Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:03 08.06.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Я да видим...нови [re: ...]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано29.08.07 10:34



В отговор на:

Тия дни чух мнение на... "компетентен" - софтуерните разлики м/у мсн и сименс - било абсолютно реално да се оправят... гу еба.. що досега никой не ги оправи, ма ще изчакаме


Защото не се налага...затова!
Колкото до Хуйвей - дай друг производител с внедрени разработки в областа на NGN?
бтв: Вивател какво използва за 3G мрежата си?



Тема Re: Ооо!нови [re: .]  
Автор RazoR (Дебил)
Публикувано29.08.07 10:56



18 000 абоната за 2006 г и мисля 460 000 лв месечен оборот. Данните може да ги поискаш по всяко време и да ги провериш по всяко време от институциите които се чувстват длъжни да ти ги представят.
Айде не поставяй под общ знаменател всички ЛАНове.

Баланса не е нужно да си го по ставям на сайта защото не сме публично дружество но пък няма какво да крия



Тема Re: Което само потвърждава мнението ми...нови [re: .]  
АвторБoyнc (Нерегистриран)
Публикувано29.08.07 12:04



Ей сега вече смеха почна да ме залива чак ще се задавя.
Искам да ми отговори някой наистина запознат защото свичко друго ще го приема за поредния бисер породен под въздействието на алкохола!!!!!
В момента е много актуален пазара на недвижими имоти у нас. Там няма КРС няма орган който да следи цените обаче въпреи това се публикуват някакви средни цени. Значи при добро желание и наличие на професионализъм, при добро познаване инструментариума на маркетинга винаги може да се направи проучване на даден пазар. Като си купуваш апартамент следиш пазара а не гледаш ДАНЪЧНАТА ОЦЕНКА !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Който не е съгласен с поста ми да каже защо, да се обоснове.
А който е съгласен - правя му малко демо отварям zazz.bg за вчера имаме 158000 уникални посещения от които 24460 са от клиенти на БТК това прави 15% от клиентите. Ето това е доста грубо емпирично проучване което сочи причината акциите на БТК които според капитализация възлизат на 12,50лв. защо се изтъргуваха на 10,73 ..................................................



Тема Аз!нови [re: Бoyнc]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано30.08.07 10:08



Какво общо има един нерегулиран пазар без монополист, с един също нерегулиран пазар но с ясно обявени два монополиста ( хайде това вече е тежка дума - да кажем SMP оператора ) които са подложени на регулация? М? Може би налагането на тарифата за евророуминг е "пазарна реакция" породена от "средна цена на разговор в роуминг в страните от ЕС" или "познаване на пазара след направено проучване"?.
Знаеш ли как се определят средните цени на недвижимите имоти?

Силно ме съмнява....
бтв: На примера с пример. имат съвсем друго емирично проучване по въпроса за клиентите на бТк...ако ми схващаш мисълта. също...
п.п. Данните за 27% пазарен дял са от за развитието на телекомуникационния пазар в Република България.



Тема Re: Ооо!нови [re: RazoR]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано30.08.07 10:44



Разбира се че не слагам всички ланове под една графа.
С 18000 абоната имаш 8% пазарен дял от дяла на лановете и 4% от целия Интернет пазар. При издадени 270 лицензии по документи си в графата "средна хубост" ( без да го приемаш лично )





Тема Re: не мога да си влкюча още един компютърнови [re: Гaйдap]  
АвторДecи (Нерегистриран)
Публикувано30.08.07 17:21



Не съм чела коментарите по темата, но също искам да изразя огромното си възмущение по този проблем. Работя във фирма, която разполага с два свързани в мрежа компютъра и когато отидох в БТК, за да сключа договор за ADSL интернет, изрично подчертах, че е задължително мрежата да продължи да функционира и след инсталирането на новия интернет достъп. Служителката на БТК ми обясни, че в момента не могат да предоставят Wi-Fi модем, необходим за целта (въпреки масираната рекламна кампания !!!) и че щом има налична мрежа, тя ще продължи да функционира без проблем, след което сключихме договора. Оказа се обаче, че кабелът, свързващ ADSL модема и компютъра ползва един и същи порт с мрежовия кабел, т.е. че функционирането на наличната мрежа е невъзможно!?!?При моето повторно посещение в офиса на БТК, намиращ се в Телефонната Палата, след като изслуша проблема, друга служителка ми обясни доста арогантно, че не било възможно да се изпрати техническо лице от БТК, което да изгради мрежата на място дори срещу заплащане, тъй като то не можело "да поеме отговорност" и по принцип този интернет достъп бил предвиден само за един компютър!!!!Подобно условие не фигурира никъде в офертата на БТК!!!И що за уважаваща себе си фирма е тази, която не може да осигури необходимо техническо обслужване на клиентите си!!!!Освен това бях посъветвана да си купя рутър и да си свържа сама мрежата, тъй като Wi-Fi модемите все още не били налични. Излишно е да споменавам, че паролата за достъп е въведена и в момента фирмата плаща за услуга, която реално не може да ползва!!!!!Това на мен ми прилича на чиста измама,а на вас!?!?



Тема Re: не мога да си влкюча още един компютърнови [re: ..]  
АвторDesi (Нерегистриран)
Публикувано30.08.07 17:30



Не съм чела коментарите по темата, но също искам да изразя огромното си възмущение по този проблем. Работя във фирма, която разполага с два свързани в мрежа компютъра и когато отидох в БТК, за да сключа договор за ADSL интернет, изрично подчертах, че е задължително мрежата да продължи да функционира и след инсталирането на новия интернет достъп. Служителката на БТК ми обясни, че в момента не могат да предоставят Wi-Fi модем, необходим за целта (въпреки масираната рекламна кампания !!!) и че щом има налична мрежа, тя ще продължи да функционира без проблем, след което сключихме договора. Оказа се обаче, че кабелът, свързващ ADSL модема и компютъра ползва един и същи порт с мрежовия кабел, т.е. че функционирането на наличната мрежа е невъзможно!?!?При моето повторно посещение в офиса на БТК, намиращ се в Телефонната Палата, след като изслуша проблема, друга служителка ми обясни доста арогантно, че не било възможно да се изпрати техническо лице от БТК, което да изгради мрежата на място дори срещу заплащане, тъй като то не можело "да поеме отговорност" и по принцип този интернет достъп бил предвиден само за един компютър!!!!Подобно условие не фигурира никъде в офертата на БТК!!!И що за уважаваща себе си фирма е тази, която не може да осигури необходимото техническо обслужване на клиентите си!!!!Освен това бях посъветвана да си купя рутър и да си свържа сама мрежата, тъй като Wi-Fi модемите все още не били налични. Излишно е да споменавам, че паролата за достъп е въведена и в момента фирмата плаща за услуга, която реално не може да ползва!!!!!Това на мен ми прилича на чиста измама,а на вас!?!?



Тема На мен ми прилича...нови [re: Дecи]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано30.08.07 20:57



...на "Чукча писател, чукча нечитател"
Бизнес тарифа ( не тънка лайсна ), 8-портов комутатор за 20-на лв + два пач кабела по ... хм дори не знам колко струват.
И си сфиркаш....
бтв: Следващия път прочети коментарите.



Тема Re: Аз!нови [re: .]  
Автор Bouns (непознат )
Публикувано30.08.07 21:00



Ей вие сте с много промити мозъци един няма да има логика в главата си. Ей това е причината да сте догонващи. Дадох пример на пазара за НИ защото и там статистиката е на база разчети а не на официални източници.
Значи ще приема че имате 15% въпреки че като ви гледам колко сте дървени се съмнявам че и толкова имате. Сега кой спореше за това в Европа колко средно са на ДСЛ и беше толкова заблуден че слагаше всички медни кабели на едно. Ей тоя същия сигурно като получи реминисценция и тича да я запише после да постне как е нараснал потенциала на телекома.
Има два начина или спирате алкохола и почвате да четете сериозни книги, или новия ви собственик ще ви натири много лошо ахахахахахахахаха.
Добре че минах през тоя форум да ви видя че мислех, че вашта порода е изчезнала преди 50000г. ....
Дарвин ако беше жив да си е изял всичките книги с кориците - "липсващото звено" се намери



Тема Боооооже!нови [re: Bouns]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано30.08.07 21:12



Разчети на какво бе мидо отхлюпена? ( като ще се обиждаме - току що си позагладих мозъчната кора за да ти вляза в тона ). И ако е така за къф ми цитираш "официални източници", че и препоръчваше "да рецитират"
Къде на съм слагал под един знаменател всички медни кабели? Това че не може да разбереш какво аджеба съм писал определено ти пречи да разсъждаваш. Или вече всъщност се чудиш какво да напишеш само да не си капо?
Процента е написан черно на бяло - чети линка! От доклада на КРС по-сериозно за момента няма. Всичко друго е миражи на Bouns и компания.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.