Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:38 08.06.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | >> (покажи всички)
Тема Re: не мога да си влкюча още един компютърнови [re: ..]  
Автор3ж2543тepб (Нерегистриран)
Публикувано20.08.07 06:57



Тея оф топици кво общо имат с темата за това че бТК хем забранява споделянето, хем и го разрешава ако си наемеш от тях рутер????
Детски гъзове



Тема Re: не мога да си влкюча още един компютърнови [re: 3ж2543тepб]  
Автор Bouns (непознат )
Публикувано20.08.07 08:26



Имат много общо - защото вместо да си оправят услугата се чудят как някой да не се "нагуши" с безплатен нет на втория комп. Тоя спеедтест е много добър като данни, обаче доказва моето твърдение - колко са изостанали БТК!
Първо скороста на клиентите им е винаги под Мбт. ........
И второ имат 100% пазарен дял в селища с под 100 потенциални абонати на другите места са Н-ти в класацията.
Предлагам където сте монополисти да забраните на хората и първи компютър АКО НЕ Е КУПЕН ОТ ВАС !!!!



Тема Re: не мога да си влкюча още един компютърнови [re: sdfh3475]  
АвторBBP (Нерегистриран)
Публикувано20.08.07 10:08



прИоритетите
прИоритет





Тема Много умно изказване....нови [re: Bouns]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано20.08.07 14:16



...при това от човек който не може да тълкува подадената информация.
1. Спийдтеста прави статистиките на база направените от потребителите тестове. Следователно извода е, че само тези с 1 или 2 мб пакети се занимават да си тестват връзката, а не че бТк е изостанала.
2. Ако утре някой изтества 8 мб пакет със сървъра на Мегалан моментално бТк дръпва на 3-то място в София.
3. Крайно ми е любопитно как прецени броя потенциални клиенти в дадено населено място.



Тема Re: Много умно изказване....нови [re: .]  
Автор Bouns (непознат )
Публикувано20.08.07 16:07



Ами да любопитно ти е защото си абориген - нали това се опитвам да обясня къде ви е статистиката щом сте толкова европеизирана компания. Ако поне имахте някакви минимални знания за пазарната икономика отдавна да сте почнали да публикувате статистика, за това дадох линка прочети малко, намери източник на OECD. Аиде погледни в Европа ДСЛ-а какъв пазарен дял има и после се замисли у нас какъв има и си направи изводите сам относно конкурентоспособноста на БТК.



Тема Re: Много умно изказване....нови [re: Bouns]  
АвторГaйдap (Нерегистриран)
Публикувано20.08.07 17:01



Виж ни ме интересуват ни Европи ни кабеларки. Ако става въпрос така да сравняваш нещата ще ти кажа: още когато интернета потече в БГ по кабеларките и усуканата двойка в Европите не баха и чували за такъв тип мрежа. Те и сега не са чували, нема как да им е ДСЛ-а пък било то и асинхронния, с по-малък пазарен дял. Са чуват направо за HiWi.
2ро кабеларките в момента не ме интересуват, достатъчно ме измъчи Евроком в град с население >>1,5 мио. Квито и статистики да публикуват все беше едно и също на моменти Скайпа не се чуваше ами буботеше като връзка от обратната страна на луната, а и пак не даваше споделяне на връзка – не че някой ги питаше!
Наистина тука въпроса и на мене ми е: как така ако взема рутер може ако не взема не може???
И ако взема рутер да пусна ли на целия квартал по 32 Кбпс колкото да им работи Скайпа?!??
Да по-горе и още едно интересно питане, ако искам още един компютър още един адсл ли да взема. Ха-Ха



Тема Re: Много умно изказване....нови [re: Гaйдap]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано20.08.07 18:29



Явно наистина не разбираш за какво иде реч поне от техническа гледна точка.
Модема за частни абонати е конфигуриран да дава само ЕДИН адрес.
Та ако искаш повече или плащаш по бизнес тарифа или си купуваш рутерче... ама не от тях, ако не препродаваш не могат ти кажат нищо.
Колкото до препродаването... заеби и провери как могат да ти го нахлузят законово - ако искат де.
А и за тия 32 кбпс даунлоуд колко ъплоуд ще се паднат



Welcome to the real world!



Тема Re: Много умно изказване....нови [re: Bouns]  
Авторdfet34 (Нерегистриран)
Публикувано21.08.07 05:29



Преди да продължим с дискусии на тема, кой е аборгиен, да се върнем на тази с времето. Искам излишно да те питам законно ли е кабеларките, все още да поставят жици между блокове, къщи и стълбове на улични лампи, по покриви и мансарди на сгради, или трябва кабелите им да са скрити под земята??? Отговори ми на тези въпроси, и чак тогава ми показвай картинки с логове!



Тема Re: Много умно изказване....нови [re: dfet34]  
АвторПoзнaт (Нерегистриран)
Публикувано21.08.07 12:45



Ей това не ми беше ясно, но ти го изясни на 100%. Значи сега виждам, че причината БТК да е догонващия доставчик на пазара на широколентов достъп, не е некомпетентност ами пълен идиотизъм. Аре са някой с малко мозък да ми каже защо в България фирми с 1 човек персонал са по конкурентоспособни от телеком с хиляди.
Как така стана че клиентите се връзват на въздушните кабели а не избират този перфектен, високоскоростен интернет, който само Любо намира за качествен!
Аиде са да мине някой от маркетинговия отдел да каже какви са месечните обороти на БТК и дали тенденцията няма да се окаже низходяща..................
Аиде със здраве, и плюйте само без истинските ви имена защото сте потенциални кандидати на борсата за безработни.



Тема Re: Много умно изказване....нови [re: Пoзнaт]  
Авторtsvetan penev (Нерегистриран)
Публикувано21.08.07 13:42



Абе отворко, я пусни къв да е кабел подземно до всеки блок и престанете да плетете паяжини по покривите, пък тогава ми говори за скорости и цени.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.