Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:52 19.05.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Специално за наблюдаващия!  
АвторЛoялeн cлyжитeл (Нерегистриран)
Публикувано29.07.07 00:59



Шефче, БТК раздава униформи на служителите си. Работя непрекъснато с клиенти. Имам заповед "отгоре" /ху да фък я е издал - ни знам

/ да ходя всеки ден на работа с облеклото. Значи, поне не е за сефте така да ми дават работно облекло, я да питам значи:

1. Би ли се появил пред клиент с работен комбинизон от тез хубавките, сивичките? Е, понеже ми е и едничък - малко сега ми се и спарил гъзеца в него, ама не го пера, щот заповедите - заповеди
2. Имам си и тениска /не я пера също, че нямам друга!/, порнах я по шевовете, да мога да влеза в нея. Е, те и за колегите нямаше техните номера, ама ние правихме списък с номерата, ама БТК може нещо някой да се е объркал, човещинка, демек.
3. Имам ужасно рапърска черна бейзболна служебна шапка с лого на БТК, нося я с козирката назад, девойките от местното у-ще ме сравняват със Снуп Дог. М/у другото - благодаря от сърце на БТК, щот ми става шапката!
4. Имам си и якенце, сивичко, ама него и да го разпоря - няма да влеза. Не искам да го и обличам, защото като видя как ми стърчат 30 сантима извън ръкавите ръчичките, кучито ми ви два дена и не искаше да препикава дърветата, когато е с мене.
5. Е, само да се оплача, някой не знам защо, ми даде и обувки 43-ти номер, а аз нося 45-ти, бях си написал в списъка... ама ми казаха, че други немало, да съм си земел тия... ама сега ми е убаво, че кат клъцнах върховете и малко ги цепнах отстрани ми дишат сега краката и не миришат много



Тема Re: Специално за наблюдаващия!нови [re: Лoялeн cлyжитeл]  
Автор 3мeй (Гадина)
Публикувано29.07.07 06:56



Сега,секретарката на някакъв шеф решила да се оплаче от ниската си заплата и решила да обядва филии с масло всеки ден.

Така ден,два накрая я видял шефа и и я питал
-Ти защо не обядваш нещо по-свястно -ей-там заведение,отсреща магазин,имаме и стол
-Не ми стига заплатата,шефе.
-Ми как ще ти стига - виж какъв дебел слой масло си намазала





Тема П.С.нови [re: Лoялeн cлyжитeл]  
Автор 3мeй (Гадина)
Публикувано29.07.07 18:29



Ако знам че ще дойдеш ти да правиш инсталацията ще си пусна АДСЛ

.Имаш ли снимки

П.С.
Ама с надписите 6ТК по теб



Тема Re: П.С.нови [re: 3мeй]  
Автор.... (Нерегистриран)
Публикувано29.07.07 23:02



АДСЛ-то ще ти го пусна, но ако тръгнеш да си го спираш, може и да откараш някой месец без телефон, защото някой друг ще ти сменя МДФ-то





Тема Re: Специално за наблюдаващия!нови [re: Лoялeн cлyжитeл]  
Авторiskren (Нерегистриран)
Публикувано31.07.07 20:43



Здрасти, Лоялен служител.

И понеже сигурно си се подписал под заповед да си носиш работното облекло, отиди да пуснеш услуга на бТk в някоя банка например. Гарантирано ще те изгонят. Ако не си слънчасал от черната шапка, молиш охраната да ти се подпише, че ти отказват достъп, заради неугледен външен вид и съгласно ПВТР уведомяваш прекия си ръководител.

Към Змей - имам снимки, но не с гащеризиона. Има снимка с мушамата, другото хубаво нещо, освен мен на тази снимка, е репродукцията на Винсент ван Гог.
И къде го онзи юнак, който търсеше служители с различни интереси?



Тема Re: Специално за наблюдаващия!нови [re: iskren]  
Авторfsk (Нерегистриран)
Публикувано31.07.07 21:06



Pls....,някой ще ме светне ли тук,кой е наблюдаващия--а що се отнася до ония въшкарници наричани работно облекло->нека някой от шефовете ги облече при 43 градуса...



Тема Re: Специално за наблюдаващия!нови [re: fsk]  
АвторBoo (Нерегистриран)
Публикувано02.08.07 00:53



Наблюдаващ е новият никнейм на Камион Георгивец или каквото и да беше там ...



Тема Re: Специално за наблюдаващия!нови [re: Boo]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано02.08.07 05:55



Ако е толкова важно кой кой е във форума - имам предложения:
1) само регистрирани потребители да могат да пишат тук
2) всеки преди да почне да пише кратко да се представи

Имате ли мисли или каквото и да беше там по предложението?





Тема Re: Специално за наблюдаващия!нови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор 3мeй (Гадина)
Публикувано02.08.07 07:54



По точка 1 може и да има логика, но точка 2 би направила комуникацията безинтересна



Мисленето пречи на действията

Тема Re: Специално за наблюдаващия!нови [re: iskren]  
Автор 3мeй (Гадина)
Публикувано02.08.07 07:55



Ти пък къде се вреш при мъжете

.

П.С.
Униформите ви не изглеждат зле като дизайн

Мисленето пречи на действията


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.