Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:21 28.06.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Гърми и трещи ужасно! И вали но имам интернет!нови  
АвторKceния (Нерегистриран)
Публикувано01.08.07 09:19



Искам да питам всички дали наистина интернета не зависи от прогнозата на времето, и дали сега мога да го ползвам без да го изслючвам, защото тука в Исток падат гръмотевици и се святка!
И вече другите доставчици Мегалан Евроком изключиха интернета на всички, за да не и грънмат устройствата, но аз имам и искам да попитам дали наистина мога да го ползвам или и аз да го изключа?
Също така искам да попитам а аз как да си настроя bit comet?
моя интернет е за 15,90 от новия 2 мегабита.
Пишете ми!
Ксения от Дж. Атанасов



Тема Re: Гърми и трещи ужасно! И вали но имам интернет!нови [re: Kceния]  
Авторdoko (Нерегистриран)
Публикувано01.08.07 09:34



привет, и сгради да падат около теб няма проблем да го ползваш защото кабелите минават под земята, а не висят и не им пука какво ще пада от небето.проблем ще има само ако се срине до основи пощата.приятно сърфиране.





Тема Re: Гърми и трещи ужасно! И вали но имам интернет!нови [re: Kceния]  
Автор RazoR (Дебил)
Публикувано01.08.07 09:59



Еи много сте го закършили БТКто щом почнахте да пишете подобни простотии. Как само разбра че ние и е вроком сме изключили интернета? Явно вкъщи си ползваш 3 доставчика е така да си имаш. Добре че тук си останахте само недоклатените анонимници които си пишат простотиите



Тема Re: Гърми и трещи ужасно! И вали но имам интернет!нови [re: RazoR]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано01.08.07 10:03



Не закачай девойчето, то не е от БТК. Това е прочело или чуло, това пише...

Кажи просто: Мегалан не е спрял заради гръмотевиците и ще ти повярваме. Мисля, че си от хората чиято дума тежи.



Тема Re: Гърми и трещи ужасно! И вали но имам интернет!нови [re: doko]  
АвторKceния (Нерегистриран)
Публикувано01.08.07 10:06



Ох ми не знам, преди малко падна една много близка гръмотевица!
И всички коли се разпискаха!
А пощата вече не я знам къде е преди бяхме на 72 централа сега кой я знае тази къде са я преместили.
Но няма да го гася щом не зависи от времето.
И без това ми се слуша едно радио което е много яко.



Тема Re: Гърми и трещи ужасно! И вали но имам интернет!нови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор RazoR (Дебил)
Публикувано01.08.07 10:09



Е едва ли е девойче но това е друга тема. В изток има 3ма човека без интернет в момента от 4цифрен брой клиенти. При положение че тока спира непрекъснато и дори Мтел мрежата им падна в моя квартал не мисля че това е нешо ненормално. Реално повечето проблеми не са свързани с бурята а с проблемите с тока. Както виждам и БТКари да си оправят наводнените муфи в момента. Нормално е да всеки оператор да има единични проблеми в момента и всеки ги има. Ама да се говорят глупости че двата от най-големите оператора са си спрели мрежите за да не им горят устройствата са пълна глупост.



Тема Re: Гърми и трещи ужасно! И вали но имам интернет!нови [re: RazoR]  
АвторKceния (Нерегистриран)
Публикувано01.08.07 10:12



ама нали Анелия която от 2рия етаж и е на Мегалан и Калина която е на Евроком и 5 етаж веднага ми звъннаха по лупа да ми се оплачат и ме питат дали имам бе!
И изчезнаха от скайпа!!!! Ако не вярвап ела да видиш!
Ти наред ли си с главата?
Твояйте прияртелки като не са ти звъннали, не се обацдай!



Тема Re: Гърми и трещи ужасно! И вали но имам интернет!нови [re: Kceния]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано01.08.07 10:16



Гръмотевиците са сериозен фактор... за всяко нещо което се захранва от електрическата мрежа. Така че ако мълния падне върху твоя локален трафопост може само да гадаем какво ще се случи и с интернета и с телевизорите и хладилниците на хората в квартала. В този смисъл абсолютна гаранция няма.



При токови удари освен че ти се рестартира компютъра същото си случва и с ADSL модема. Така че ако ползваш UPS не е зле и модема да ни е включен там.

За bit comet не знам.

А ако искаш да постигнеш повече опитвай да смяташ бе калкулатор... поне за числата 2 на степен N, където е N е поне до 10 (и максимум до 20 - нагоре е безсмислено ).



Тема Re: Гърми и трещи ужасно! И вали но имам интернет!нови [re: RazoR]  
АвторKceния (Нерегистриран)
Публикувано01.08.07 10:18



да бе а защо приятелките ми нямат като тока не е спирал? А? А?
Измисляш си причини и оправдания какви ли не за да "прехвърлиш топката" на други места. Това е ясно!!!



Тема Re: Гърми и трещи ужасно! И вали но имам интернет!нови [re: Kceния]  
Автор RazoR (Дебил)
Публикувано01.08.07 10:18



Колко мъка по тоя свят господи... Ако сега ми намериш Анелия от втори етаж в изток която да няма интернет ще получи 1 месец безплатно от мен на момента




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.