Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:17 01.05.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема N2: Въпроси към KID и разбиращи от БТК  
Автор.... (Нерегистриран)
Публикувано29.07.07 00:16



Живея в квартал Х, блок 35 - премествам се в блок 36, който е от другата страна на улицата, на която съм живял. Искам да си запазя телефонния номер, който ползвам 10 години. Но НЕ може! Дават ми друг номер - защо?



Тема Re: N2: Въпроси към KID и разбиращи от БТКнови [re: ....]  
Автор.. (Нерегистриран)
Публикувано29.07.07 01:43



Поради това, че никой от бтк няма да ти отговори , ето моето мнение :)

1. бтк се управлява от хора които меко казано не са загрижени дългосрочно за компанията. Целта им беше друга и си я изпълниха.

2. Поради т.1 надолу по веригата никой не си дава зор , освен за да увеличат приходите, намалят разходите и да 'вържат' колкото се може повече клиенти с дългосрочни договори.

3. Винаги можеш да ползваш антернативен оператор и номера ти ще бъде твой навсякъде, дори в друга държава (май малко е незаконно, ама карай).

Ако сега дойдат нови хора в управлението (или старите си променят приоритетите) нещата може и са се пооправят. Иначе верно вървят на зле нещата с бтк.

А иначе ще почнат да запазват (преместват) номера , като намалеят още малко абонатите :). бтк не е свикнала да се бори за клиенти (спечелване и запазване) , ама лека полека ще се научи.



Тема Re: N2: Въпроси към KID и разбиращи от БТКнови [re: ..]  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано29.07.07 23:38



Прав си за всичко! НО - в БТК НИКОГА НЕ ИДВАТ НОВИ хора в управлението! Е, тук там уволняват някое шефче, което окрало кабели за няколко милиона. Обаче въпросът ми е чисто технически - защо един и същи номер не може да се премести на разстояние 10 метра, при наличие на техническа възможност

Има си наблюдаващи - нека се потят, ако знаят защо не може, ако не - давам жокери, жега е



Тема Re: N2: Въпроси към KID и разбиращи от БТКнови [re: ....]  
Авторmutant (Нерегистриран)
Публикувано31.07.07 14:01



i ush beZ da iskash Zabravi da spomenesh, che si duplex



Тема Re: N2: Въпроси към KID и разбиращи от БТКнови [re: ....]  
АвторATM (Нерегистриран)
Публикувано31.07.07 17:18



Живея в квартал Х, блок 35 - премествам се в блок 36, който е от другата страна на улицата, на която съм живял. Искам да си запазя телефонния номер, който ползвам 10 години. Но НЕ може! Дават ми друг номер - защо?
- Защото всички знаят ДРЪЖКАТА....на теслата дръжката...



Тема По причина, че отсрещната страна...нови [re: ...]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано31.07.07 19:18



...на улицата е захранена от съвсем друго място. Това е най-



Тема Re: По причина, че отсрещната страна...нови [re: .]  
Авторpestizid (Нерегистриран)
Публикувано31.07.07 20:08



на улицата е захранена от съвсем друго място. "
Аре, стига глупости... Човекът си иска същия номер, а не същия чифт!

Отговор: защото името ти е три звездички.



Тема Re: N2: Въпроси към KID и разбиращи от БТКнови [re: ....]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано31.07.07 22:49



дай конкретно примера

"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертета."


Тема Re: N2: Въпроси към KID и разбиращи от БТКнови [re: KlD]  
Автор Astra1.8iGT (C18NZ, 92g.)
Публикувано07.08.07 00:53



тъй като примера не е конкретен има две неконкретни хипотези:
1. Номера е дуплексен (или ИКМ)
2. Улицата ти е граничната зона за две тел. централи, като от едната страна е захранена от едната и съответно другата страна е към другата централа.

PS: Принципно ако си дръпнеш чифт и си го поддържаш между двата блока, а и техника се съгласи на това (лошо) решение, няма причина да нямаш същия номер.



Тема Re: N2: Въпроси към KID и разбиращи от БТКнови [re: Astra1.8iGT]  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано16.08.07 01:53



Виж са, въпросът ми беше за специалисти! Не може да ти се премести номера, защото някой неизвесно защо закупи ХуйВей техника, която е лллеко несъвместима със Сименс! Въпросът ми беше не за абонати на БТК, а за лигльовци, плюещи абонатите И служителите на БТК.. като КИД и Г-н Наблюдаващия

... От едната страна на улицата имаш оптика с хай-тек китайска технология, която върви с остатъци и парчета от медни кабели.... от другата страна на улицата... бе неква друга техника...





Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.