Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:38 28.06.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Гнусното и ебано бтк ...нови  
Автор deadreckoning (г-н Двутактов)
Публикувано19.07.07 21:34



... утре ще загуби един клиент.
Онзи ден майка ми и баща ми били цял ден на лозе. Като се върнали, майка ми поискала да се обади на сестра си, но телефона нещо нямал сигнал. Днес сутринта по някое време сигнала се появил, но все пак те решили да се разходят до местния клон на бтк да питат защо вчера са нямали телефон. От там любезно ги осведомили, че нямало такова нещо и около обед (когато апартамента е бил заключен и никой не е имал достъп до телефона) са били проведени няколко дълги разговора с различни мобилни номера, само от което сметката била към 70 и нещо лева без ддс. Върнали се те и поразмислили, след което се разходили до офис на мобилен оператор и си купили телефони от там, а утре ще ходят да си закрият стационарния телефон на бтк.





Тема Re: Гнусното и ебано бтк ...нови [re: deadreckoning]  
Авторpppd (Нерегистриран)
Публикувано19.07.07 21:49



Ако нещо не са доволни от мобилния оператор като поразмислят пак малко какво ли ще си купят тогава?!?!?



Тема Re: Гнусното и ебано бтк ...нови [re: pppd]  
Автор bluesprite ()
Публикувано19.07.07 23:03



Именно, като ги прецакат по същия начин с мобилния, какво ще си вземат а? Пощенски гълъби? Мен са ме прецаквали така от Глобул, за щастие с малка сметка, та просто я преглътнах, щото оправия няма в тая държава.





Тема Re: Гнусното и ебано бтк ...нови [re: bluesprite]  
Авторфck (Нерегистриран)
Публикувано19.07.07 23:28



Пич-В ЕБЕТЕКА си има процедура за такива случеи-така че си подай жалбата-и чакай...:)



Тема Процедура ли ?!нови [re: фck]  
АвторИзнepвeн (Нерегистриран)
Публикувано20.07.07 00:10



Че от къде на къде ще се съобразявам с процедурите на БТК ?! Да не са ми кръстници нещо ?!
Преди 3 години имах същия проблем. Процедурата - "Господине, необходимо е да платите сметката, а след това да напишете молба за проверка, ние ще проверим случая".

Ай сиктир бе ! Да съм си платял, а и да пиша "молба" ?!?! За какво да им се моля ?! За това, че не са си обезопасили кабелите /вероятно/ ?!

Точно един среден пръст получиха вместо сметка и молба. За да съм коректен предложих да платя таксата за последния месец /която очевидно си е моя/ - не можело , трябвало цялата сума.Е , издухаха го ! Нито сметка - нито такса.



Тема Re: Гнусното и ебано бтк ...нови [re: deadreckoning]  
АвторCaмakитe (Нерегистриран)
Публикувано20.07.07 03:58



ами то пак до офис на БТК щото най еврините цени са там



Тема Re: Процедура ли ?!нови [re: Изнepвeн]  
Авторcмaшka (Нерегистриран)
Публикувано20.07.07 04:00



объркал си се, щото таксата за месеца си я предплатил така или иначе от години таксата се предплаща изговореното се доплаща.



Тема Re: Гнусното и ебано бтк ...нови [re: Caмakитe]  
АвторADSL User (Нерегистриран)
Публикувано20.07.07 06:38



Вие не получавате ли всеки месец плик със сметката и проведените разговори?
В него трябава да пише с кого сте говорили. Може поне да разберете кои е тоя с когото сте "провели" разговорите.



Тема Re: Гнусното и ебано бтк ...нови [re: ADSL User]  
Авторmad (Нерегистриран)
Публикувано20.07.07 13:47



a na selo kadeto nqma razpe4atki koga 6te ima kogato stanat cifruovi li



Тема Re: Гнусното и ебано бтк ...нови [re: ADSL User]  
АвторCaмakитe (Нерегистриран)
Публикувано20.07.07 16:18



получаваме и си бришем газо. Оти питаш?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.