Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:58 08.06.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Ох маминия той.нови [re: .]  
Автор Bouns (непознат )
Публикувано24.08.07 15:48



Впечтлен съм - да цитираш източника, направо ми скри шапката.

Какво значи - "Процента за Германия например е 96% при едва 36% дсл линии от общия брой медна жица."
То в източника си пише 97 позлват ДСЛ, от къде ги зе тия 34%. Явно някой ти е показал източника но си объркал статистиката със стагмистика. Да защо няма в България - няма и да има сички статистиси у нас са като тебе пригаждат си данните и ги обезмислят.
С две думи 2/3 от европейските потребители позлват ДСЛ ББ достъпп. Съжалявам ви сега отивам във на инвестор форума защото явно тука си решавате психическите проблеми и избивате комплекси, вместо да се води диспут
Айде сбогом служители на умиращия телеком....



Тема Последнонови [re: Bouns]  
Автор Bouns (непознат )
Публикувано24.08.07 15:59



Ако имаш проблеми с езиците:



А колкото до продължете да псувате кабеларктие и пускам жалба в общината, че ми мирише лошо в двора от гадния ви кабел и го режа след 1 месец. Щом сте отворени ще измислите трасе което да не минава през частната ми собственост.

Редактирано от Bouns на 24.08.07 16:03.



Тема Поне не продължавай да се...нови [re: Bouns]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано24.08.07 17:03



...пънеш!
Ако в Германия има 100 медни жици и 36% са дсл линии то това означава, че само по 36 линии е пуснат дсл. Ако дсл-а е 96% то от 100 Broadband линии 96 са дсл-ски а останлите 4 са разпределени между Cable LL, Wireless LL, FTTH, сателитни и всякакви други широколентови технологии за които се сетиш. Толкова относно стагмистиката ( термина ми е неизвестен, лично аз съм чувал настъкмистика но това е друга тема ).
В България няма база за статистика поради факта, че преобладаващата част от фирмите доставящи ББ услуга са в сивата част на икономиката, защото ако се покажат на светло, бързо ще бъдат погълнати или изритани от пазара. Рано или късно обаче това ще стане по един или друг начин.
И още нещо - аз нямам проблем с езиците, но ти имаш с четенето. 62% са в световен мащаб а не в европейски. В европа нещата стоят малко по-различно заради силната регулация която е наложена на инкъмбънтите. Защото ако тази регулация я няма ти е бедна фантазията какво ще се случи на ланчетата. И в случея не визирам само възможностите на бТк, но и на МТел с техния WiMax, че и Глобул донякъде.
А и да! Когато някой ти покаже, че само се плючиш без да казваш нищо конкретно веднага решаваш, че е служител на умиращ телеком. Забележи - не защитавам никого, а само ти показвам на какво ламе си в областта на телекомуникациите.



Тема Re: Грешиш.нови [re: ..]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано24.08.07 17:09



Цъ! Не са на абонатите. Имащ право на втори опит....
бтв: Ако някой дойде и каже искам да прекарам кабел през входа ви отговора е "плашаш и получаваш" или строиш ми нова инсталция и аз подписвам, че две или три години няма да пусна друг да ми предлага кабелна телевизия например.
А ако искаш да ми предоставиш услуга без да плашаш - използвай съществуващата инсталация.



Тема Re: Поне не продължавай да се...нови [re: .]  
АвторУжac (Нерегистриран)
Публикувано24.08.07 23:43



Много си тъп !!!! Европа е по добре от САЩ, от към ДСЛ защото В ЩАТИТЕ преобладават кабелните модеми ( да пак е мед ама носителя е коаксален кабел не чифтов). Ако слагаш под един знаменател цялата мед да включиме и лана бе СПЕЦИАЛИСТ.
Не искам да споря поледното го написах понеже наистина се възмутих, мразя неграмотниците..............



Тема Re: не мога да си влкюча още един компютърнови [re: Гaйдap]  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано25.08.07 00:43



Смешни са някои хора, защитаващи телекома с милиони абонати! Последната.. "кабеларка", която мачка муфите на БТК в шахтите - окабелява цялото ново строителство в блокове, където некви юзери искат предимно нет

И не го вземат от БТК и т.н.... еех - па да пусна на някой мухата ... я се оправяйте...



Тема Re: Поне не продължавай да се...нови [re: .]  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано25.08.07 00:50



Пич, а ти - определено имаш проблеми с телекомуникациите! Не говори на дслъ, ако щеш и на сдслъ. За твое сведение - и за интернешънъл комуникации и т.н... за разходи... войп май не знаеш какво е и, че от пейфон-а на улицата - може...





Тема Re: не мога да си влкюча още един компютърнови [re: ...]  
Авторвepвp3254 (Нерегистриран)
Публикувано25.08.07 06:06



Имаш ли връзка с централния.../процесор/?



Тема Re: Грешиш.нови [re: .]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано25.08.07 07:43



И как ще стане тоя номер с непускането?
Ще задължи някой всички живущи да ползват само тази тв (интернет)?

Welcome to the real world!




Тема Не схващаш раликата.нови [re: Ужac]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано25.08.07 17:38



Ако забеляза в примера в който съм дал има данни за ББ независимо от local loop-а. Това включва и ланските изпълнения но не във вариант "квартална ланка" При първа възможност при която получа достоверни данни за наличноста на подобен LL...с удоволствие ще ги включа.
Сега по-интересното. Не слагам под общ знаменател цялата мед, но за да го схванеш трябва задълбочено да се замислиш над прочетеното ( хинт: Това за медта беше реакция на израза на онзи другия отхлюпко който зададе въпроса "Как може толкова пък казваш толкова процента?" ) И не претендирам да съм специалист и не мразя неграмотните съжелявам ги.


В момента ми е жал за теб....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.