Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:20 16.06.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | >> (покажи всички)
Тема Re: Която им е издала лиценза.нови [re: Идиoт]  
АвторCлaвeнa (Нерегистриран)
Публикувано24.08.07 04:00



смятай кво искаш!



Тема Re: Да съм споменал, че е законно?нови [re: ..]  
Автордcф445 (Нерегистриран)
Публикувано24.08.07 04:02



а законите какви са? все пак никой не дава никакъв отговор на това? Позволяват ли се такива кабели или не?



Тема Re: Да съм споменал, че е законно?нови [re: дcф445]  
Автор.. (Нерегистриран)
Публикувано24.08.07 04:06



Мислиш ли реално, че този закон е изпълним в рамките на следващите 3-4 години. Щото се съмнявам някой да го мисли това.

Дори бтк не могат да вкарат всичките си кабели подземно в рамките на 2 години.
И няма да ги вкарат защото им е икономически неизгодно (на някои места). По скоро биха платили глоба.

Кабелните вкарват магистралите под земята. Правят го и някои от доставчиците. Дори бтк копаят чат-пат (по мои наблюдения - най-рядко)



Тема Re: Да съм споменал, че е законно?нови [re: ..]  
АвторCoпoлaнko (Нерегистриран)
Публикувано24.08.07 11:41



Никой ли няма да извади 100лв. само плямпате колко сте подземни, елате в Драгалевци да видите на БТК паяжината около къщата ми



Тема Ох маминия той.нови [re: Bouns]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано24.08.07 11:51



- Къде някой те принуждава да вземаш рутер от бТк? М? И не ми казвай "Ако искам да си пусна втори компютър!" Има найси начина да го направиш без да вземаш нещо от бТк.
- Говориш за Европа цитирайки грешен процент. Да вземем Европейските страни с най-голям брой ББ линии на 100 калпака от населението ( не от линиите, защото статистиката вземам от мястото където ти си взел 64-те процента, макар да не го считам за коректен показател ) - това са Дания и Холандия.
Дания: дсл - 982107, общо ББ - 1646376 или 56%
Холандия: дсл - 2982560, общо ББ - 4867522 или 61%
Един друг пример. Процента за Германия например е 96% при едва 36% дсл линии от общия брой медна жица. Същото за Франция - 94% при 40% дсл от общо медни жици. За България - посочи ми оторизиран източник на информация за броя на ББ линиите и ще посмятаме отново да видим процента.

( бТк по лицензия е длъжна да предостави тази информация, да видим кой друг освен МТел, Глобул и Вивател ще го направи )
- За какво залагаме? За това че бТк има въздушни трасета върху собственна инфраструктура одобрена от общината? бтв - Колко ландаждии могат да покажат Акт. 16 за мрежата си? ( RazoR може да се пробва първо - нищо лично към цитираната фирма но за него се сетих в момента ) Мислиш ли че бТк не може да го направи за мрежата си? Айде да не спориш за една предварително обречена кауза. Или искаш още примери в тази насока?


б.а Данните са взети от и която се използва за анализите на OECD. Помолих те да се подговиш малко, преди да продължиш спора. Офертата е все още валидна...



Тема Грешиш.нови [re: ..]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано24.08.07 12:05



Няма такова поняните като чужди кабели в блоковете. Пробвай пак - веднъж вече го нищихме този въпрос.



Тема Да нямаш разтрояване на личноста?нови [re: Coпoлaнko]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано24.08.07 12:10



М?



Тема Re: Грешиш.нови [re: .]  
Автор.. (Нерегистриран)
Публикувано24.08.07 13:40



Да - няма . Това ми беше идеята . Кабелите в блока са си на абонатите





Тема Re: Грешиш.нови [re: ..]  
Автордф343434 (Нерегистриран)
Публикувано24.08.07 14:08



а антенкта по бора е на Бора. не е никакво чуждо тяло!



Тема Re: Да съм споменал, че е законно?нови [re: Coпoлaнko]  
Автордфт45rфд (Нерегистриран)
Публикувано24.08.07 14:10



извинявай ще си разбия колата от тамошните улици, 100 лв. едва ли ще я оправят после!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.