Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:34 29.09.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема 300 лева за вербуван служител:))нови  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано16.08.07 02:15



Значи, постът ми е до колеги от БТК. Ако не знаете - ако вербувате служител за фирмата БТК и той е одобрен от ръководството - получавате 300 лева кеш & на ръка!!!

Е, търсят се служители предимно за "Продажби" /много е лесно да се обясни какво трябва да продавате, а не е и нужна някаква особена квалификация и, май... защото тия в момента от "Продажби", не знаят какво продават.../ НО - може би, евентуално се търсят и служители за отдели, които се занимават с възлагането на окабеляване от частни фирми... кабелчета де... цял ден седиш на бюро... приемаш кабела, БТК му прави на следващия ден ремонт... там тарифата е 30,000 за работно място... оопс, кандидатът ти я изплаща при назначение, а не БТК



Тема Ефекта вече е налице!нови [re: ...]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано16.08.07 08:39



Оператори в България насилват служителите си да подписват договори, че след напускането си няма да работят в БТК (фиксирана и мобилна).

Това е напълно сериозно, за разлика от писанията ти, където вече явно се забелязват някои симптоми...





Тема Re: 300 лева за вербуван служител:))нови [re: ...]  
Автор 3мeй (lonely wolf)
Публикувано16.08.07 09:09



Малий кви ми ги разправяха познатите от продажбите.Ако не си изпълниш нормата за продажби - санкции и шут в гъза накрая.Изобщо не е взет впредвид капацитета на пазара.

Иначе ще набия всеки който ми предложи работа в бетекайската с ... експлоатация

.

Die hard and kick back meanwhile.

Тема Re: Ефекта вече е налице!нови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано16.08.07 10:25



Я дай пример за такъв договор.
Според законодателната рамка в момента в който прекратя договора си за наемен работник, бившия ми работодател няма никакви права върху мен.



Тема Re: Ефекта вече е налице!нови [re: .]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано16.08.07 10:41



Ако ти е интересно поразпитай сам.

Ефекта от такова твое проучване ще бъде многостранен. Получената информация ще бъде без изкривявания и от първоизточника, ще се доловиш атмосферата в другите оператори по отношение споделяне на вътрешнофирмена информация и т.н.

За да спестиш време, можеш да започнеш операторите от най-големите към по-малките.





Тема Re: Ефекта вече е налице!нови [re: .]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано16.08.07 18:24



В IT сектора масово се прилага такава клауза.
Не знаех, че и в телекомуникациите...виждал съм оригинален договор на (вече бивш) служител на Глобул - няма такава клауза.



Тема Re: Ефекта вече е налице!нови [re: Cтepн™]  
Авторxcfdp (Нерегистриран)
Публикувано17.08.07 08:40



И какво става ако не изпълниш въпросната клауза?



Тема Опитай пак...нови [re: Cтepн™]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано17.08.07 10:22



...и цитирай подобна клауза.



Тема Re: Ефекта вече е налице!нови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано17.08.07 10:31



Хм! Дай да опитаме отново...
Споделянето на вътрешнофирменна информация не може да се спре с клауза в договор да не работиш за конкурентна фирма. Кой от "Оценка на риска" би го е предложил?



Тема Re: Ефекта вече е налице!нови [re: .]  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано17.08.07 10:45



Е, наблюдаващите са за това, да наблюдават и да лаят месеца, ти не им се връзвай много :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.