Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:32 11.06.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема След колко време идва "Инсталирай сам" пакетанови  
Автор Nistel (Red Devil)
Публикувано23.08.07 12:51



Вчера (сряда) го заявих в Германос дали ще дойде до утре или чак понеделник ?

-=MaHLaN=-


Тема 10 днинови [re: Nistel]  
Авторdsja34i985 (Нерегистриран)
Публикувано23.08.07 17:24



Срок за инсталиране на услугата – до 10 работни дни





да го беше взел от бТК имат в шкафовете винаги!



Тема Re: 10 днинови [re: dsja34i985]  
АвторHиcтeл (Нерегистриран)
Публикувано23.08.07 17:44



Благодаря,но това вече ми беше ясно.Иначе от Германос защото има промоция при тях безплатна 5.1 аудио система .. май доста малко хора знаят за нея.

Иначе и в БТК никой не дава веднага пакета а се праща по куриер.И да го дадат веднага няма да е активна услугата и пак ще се чака ..



Тема Re: 10 днинови [re: Hиcтeл]  
Автор4O98 (Нерегистриран)
Публикувано23.08.07 18:37



БТК дават и на място модем - услугата и се вика Takeaway. Нямам представа, обаче до колко дни трябва да си получиш модемчето и съответно Германос кога ще подадат информацията за включване е телефонната централа.



Тема Re: 10 днинови [re: 4O98]  
Автор KillingTime (V.I.P)
Публикувано23.08.07 19:22



Веднага подават информацията и ще имаш модема до 8-10 дни !Ще ти се обадят от DHL и ще попитат дали ще отидеш да си го вземеш от тях или те да ти го доставят ! После отиди с протокола който ти дадат , да си вземеш системата 5+1 от Германос !

Поздрави !



Тема Re: 10 днинови [re: Hиcтeл]  
Авторф456546 (Нерегистриран)
Публикувано23.08.07 20:09



виж не знаеш как е в Германос, но пък за сметка на това при БТК
"знаеш"!? И кой ти каза че за бтк е така? Аз си го взех веднага, и услугата се активира "утре" като дойде некакъв с едни отверки и мери нещо по кутията после звъна в централата и вече услугата дойде! Кви куриери ква доставка не знам!



Тема Re: След колко време идва "Инсталирай сам" пакетанови [re: Nistel]  
Авторdsl (Нерегистриран)
Публикувано23.08.07 22:01



Преди две години моя модем дойде на четвъртия ден. Незнам дали ги пращат от София, но аз съм доста далече от столицата.



Тема Re: След колко време идва "Инсталирай сам" пакетанови [re: dsl]  
АвторHиcтeл (Нерегистриран)
Публикувано23.08.07 23:05



Всъщност това беше единствената информация която ме интересуваше - на 4-я ден.Благодаря на dsl за точния отговор.

В крайна сметка научих и други неща .. лошо няма



Не че ми е нещо спешно сегашния ми нет изтича на 1-ви септември просто съм нетърпелив да ползвам 5 пъти по-висока скорост от сегашната си



Тема Re: След колко време идва "Инсталирай сам" пакетанови [re: Hиcтeл]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано23.08.07 23:47



По-малко от 3 дни не го чакай. 1 ден за обработка на информацията и завеждане по различните системи. Ако е преди обяд може и проверка за техн. възможност. 2 ден проверка на техн. възможност и изпращане към DHL. 3 ден DHL да се занимаят да го изпратя където трябва. Това е в най-бързия случай, ако всичко върви както трябва.

"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертета."


Тема После отиди с протокола който ти дадат...нови [re: KillingTime]  
Автор( . ) ( . ) (Нерегистриран)
Публикувано24.08.07 03:28



...а после бии една шайба на 070017111 да те дадем юзерче и пасче да се запознаеш с mycontact.kiselserver.bg






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.