Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:57 01.06.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | >> (покажи всички)
Тема Я да видим...нови [re: ...]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано25.08.07 17:40



...какво според теб е войп?

Че да взема и аз да се ограмотя малко.
Ако няма какво да кажеш по темата не се обаждай!



Тема Re: Не схващаш раликата.нови [re: .]  
Автор Bouns (непознат )
Публикувано25.08.07 19:23



Ти мене не ме мисли брато - аз когато съм чел международна статистика нз ти дали още си знаел значението на съкращението OECD.
Още от първия си пост изразявам, защитавам, отстоявам, доказавам една теза - БТК сами са си виновни за това, че сега кабеларките и лановете ги изместват от пазара. Никой не ги е спирал преди, а сега просто е късно да не говорим, че нямате правилна стратегия - не само нямате нови абонати където имате конкуренция ами имате отлив.........



Тема Да те мисля ли?нови [re: Bouns]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано26.08.07 08:35



Шегуваш се!
бтв: След като си чел толкова, я нахвърли най-общо идеята за правилната стратегия.



Тема Re: Да те мисля ли?нови [re: .]  
АвторБoyнc (Нерегистриран)
Публикувано26.08.07 19:41



Искаш да ти нахвърлям идеи за момента от сега нататък или да ти посоча грешките от миналото (2-рото като доста по лесно може и без пари!)?



Тема The choice is yours...нови [re: Бoyнc]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано27.08.07 09:02



...дет съ викъ.


бтв: Чакам!



Тема Сънувал си,за висящитекабели в...нови [re: john]  
АвторATM (Нерегистриран)
Публикувано27.08.07 09:22



...Америка,покажи снимка на Сан Диего,на Ню Йорк с висящи кабели?





Тема Re: Я да видим...нови [re: .]  
АвторATM (Нерегистриран)
Публикувано27.08.07 09:49



...бтк имат сериозни проблеми със SAN оборудването,и как пускате нещо на пазара без да сте го тествали ? ХуйВей сплитер,голяма излагация.С преместване на пост и ДСЛ да не говорим.
Въвеждането на ръка не е ли първобитна работа?
Сещаш се за кво говоря сигурно,прекъсване на ДСЛ линии от по 4096 зачестя,
нагар по чифтчета и т.н.т.МСАН издънки и тем подобни?
Предлага се услуга 8,4 и 2МБ,а линията не издържала после с извинението "Чифта не отговаря"?
Ех тези продажби без инвестиция са мнооо гадни





Тема Re: The choice is yours...нови [re: .]  
Автор Bouns (непознат )
Публикувано27.08.07 16:13



За начало щях да оставя цената на ДСЛ-а 15лв. за всичките 24 месеца - тъй и тъй не съм конкурентен кофти услуга - "тънки" цени.
После щях да уволня 50% от обслужващия пресонал за алкохолизъм, непригодност, бавно реагиране.
Щях да потърся вина персонално на всички от които е зависило развитието на ДСЛ-а за низкия пазарен дял - смятай 100% съкращение на мениджмънта за следващите 6 мес.
Който остане след чистката ще рецитира международни източници за телекомуникации, а дори събуден на сън ще знае най-важните моменти от дългата история на АТиТ (само си отговорете защо дадох за пример тази компания).
За без пари толкова другите мерки, след първия паричен превод за аутсорсинг :)



Тема Re: The choice is yours...нови [re: Bouns]  
Автор4O98 (Нерегистриран)
Публикувано27.08.07 16:26



Bouns, прав си, че БТК закъсня с въвеждането на АДСЛ като услуга и позволи кабеларки и ЛАН-ове да отнемат пазарен дел, но не забравяй и техническата страна на въпроса. Първите експерименти на АДСЛ оборудване БТК ги направи някъде 2000-2001 година, само че само с DSLAM-и не става. Трябва да имаш и високоскоростната мрежа за пренос, а там се забавиха. Не забравяй, че инвестициите по това време бяха ограничени заради течащите продажби на компанията. Освен това, за да се предложи услугата трябва да се преправи и подмени кабелната мрежа и телефонните централи. Не знам какъв е бил процента на дуплексни постове, но никак не беше малък. Тоава означава цифровизация или поне прехвърляне към прави аналогови номера, а това същое е свързано с пари и инвестиции.



Тема P.S.нови [re: 4O98]  
Автор4O98 (Нерегистриран)
Публикувано27.08.07 16:31



Между другото, в някои моменти късното внедряване има предимства, че вместо за скъпото АТМ оборудване, мрежата е изградена върху MAN, а самите DSLAM-и в големия си процент /вероятно около 80%/ поддържат ADSL2+ и не е необходима подмяна на съществуващите.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.