Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:01 17.06.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема www.btc.bg  
Автор bluesprite ()
Публикувано16.07.07 20:32



Само при мен ли не бачка сайта на БТК? Всичките им линкове просто презареждат главната страница, с изключение на менюто от лявата страна.





Тема Re: www.btc.bgнови [re: bluesprite]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано16.07.07 20:45



И при е същото.



Тема Re: www.btc.bgнови [re: bluesprite]  
Авторooo (Нерегистриран)
Публикувано16.07.07 20:49



Цял ден е така. Всъщност, отначало въобще не се зареждаше. После се появи тази априлска страница, на която нищо не бачка. Това е някакъв срив в сървърите на БТК хостващи сайта струва ми се. Цял ден да не могат да го оправят-много странно.





Тема Re: www.btc.bgнови [re: ooo]  
Авторuser (Нерегистриран)
Публикувано16.07.07 21:02



Преди 1-2 часа пък се зареждаше празна бяла страница. Явно подготвят новите тарифи за ADSL.



Тема Re: www.btc.bgнови [re: user]  
Авторфeнa (Нерегистриран)
Публикувано16.07.07 21:59



верно е, нема как да е просто некадърност
даже според мен е неква постановка на ланаджиите за да не може бетекато да си обяват новите тарифи
невъзможно е нещо в бтк да не работи и да нема логично обяснение за това което да не допуска проблем от ваша страна нали?



Тема Re: www.btc.bgнови [re: bluesprite]  
АвторCaTV User (Нерегистриран)
Публикувано17.07.07 09:06



Е това е бтк - едни нови тарифи да сложат им трябват няколко дни в комбинация с тотално сриване на сайта. А как се поддържа нета - смятайте (И четете форуми).





Тема Re: www.btc.bgнови [re: CaTV User]  
Автор vadon (непознат)
Публикувано17.07.07 18:21



1. Тарифите бяха сложени още на 15-ти и страницата си работеше идеално. Така че си запази плюнките.
1. Нета се поддържа идеално - 10 мин. и проблемът е решен. Личен опит.
3. Бил съм на лан и мога да сравнявам.
Нямам нищо общо с БТК, просто споделям, защото тук има много хора, които плюят, и целенасочено, и ей-така, за спорт.



Тема Re: www.btc.bgнови [re: CaTV User]  
Автор bluesprite ()
Публикувано17.07.07 21:02



При мен нета не е спирал и за минута през последната година, нито модема ми е забивал, а преди това не помня кога беше сприрал, прави си изводите.

Иначе, изключително съм бесен че новия пакет 4096 за домашни потребители е пак с 256 кбпс ъпстрийм. Това вече е 1:16 съотношение ъп/даун и на нищо не прилича. И само да добавя, че торентите са ми последната грижа в това отношение.





Тема Re: www.btc.bgнови [re: bluesprite]  
АвторADSL4LiFE (Нерегистриран)
Публикувано17.07.07 21:14



Вярно ли е това, 16:1 ?!?! Леле човек колко ми се иска да не си прав, но предполагам, че си успял да видиш описанията на новите пакети преди да се срине сайта...

Това вече е ебавка. Ама съм виждал и 8мбита даун на 768 ъп, поне тука е 1мбит ъп... ама това не ме устройва тъй като и аз съм домашен потребител...

И, да, разбира се, че ъплоуда не е само за торенти.





Тема Re: www.btc.bgнови [re: ADSL4LiFE]  
Автор bluesprite ()
Публикувано17.07.07 23:14





Увери се сам. 4096/256=16. За бизнес пакета, 2048 е с 512 ъп.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.