Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:13 28.06.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема adsl  
Авторktn (Нерегистриран)
Публикувано30.06.07 09:52



бтк има наглостта да ми праща въпросник, дали съм доволен от услугите им, а ми спира адсл-а в събота, поради 'неплащане' , при условие , че телефона не е спрян, ***събота е *** , специално съм питал дали може да се пропусне една сметка и ми казаха - да,ако сметката е под 40 лв, не ми дойде сметка в ипей, вчера имаше голяма опашка на касите, а като капак фактурата дойде вчера, та не можах да я платя с банков превод.

драги бтк-айци , бихте могли да погледнете историята на плащанията, преди да ми спирате услуга и то без да е изтекъл текущия месец и при наличие на 2 годишен договор. така или иначе ще си вземете парите.

ето затова хората не харесват бтк, и аз лично ще го отразя във въпросника



Тема Re: adslнови [re: ktn]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано30.06.07 10:25



Ами как да ти погледнем историята на плащанията, като не си си дал телефонния номер?



Вече сериозно - не го давай тук, не е в твой интерес. Просто си написал нещо, което е немислимо да се прави в форум.



Тема Re: adslнови [re: нaблюдaвaщ]  
Авторktn (Нерегистриран)
Публикувано30.06.07 13:36



Ами тези дето спират услугите ,или по точно тези дето им подават информация.

Накратко :

събота : мтел и глобул работят , милото бтк обаче не работи в събота.
по фактура срока за плащане е 29 - вчера, днес дсл-а е спрян, без дори да е изтекъл текущия месец. Само за сравнение :

Енергото спира след поне 10 дневен гратисен период, а сметката ми там не е под 150лв/ месец, спират след изтичане на месеца. мтел също имат 10-на дена гратисен период и спират след изтичане на месеца. там също давам > 100 лв/месец.

обаче бтк се загрижило за 25 лв и спира веднага



да не говорим, че всичко останало плащам с ипей или с кредитна карта на място. бтк не са и чували за плащане с кредитна карта , погледнаха ме много учудено кат питах.

та, ако ще ме питате дали съм доволен - не не съм доволен - чувствам се прецакан и това че съм вързан с договор само утежнява нещата.

крайно време е да станете нормална компания и да мислите за клиентите си.

номера ми , ами той е 02/491xxxxx , другия го плащам за тоя дет духа.



Тема Re: adslнови [re: ktn]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано30.06.07 14:54



Този дето си го изписал (02/491xxxxx ) в случая е другия, защото сме в клуба на БТК.

За БТК телефона ти вече се разбра, че не го плащаш. Само защо се хвалиш с това не мога да разбера.





Тема Re: adslнови [re: ktn]  
Авторxмммм (Нерегистриран)
Публикувано30.06.07 21:32



"по фактура срока за плащане е 29 - вчера"

Срока за плащане е 29-то число вчера за юнската фактура.
Едно въпрсоче, платил ли си майската фактура със срок на плащане 29-май?
И понеже съм сигурна че не си, държа да спомена че си пресрочил с плащането с 1 месец!!! В общите условия пише че ако не си платип в 10 дневен срок след изтичне на срока за плащане (в твоя случай 29-ти Май) БТК ще ти спре ADSL-a.
Очакавам коментар!

Поздрави



Тема Re: adslнови [re: xмммм]  
Автор DTMF (старо куче)
Публикувано01.07.07 00:39



да има нещо съмнително май, и аз съм забавял плащане над един месец и не са го изключвали



Тема Хаха...ми да,знаеш ли защо...нови [re: ktn]  
АвторATM (Нерегистриран)
Публикувано04.07.07 13:00



...защото имa разлика всметките,ако останало и 2лв разлика в периоди от които си мигрирал или при активацията - така става.Аз също бях изключен поради не плащане






Тема Re: adslнови [re: ktn]  
АвторKиkи Moop A (Нерегистриран)
Публикувано04.07.07 18:00



плащай с карта през банкомат бе!



Тема Re: adslнови [re: xмммм]  
Автор.. (Нерегистриран)
Публикувано07.07.07 11:51



Ами, понеже не ми се занимава всеки месец с малки суми, специално питах може ли да се плаща на 2 месеца - отговориха ми - ако сметката е под 40 лв/месец - МОЖЕ. И аз така започнах. Само дето закъснях един ден и ме изключихте в **събота** . Нямаше да вдигам темата, ама днес ми плаче още един, забравил да плати и спрян в събота.

Та вижте сега, 80% от клиентите на адсл го използват за бизнес (вършат някакъв вид работа с интернет), то и затова са избрали бтк . Тези хора плащат , и много, ама много се нерват като им спрат услугата в събота.

Ето например, този дето днес сте му спряли адсл-а, ще даде 300 лв за вирелес бекъп, щото интернета му е критичен. Обаче познай какво му е мнението за бтк вече и колко време ще ви търпи. Абе хора, почнете да мислите за клиентите си най после. Така и така ще почнете, ама май по трудния начин.

А и да кажа, като платиш в понеделни, услугата я пускат някъде към сряда, ако имаш късмет. без коментар.



Тема Re: adslнови [re: ..]  
Авторaз иckaм д a знaм (Нерегистриран)
Публикувано07.07.07 11:55



след като са го спряли от къде имаш връзка да пишеш тук без коментари?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.