Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:28 28.06.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема каква асоциация буди у вас "БТК"?нови  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано14.07.07 08:21



Любопитно ми е каква асоциация буди у вас "БТК"?

На зоопарк с огладнели и озверели животни на които само клетките им пречат да се разкъсат взаимно, разнообразявайки менюто си с посетителите?

На добродушна старица, която всички оплюват. А тя само си мълчи и се усмихва загадъчно.

На Феникс който възкръсва от пепелта?

Изведнъж ми стана любопитно... Споделете, ако искате.





Тема Соринови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор 3мeй (Гадина)
Публикувано14.07.07 09:22



за това което пише по надолу

БАРДАК

В публичния дом турчина мие след оргията,австриеца е клиент,а чеха идва да вземе жена си от работа.

Пак съжалявам ама попита





Тема Re: Соринови [re: 3мeй]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано14.07.07 09:27



Който го е страх от мнения - не пита.



Дай линк към темата, която най-силно е предизвикала тази асоциация, ако може.

Мнението ти само от четенето тук ли е, или има и други предпоставки?

Днес ми е любопитен ден, извинявай за лавината въпроси. Ако отговориш обещавам да не питам повече.



Тема Re: каква асоциация буди у вас "БТК"?нови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано14.07.07 10:45



Напомня ми на една от двете внушителни (в други държави щяха да използват "възмутително престъпни") далавери на правителството на Н.В.
Другата е външния дълг



Тема Re: каква асоциация буди у вас "БТК"?нови [re: Cтepн™]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано14.07.07 11:34



хаха , и това го казва човек , дето лиже гъза на Мобилтел и яде лайната на Чорни





Тема Re: каква асоциация буди у вас "БТК"?нови [re: нaблюдaвaщ]  
Авторadsl user (Нерегистриран)
Публикувано14.07.07 11:52



"Кучетата си лаят, керванът си върви!" Това е мнението ми като домашен потребител на услугата, която много хора мразят, понеже е най-надеждната в страната в момента. Докато моите приятели в София на "ултра", "супер", "мега"

качествени лан доставчици честичко остават без нет с часове заради срив в нета им, аз нямам такива проблеми. На въпроса ми "Къде изчезна изведнъж от скайпа снощи?" ми отговарят - "Ами нета ми спря, имаше вятър. Чак на другия ден по обяд дойде." Пък после ми се хвалят, че дърпали бързо и плащали малко. Ха-ха! И 100 Мбит скорост да ми предложат за 15 лв. на месец такива Лан доставчици, пак бих избрал БТК, щото нета ми трябва професионално, а не да тегля чалга и друга мръсотия.



Тема Re: каква асоциация буди у вас "БТК"?нови [re: adsl user]  
АвторADSL (Нерегистриран)
Публикувано14.07.07 12:02



Това с професионалния интернет на БТК е твое впечатление. Всеки има право на такова /дори и да е нелепо за други/.
В момента ползвам БТК в четири точки / града/. В момента в който се появи какъвто и да е друг доставчик , независимо от цената , моментално сменям БТК. Няма проблем - ще си получават паричките до края на договора. Просто нервите ми нямат цена.



Тема Re: каква асоциация буди у вас "БТК"?нови [re: ADSL]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано14.07.07 14:07



Честно ти си много смешен. Искаш да кажеш, че има 4 града, в които няма дори и най-мизерния LAN, с който да смениш БТК? Смешен си!

"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертета."


Тема Re: каква асоциация буди у вас "БТК"?нови [re: KlD]  
АвторADSL (Нерегистриран)
Публикувано14.07.07 16:15



Смешния си ти. Въобще с Кимон сте едни дружки с които ... ами мога просто да се забавлявам от време на време





Тема Re: каква асоциация буди у вас "БТК"?нови [re: adsl user]  
Автор.. (Нерегистриран)
Публикувано14.07.07 16:41



Професионалния нет пак зачезна в благоевградско :) . пак ли гепиха кабела .

да не говорим, че международния цяла седмица е "тука има, тука нема"




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.