарял и е сменил плана...така като гледам е бил на "У дома 150", а сега е на....айди, де, къде из сайта им има нещо подобно...аха, явно е план "Стандартен" - 13.80 лв с 50 мин. селищни и м/уселищни...няма Вива, а не им и трябва, де...научил съм ги като им трябваме да натиснат по-дълго 2-ката и ще им се обадя.

А на МТел тези 50 мин. не са ли за всяко време в денонощието? Май трябва да го видя този план, имало и Фикс интернешънъл със 100 безпл. мин. в Европата...тъй, де, Гл като краде идеята за таймстопа, що пък МТел да не им краднат идеята за фрий международни? Поне така пишеше из вестниците.



Тема Re: M-Tel FIX - каква ли глоба очаква МТЕЛ?нови [re: 5rov]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано22.09.07 21:18



Това е повече от парите за електричество на семейство.

Това семейство да не живее в землянка, че му стигат 14 лв. за ток?
Аз ако пролет или есен (без топло и без климатици) падна под 50 си купувам бутилка уиски да почерпя





Тема Re: M-Tel FIX - каква ли глоба очаква МТЕЛ?нови [re: Cтepн™]  
Автор DTMF (старо куче)
Публикувано22.09.07 21:24



възможно е да, отначало помислих че е на план от вивател , понеже имаха 2 плана с 50 минути и към бтк, единия за 6 ,другия -12 лв



Тема Re: M-Tel FIX - каква ли глоба очаква МТЕЛ?нови [re: Cтepн™]  
Автор 5rov ()
Публикувано22.09.07 21:42



E, не живее в землянка и има централно отопление…Но, съм искал да кажа, че абонаментът, който иска БТК е съизмерим с една друга услуга, която също идва по жица и е много по-необходима за бита, от колкото шибаните телефони....



Тема Re: M-Tel FIX - каква ли глоба очаква МТЕЛ?нови [re: Cтepн™]  
Автор.. (Нерегистриран)
Публикувано22.09.07 22:24



аз не падам под 100 за ток , ама се чудех кой пръв ще се учуди





Тема какво централно утопление бе???нови [re: 5rov]  
АвторЯнa (Нерегистриран)
Публикувано23.09.07 19:14



Само едино компютърно захранване на десктоп кутия е 0.45 kW. това семейство да не си е купило лаптопи???



Тема Re: какво централно утопление бе???нови [re: Янa]  
Автор 5rov ()
Публикувано23.09.07 19:58



Голям принос по темата...няма какво да се каже... особено с "Утоплението"
Хм...пълно с неграмотници...

Редактирано от 5rov на 23.09.07 20:07.



Тема Re: Цената на първата минутанови [re: ..]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано23.09.07 22:48



Ето линк към

.

При сметките ще преоткрием известната истина, че ако се говори много няма алтернатива на БТК за разговори към БТК.

Всичко останало е демагогия.



Тема Re: M-Tel FIX - каква ли глоба очаква МТЕЛ?нови [re: Cтepн™]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано23.09.07 22:54



Време е "добрите български практики" да бъдат променени.

Нарушението е очевадно, нищо че не съм го изписал ясно - ни ми е работа да го правя. Не може да не си го видял...





Тема Re: Цената на първата минутанови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор 5rov ()
Публикувано24.09.07 15:24



Не ти ли е неудобно, да споменаваш думата демагогия, не знам. Пълна демагогия са приказките ти по-горе, за домашното насилие, ученичетата, бабичките със стари приятели и пр. По-ярък пример за демагогия от това, здраве. Не друг, самата БТК е тази, която лиши много хора от телефони и продължава да го прави, с огромните си такси абонамент, които предимно формират приходите й, а не разговорите на хората, като и с мръсните си търговски номера...

А как стоят нещата ако не се говори, цитирам „много”, 50 или нека са 100 мин./месечно, което е смятам, преобладаващо, а? Реторичен въпрос, на който е даден отговор по-горе. Тогава БТК просто не е за нас...

Радваме се, че все пак, след толкова години монопол, вече се появяват и алтернативи. Трябва добре да се знае, че потребителят е готов да предпочете някои по-евтини и не толкова удобни предложения, но да не получава месечно плик за 15 лева с името БТК.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.