Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:21 28.04.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Искам да си прекратя договора без неустойкинови  
Автор NKolev (непознат )
Публикувано28.08.07 19:58



Искам да си прекратя договора без неустойки.Разбрах че единсвения начин е да кажа да ми преместят сегашния АДСЛ на някое село където няма такава възможност.Аз амам АДСЛ в гр. "Х" искам да го преместя в село "У" (баба ми има телефон там и съм се обаждал на 0800100 и няма възможност да има интернет там),но тука идва и големия въпрос как точно става това прекратяване, защото като се обадих на 080015500 ми казаха че щом ще си оставя телефона на "Х", а само интернета щеместя неможело да се прекрати това означава ли че трябва да си махна телефона там в "Х" и тогава да може да се пракрати договора без неустойки???Ако може да коментират само хора, който са си ПРЕКРАТЯВАЛИ ДОГОВОРА БЕЗ ДА ПЛАЩАТ НЕУСТОЙКА за да е най-точно!!!



Тема Re: Искам да си прекратя договора без неустойкинови [re: NKolev]  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано28.08.07 22:49



Няма такава опция!

Първо си ползваш адсл-ъто на договорираното място, след тва - беги, където си искаш



Тема Re: Искам да си прекратя договора без неустойкинови [re: NKolev]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя (Нерегистриран)
Публикувано29.08.07 15:33



> Ако може да коментират само хора, който са си ПРЕКРАТЯВАЛИ ДОГОВОРА БЕЗ ДА ПЛАЩАТ НЕУСТОЙКА за да е най-точно

А не може ли да коментират хора които просто могат да прочетат договора и общите условия

АДСЛ не се "мести". Мести се само телефонен пост. Не можеш да кажеш "Искам АДСЛ-а ми да е на връх Мусала пък телфона да си стои във Варна" и да се надяваш че ще ти прекратят договора. Много хитро се опитваш да минеш Трябва да си преместиш телефона на връх Мусала и понеже АДСЛ-а върви с тел. поста и там няма възможност за АДСЛ, само тогава ще ти прекратят договора.



Тема Re: Искам да си прекратя договора без неустойкинови [re: NKolev]  
Автор.. (Нерегистриран)
Публикувано29.08.07 21:43



Въпроса беше коментиран . Прочети ОУ за АДСЛ. ОУ са променени 22.8.2007 , влизат в сила 22.9.2007 и до 22.10.2007 може да си прекратиш договора без санкции (каквото и да означава това )





Тема Re: Искам да си прекратя договора без неустойкинови [re: ..]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя (Нерегистриран)
Публикувано29.08.07 22:01



Хех..интересното в случая е какво точно променят в ОУ. Май че са махнали всички възможности, зависещи от юзера, да се прекрати договора и да не се плаща неустойка. Включително и номера с преместването/закриването на тел пост





Тема Re: Искам да си прекратя договора без неустойкинови [re: 9-rлaвaтa лaмя]  
Автор.. (Нерегистриран)
Публикувано29.08.07 22:29



Въпроса със спирането само на гласовата услуга е спорен според мен. Мисля,че един добър адвокат ще реши проблема





Тема Re: Искам да си прекратя договора без неустойкинови [re: NKolev]  
АвторBBP (Нерегистриран)
Публикувано30.08.07 00:36



Миналата есен го направих този номер с преместването на село, ама май сега е по трудно.





Тема Re: Искам да си прекратя договора без неустойкинови [re: BBP]  
Автор ford_1.8_diesel (corelDRAW)
Публикувано30.08.07 12:31



Въпроса беше коментиран . Прочети ОУ за АДСЛ. ОУ са променени 22.8.2007 , влизат в сила 22.9.2007 и до 22.10.2007 може да си прекратиш договора без санкции (каквото и да означава това )



Това какво значи? отивам, писмено предизвестие, и мога да си прекратя договора? Четох ОУ, но никъде невидях нещо подобно?



Тема Re: Искам да си прекратя договора без неустойкинови [re: ford_1.8_diesel]  
Автор.. (Нерегистриран)
Публикувано30.08.07 19:07



"Общите условия влизат в сила в 30-дневен срок от датата на публикуването
им на уеб страницата на БТК www.btc.bg и имат действие спрямо всички
потребители, които към датата на влизане в сила на Общите условия
използват предоставяната Услуга. Всеки Потребител има право да прекрати
индивидуалния Договор без санкции в срок до един месец от влизането им в
сила. Последното не се прилага, когато промените в общите условия
произтичат от приложимото законодателство или от акт на комисията, или
когато в индивидуалния Договор са включени отстъпки по отношение на
съответния Потребител."

За предизвестие , според ОУ се смята писмо с обратна разписка и нищо друго !

Интересно, защо е толкова трудно човек да спре услуга





Тема Колко...нови [re: ..]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано30.08.07 20:59



..."в индивидуалния Договор са включени отстъпки по отношение на
съответния Потребител" можеш да посочиш?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.