Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:38 10.06.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Специално за наблюдаващия!нови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано02.08.07 14:05



Не знам ти какво мислиш, но аз нарочно съм оставил възможност хората да видят кой съм, въпреки че има и такива, които злоупотребяват. Злобата е лошо нещо обаче...

"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертета."


Тема Re: Специално за наблюдаващия!нови [re: KlD]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано02.08.07 15:04



Злобата няма да намалее ако попълня профила си с реална информация. Мога да го направя, но само ако го направят всички. И понеже това никога няма да се случи ще оставя всеки да си мисли за мен каквото иска. Така ще е по-интересно.



Табелката с името е нищо, важно е какво от реалността се отразява в съзнанието ни. Ако някой има нужда от табелка за да възприеме нещата - поднасям му искрените се съболезнования. Аз не съм виновен за проблемите му.



Тема Re: Специално за наблюдаващия!нови [re: Boo]  
Автор KимoнГeoprиeв ()
Публикувано02.08.07 16:38



моля изказвайте се членоразделно. не разбираме от кравешко мучене...



/



Тема Re: Специално за наблюдаващия!нови [re: 3мeй]  
Авторiskren (Нерегистриран)
Публикувано02.08.07 22:04



Змей, по повод дизайна, просто виж това:

http://www.ishihara.hit.bg/



Тема Re: Специално за наблюдаващия!нови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано04.08.07 22:40



Вероятно си прав, но и точно за това аз съм си сложил данните. За да тръгнем от някъде и да стигнем някъде. А за проблемите на хората има приятели и психиатари



"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертета."

Тема Re: Специално за наблюдаващия!нови [re: KlD]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано04.08.07 23:52



Даването на служебни e-mail адреси свързва даваните от тебе мнения с фирмата за която работиш. Освен това ми се струва неуместно използването на служебната поща за неслужебна кореспонденция.

Аз искам тук да изказвам собственото си мнение както намеря за добре. Мненията тук са си лично мои и не обвързват по никакъв начин фирмата за която работя, както и функциите които изпълнявам там.

Много ли надуто и надменно се получи като обяснение?





Тема Re: Специално за наблюдаващия!нови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано05.08.07 00:54



Всъщност никак даже. Даването на мнение ангажира всеки регистриран потребител лично или служебно по един или друг начин. Що се касае до служебната поща си я използвам чисто по предназначение. На неслужебни въпроси не отговарям, а за служебни си изпращам и приемам различни запитвания/документи.
Аз отговарям за своите думи пред всеки - включително и пред шефа ми, ако смее да ми потърси отговорност. Нормално (според мен) е да напсувам някой нерегистриран и некултурен потребител, както и да се държа с подобаващо уважение към регистриран потребител, въпреки че не са доволни или са "противници" по един или друг начин



"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертета."

Тема Re: Специално за наблюдаващия!нови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано16.08.07 00:54



Ехх, откога пък може да даваш акъли кой да е регнат във форум БТК, кой да не е??? Значи - тук пишат ВСИЧКИ и ВСЯКАКВИ, за разлика от клуб... примерно "Любов" - там трябва да си регнат. Смешен си, защото този форум е на ДИР, а не е вътрешен на БТК... портала... Шшефче... а да цитирам ли какво се пише там??

Господарю! Да ти се представя ли??? И ще пиша кратко, обещавам, ама ако те познавам... ма се и че се сещам... Баце... муууккка, както са казали някои руско-говорящи народности

А защооо - туй се питат корейско-китайските пхилосопхи?



Тема Re: Специално за наблюдаващия!нови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано16.08.07 00:55



Путка си, пич!





Тема Re: Специално за наблюдаващия!нови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано16.08.07 01:46



Ми - казах ти, че си путка, глупак и наивник... Пробвам се от известно време да обясня на КИД, че този форум в ДИР не е за да се плюят абонатите на бтк... от негово и твое име... Ако това е някаква нова ПР програма на БТК за спамване на форуми -ммооже, не вземам толкова заплата, за да разбирам от такива неща. ММалко си противоречиш - хем да са регнати тук, хем - да не си пуснеш реално инфо... А какво.. КИД като го направил - питай колегите му за тяхното мнение какъв е. Хубав. А аз съм суууууупер доволен, че съм пооследната дупка на кавала на бтк! И съм супер горд, че ЕДНО оплакване, рекламация за 21 години не е имало от мен! И, за съжаление... работата винаги ми е била 99% да бърша лайната на неграмотни шефове, напоследък - на служители, назначено от такива шефове!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.