Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:21 11.05.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Наблюдателя, вътрешният одит...  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано25.08.07 00:13



колко ще оцелееят, че персонала, т.нар Човешкия Ресурс - ммноого ще ги зарадва??? Дойде време - БТК шефове да летят, а не само такива дет се катерят по... стълби... с инструкция...





Тема Re: Наблюдателя, вътрешният одит...нови [re: ...]  
Автор 3мeй (lonely wolf)
Публикувано25.08.07 09:03



Уау радост.
И аз бях като теб но вече ми е ясно че идиотите са непоправими и че няма смисъл да инвестираш време и усилия да подобриш нещата.Бъди абсолютно сигурен че единствения резултат който ще постигнеш е да настроиш идиотите срещу себе си.Най важното е спасението на собствения задник.Иначе само се фрустрираш нещо като да даваш пълна газ с дръпната ръчна спирачка.

Голям кеф е да нямаш шеф

- личен опит.Или шефа ти да работи с теб гладко(не не става въпрос за БТК).

Die hard and kick back meanwhile.

Тема Re: Наблюдателя, вътрешният одит...нови [re: 3мeй]  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано25.08.07 20:38



Пич - невероятно си прав! Иначе - непоправимите, / в БТК, де - експлоатация, де/ са оставени, за да не им секне пенсията... Така приказвам, защото някои от младите - наблюдаващи, деца и т.н. - не са били на фийлд! Приказвам така, защото сме американска компания. Ма да знаеш - с ръчна спирачка - какви завой се правят...






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.